# Thursday, 19 January 2012

Gero sekso patarimai visiems

Šie trumpi ir paprasti gero sekso patarimai padės labiau mėgautis seksualiniu gyvenimu. Šiuos patarimus lengva įgyvendinti, o rezultatai tikrai nenuvils.

Kaip sužinoti: kokio sekso norite?

Pastebite, kad jūsų netenkina dabartinis seksualinis gyvenimas, bet nežinote priežasčių? Raskite laisvą minutėlę ir pasvajokite. Įsivaizduokite, kad galite pasimylėti vieną ir paskutinį kartą gyvenimą. Kokio sekso norėtumėte? Apgalvokite viską nuo pradžių iki pabaigos, nepamiršdami nė menkiausios smulkmenos. Štai ir žinote atsakymą, ko iš tiesų jums trūksta jūsų miegamajame.

Seksas kaip žaidimas

Per daug nesureikšminkite seksualinio gyvenimo. Žiūrėkite į seksą, kaip mėgstamiausią žaidimą. Būkite išradingi, kūrybingi ir entuziastingi. Tokiu požiūriu lengvai „užsikrės“ ir jūsų partneris.

Nustokite žaisti „sugedusį telefoną“

Užuominos, spėjimai apie partnerio norus ir dažniausiai nuviliantis rezultatas. Nustokite žaisti „sugedusį telefoną“ lovoje. Išmokite atvirai ir nuoširdžiai kalbėtis su partneriu apie seksualinius troškimus ir poreikius. Bendravimas net ir didžiausias jūsų seksualinio gyvenimo problemas pavers paprasčiausiais niekais.

Erotinės nuotraukos, vaizdeliai... Neslėpkite jų!

Ir vyrai ir moterys mėgsta erotines nuotraukas, vaizdelius ir filmus, bet žiūrinėja juos dažniausiai po vieną ir paslaptyje. Nebūkite senamadiški! Keiskitės seksualia medžiaga, kurią randate internete. Taip sužadinsite geismą vienas kitam, o ne fantazuosite apie garsenybes ir aktorius.

Sužinokite viską apie savo anatomiją

Gana skaityti moteriškus žurnalus (taip, ir jūs, vyrai). Pasiimkite anatomijos vadovėlį ir užpildykite žinių spragas.

Tyrinėkite savo partnerį

Tyrinėkite savo partnerį ir pažinkite jautriausias jo kūno vietas.

Neatsisakykite naujovių, jei pirmas kartas buvo nesėkmingas

Nepavyko išbandyti naujos sekso pozos? Bandėte žaisti vaidmenimis, bet negalėjote susikaupti ir susijaudinti? Taip lengvai nepasiduokite. Pabandykite dar kartą. Naujovės sekse reikalauja praktikos.

Vaidinkite... miegamajame

Neįprasčiausias ir iš pirmo žvilgsnio neįgyvendinamas seksualines fantazijas galima paversti tikrove vaidinant kitos profesijos atstovą.

Nepamiškite palikti įjungtą šviesą

Nesimylėkite tamsoje, juk nieko negalite pamatyti. Labiausiai seksualiai jaudinantis vaizdinys - susijaudinęs partneris. Negalėsite matyti partnerio emocijų, jei mylėsitės tamsoje.

Ir vėl darykite namų darbus

Ar pasiilgote namų darbų? Kad ir koks būtų jūsų atsakymas, šiuos namų darbus tikrai ruošite uoliai. Kiekvieną dieną savo partneriui užduokite užduotį, susijusią su seksu, o jis - jums.

Planuokite

Nuolatos planuokite, ką norite nuveikti lovoje. Suplanuokite, ką veiksite miegamajame savaitgalį, o ką ypatingo sugalvosite atostogoms.

#    Comments [0] |