# Friday, 13 January 2012

20 dalyku, kuriu nezinojote apie seksa


Skaitote visus straipsnius apie seksą ir du kartus peržiūrėjote visas serialo „Sekso ir miesto“ serijas? Manote, kad išmanote viską apie seksą? Ar tikrai? Patikrinkite savo žinias pagal mūsų pateikiamą vertingos informacijos apie seksą sąrašą.

1. Moterys kaip ir vyrai gali ejakuliuoti.

Šis teiginys sulaukia daugybės diskusijų, bet nemaža dalis moterų teigia, kad prieš ar per orgazmą, jos išskiria skystį, kuris nėra nei šlapimas nei natūrali lubrikacija. Moterys gali išskirti kelis lašus skysčio arba kur kas daugiau. Manoma, kad moterys ejakuliuoja, kai stimuliuojamas G taškas.

2. Gali būti, kad jūsų ir partnerio lytiniai organai netinka vienas kitam.

Seksologai partnerių lytinių organų atitikimą lygina su dėlionės žaidimu. Gali būti, kad partnerio penis jums tiesiog per didelis arba per mažas, todėl seksas jums neteikia malonumo. Specialistai pataria išbandyti įvairias pozas ir sekso žaisliukus.

3. Kairė klitorio dalis yra jautriausia.

Moksliniai tyrimai parodė, kad jautriausia moters klitorio pusė yra kairė. Nepamirškite savo žiniomis pasidalinti su partneriu dar šiąnakt!

4. Moterims po sekso gali prasidėti kraujavimas.

Kraujas po mylėjimosi gali būti visai ne mėnesinių ženklas. Kartais moterys pradeda kraujuoti dėl gimdos kaklelio uždegimo arba gimdos polipo. Šios ligos nėra pavojingos gyvybei, bet jas būtina gydyti, todėl nelaukite ir apsilankykite pas savo ginekologą.

5. Moters seksualinis susijaudinimas susijęs su mėnesinių ciklu.

Moterys jaučia padidėjusį seksualinį potraukį, kai organizme padaugėja testosterono kiekio. Gamtos išdaiga – moteris labiausiai nori mylėtis, kai didžiausia tikimybė pastoti.

6. Dauguma heteroseksualių vyrų mėgsta analinį stimuliavimą.

Vyrai bijo pripažinti, kad jiems patinka analinis stimuliavimas, nes bijo, kad juos palaikys gėjais. Tačiau vyrų analinėje angoje yra daugybė nervų, kurių stimuliavimas gali sukelti intensyvų orgazmą.

7. Orgazmas sumažina mėnesinių skausmus.

Orgazmas yra puikus būdas numalšinti mėnesinių skausmus. Nesijaudinkite, jei po orgazmo pradės smarkiau bėgti kraujas, tai normalu.

8. Moterys gali pajausti orgazmą daugybę kartų iš eilės.

Vyrai po orgazmo privalo pailsėti. Jie negali patirti erekcijos, skirtingai nei moterys, kurios gali patirti orgazmą daugybę kartų iš eilės. Seksologai teigia, kad net ir vyrai gali patirti vieną orgazmą po kito, bet tam reikia gerai pažinti ir ištreniruoti savo kūną.

9. Pagyvenę žmonės mylisi tiek pat kiek ir jauni.

Seksualinis potraukis ir noras mylėtis nedingsta su metais. Pagyvenę žmonės turi daugiau laiko sau ir kartais mylisi net dažniau nei skubančios ir vaikus auginančios poros.

10. Lubrikantas - vaistas nuo skausmo ir būdas pasiekti orgazmą.

Jei moteris sueities metu nepakankamai sudrėksta ir jaučia skausmą, geriausia išeitis artimiausioje vaistinėje įsigyti buteliuką lubrikanto. Natūrali lubrikacija dėl hormonų pokyčių gali sutrikti, todėl nereikia baimintis tokiomis akimirkomis pasinaudoti lubrikantu. Jis suteiks malonų seksą ir padės pasiekti orgazmą.

