# Saturday, 25 February 2012

BBC praso vaiku organizuoti savo tevu vestuves

„BBC“ televizija kuria naują realybės šou, kuriame bus siekiama atspindėti šiuolaikinę Didžiosios Britanijos visuomenę neįprastu būdu – per vaikų organizuojamas vestuves savo tėvams.

Realybės šou laidoje Marrying Mum & Dad vaikai nuo 7 iki 12 metų gali išleisti iki 10 tūkst. svarų sterlingų tėvų vestuvių organizavimui. Vaikai renka mamoms vestuvines sukneles, šventės vietą, valgį, muziką ir ruošia kitas staigmenas.

Laidos kūrėjai teigia manantys, kad jų pasirinktas laidos formatas suteiks puikias galimybes parodyti, kokia yra šiuolaikinė britų visuomenė. Tačiau laidos idėja susilaukė ir didelės kritikos bangos. Kritikai teigia, kad laidos kūrėjai naudojasi vaikais, kurie yra per jauni, kad ant savo pečių užsikrautų vestuvių organizavimo rūpesčius.

Pasak kūrėjų, mažieji laidos dalyviai galės pasirūpinti visomis vestuvių smulkmenomis, kokiomis tik norės, tik negalės prisidėti ruošiant vakarinę šventės dalį. Tėvai, patikėję vestuvių organizavimą savo atžaloms, turės susidurti su dideliu iššūkiu – jie turės pasitikėti atžalų skoniu, norais ir vaizduote. Kūrėjai jau yra nufilmavę vieną laidą, kurioje tėvai yra priversti eiti prie altoriaus su filmo „Šrekas“ herojų kostiumais.

Marrying Mum & Dad ne vienintelis „BBC“ kuriamas realybės šou apie vestuves. Televizija taip pat kuria laidą Don’t Tell the Bride, per kurią sutuoktinių giminės, pabroliai ir pamergės, už 12 tūkst. svarų sterlingų rengia vestuves, apie kurių smulkmenas nei nuotaka nei jaunikis nieko nežino.

Laidos prodiuseris Ninderis Billingas sako: „Mūsų laidų patirtis parodė, kad vis daugiau porų tuokiasi jau augindamos vaikus. Dar visai neseniai vestuves su jau auginamais vaikais arba atžalomis iš ankstesniųjų santuokų buvo gėdingos. Poros dažnai nuspręsdavo neleisti vaikams dalyvauti vestuvėse. Dabar viskas pasikeitė ir šį pokytį norime atspindėti savo laidoje“.

2010 metais net 46,8 proc. kūdikių gimė nesusituokusiose šeimose – daugiausiai nei bet kada anksčiau Didžiosios Britanijos istorijoje. Specialistai teigia, kad šis skaičius ateityje tik augs.

#    Comments [0] |