# Sunday, 29 January 2012

Pokalbis pries miega toks pats svarbus kaip ir seksas

Naujas mokslinis tyrimas atskleidė, kad norėdamos sukurti gerus santykius, poros prieš miegą turi skirti kelias minutes pokalbiui.

Psichologai sako, kad moterys, kurioms vyrai nerodo dėmesio po pasimylėjimo ar prieš miegą, jaučia dėmesio ir saugumo trūkumą.

Tyrime dalyvavo 456 heteroseksualūs žmonės. Pastebėta, kad tie tyrimo dalyviai, kurių partneriai nerodydavo dėmesio prieš miegą ar po sekso, jautėsi vienišesni. Tyrimas taip pat atskleidė, kad vyrai dažniau užmiega pirmi nei moterys.

Dr. Danielis Krugeris, kuris vadovavo tyrimui, sako, kad ne tik geras seksualinis gyvenimas, bet ir pokalbiai po intymių akimirkų ir prieš miegą, svarbūs geriems porų santykiams. „Pastebėjome, kad pokalbiai labai svarbūs moterims po sekso ir prieš miegą. Jei vyrai greitai užmiega po sekso ar neparodo dėmesio prieš miegą, moterys jaučiasi vienišos. Joms trūksta dėmesio ir tai tiesiogiai paveikia porų santykius. Per tokius pokalbius moterys jaučia partnerių norą joms įsipareigoti. Vyrai vis dar jaučia stiprų instinktą turėti kuo daugiau partnerių, todėl jiems tokie pokalbiai nėra svarbūs“, - sakė mokslininkas.

#    Comments [0] |