11. Dauguma moterų negali pajusti orgazmo be klitorio stimuliavimo.

Vaginalinis seksas, nuo kurio pasitenkina vyras, nėra geriausias būdas moteriai pasiekti orgazmą. Dauguma moterų negali taip pasiekti orgazmo, nes joms reikia klitorio stimuliacijos.

12. Seksas daro moterį gražesne ir seksualesne.

Po sekso moters organizme padvigubėja estrogeno kiekis, kuris suteikia plaukams blizgesio, o odai – švelnumo. Specialistai teigia, kad būtent estrogenas yra moterų jaunystės šaltinis. Kas galėjo pamanyti, kad seksas, yra veiksmingiausias jaunystės eleksyras?

13. Per vyro ejakuliaciją išsiskiria tik vienas arbatinis šaukštelis spermos.

Vyrai mano, kad jie išskiria labai daug spermos, bet iš tiesų vos 1–2 arbatinius šaukštelius.

14. Žmonės ir delfinai – vieninteliai žinduoliai, kuriems seksas teikia malonumą.

Tikriausiai nežinojote, kad legendinis personažas delfinas Fliperis galėjo mėgautis seksu kaip ir jūs. Mokslininkai teigia, kad žmonės ir delfinai yra vieninteliai žinduoliai, kurie gali pajusti malonumą mylintis.

15. Seksas slopina stresą ir gerina imuninę sistemą.

Seksas geriausias būdas atsikratyti streso ir neperšalti. Mylėjimasis slopina stresą ir stiprina imuninę sistemą, rodo tyrimai. Nors ir būtumėte labai užsiėmę, skirkite šiam natūraliam „vaistui“ laiko.

16. Dubens raumenų mankšta padeda pagerinti seksą.

Kada paskutinį kartą darėte Kegelio pratimus? Apatinių dubens raumenų įtempimas ir atpalaidavimas sustiprins makštį ir suteiks intensyvesnį orgazmą. Įtempiami ir atpalaiduojami dubens raumenys mylintis maloniai nustebins ir jūsų partnerį. Pratimus daryti paprasta. 10 sekundžių laikykite įtemptus raumenis, tada atleiskite. Kartokite po 10 kartų 3 kartus per dieną.

17. Seksas trunka maždaug 10 minučių.

Pamirškite pasakojimus, kad seksas trunka visą naktį ar bent jau valandą. Iš tiesų vidutiniškai poros mylisi apie dešimt minučių. Žinoma, patyrusios poros šį laiką gali pailginti.

18. Normalu užmigti po sekso – ir vyrams, ir moterims.

Normalu po mylėjimosi atsipalaiduoti ir pajusti nuovargį. Miegas po sekso nesusijęs su jausmų trūkumu. Po sekso žmogaus organizmą pradeda veikti oksitocinas, hormonas, kuris ramina ir sukelia mieguistumą.

19. Kai kurios kontraceptinės tabletės gali sumažinti moters libido.

Kontraceptinės tabletės, kurios turėjo moterims suteikti seksualinę laisvę, gali mažinti libido. Ginekologai pataria pajutus, kad kontraceptinės tabletės sumažino seksualinį potraukį, keisti tabletes ir ieškoti geriau tinkančių, kurių pašalinis poveikis bus minimalus.

20. Normalu, kad seksualinėse fantazijose moteris nusižemina prieš vyrą.

Jei seksualinėse svajonėse įsivaizduojate savo valdovą, įsakmiai jums liepiantį vykdyti jo troškimus, nesijaudinkite. Tyrimai parodė, kad 50 proc. moterų seksualinėse svajonėse nusižemina, didelė dalis svajoja, kad yra priverčiamos jėga užsiimti seksu. Specialistai pataria moterims nesupainioti tikrovės su fantazijomis. Tai du skirtingi pasauliai.

#    Comments [0] |