# Thursday, 05 April 2012

Kaip suvilioti vyra

Kartais mes, moterys, tiesiog pametame galvą sutikusios savo svajonių vyriškį ir trokštame tą pačią sekundę jį užvaldyti. Bet žmogus, kuris važiuoja kartu su mumis į darbą ar vakare leidžia laiką toje pačioje kompanijoje, vargu ar ką nors nujaučia apie mūsų aistras.

Nusiminti neverta. Pats laikas imtis pačiai iniciatyvos ir tiesiogine prasme nusitempti jį į lovą. Užtenka laikytis tam tikrų svarbių taisyklių ir jūs greitai pamatysite rezultatą, kuris jus pradžiugins.

Taigi, pabandykite suvilioti geidžiamą vyrą pagal psichologų rekomendacijas.

1. Atviras žvilgsnis.

Žvelkite į jį tokiu nuoširdžiu, atviru žvilgsniu, kad jis užsimanytų tuoj pat susipažinti su jumis artimiau. Jokiu būdu nenukreipkite žvilgsnio į šalį, žiūrėkite atkakliai jam į akis – tegul jis supranta jūsų troškimą be žodžių!

2. Lengvi prisilietimai.

Kuo dažniau prisilieskite prie jo taip, tarytum tai būtų netyčia. Lengvai užgaukite ranka, perbraukite per nugarą ar švelniai apkabinkite pečius – jis iškart supras, apie ką svajojate.

3. Žaidimas pašnabždomis.

Pabandykite atkreipti jo dėmesį papasakodamos pašnabždomis apie tai, kaip svajojate panirti į karštą vonią. Meiliai paburkuokite jam į ausį ką nors įdomaus ar pašnabždomis patarkite jam paragauti gardžių užkandžių ar pyragaičių.

4. Pakvieskite pašokti.

Jei jūsų niekas nepakvietė šokiui, o jūsų dėmesio objektas taip pat liko be poros, pakvieskite jį pašokti. Juk šokis – tai geriausias būdas sužadinti emocijas, dėmesį ir geismą. Glauskitės prie jo vis arčiau ir arčiau, kad jis nedviprasmiškai suprastų jūsų užuominą.

5. Užburkite jį komplimentais.

Meiliai, žavingai šypsodamosi pasakykite jam komplimentą apie jo puikią sportišką figūrą, seksualų nugaros linkį ar jaudulį sukeliančias plaštakas. Nesakykite komplimentų apie jo intelektą ar išvaizdą, kitaip jis pamanys, kad ketinate už jo ištekėti, ir pabėgs.

5. Pasikeiskite telefonų numeriais.

Net jei jis nesusipras jums to pasiūlyti, užrašykite savo telefono numerį ant lapelio. Šalia galima brūkštelėti trumpą, daug sakantį prierašą, pavyzdžiui: „Kartais negaliu užmigti viena – bijau tamsos. Rytoj kaip tik tokia naktis“. Įteikite lapelį atvirai, žvelgdamos tiesiai jam į akis, kad jis viską suprastų iš pirmo žvilgsnio.

6. Jaudinantis bučinys.

Šiam žingsniui pasiryš ne kiekviena – tik pačios drąsiausios ir atviriausios. Prieikite prie dėmesio objekto ir aistringai jį pabučiuokite. Ir pasistenkite, kad viskas bučiniu nepasibaigtų, papasakokite jam, kaip aistringai geidžiate išvysti jį savo lovoje. Čia užuominos nereikalingos. Vyras bus tiesiog priblokštas jūsų dėmesio ir atkaklumo.

Tikimės, kad jūsų svajonių vyriškis netrukus taps jei ne gyvenimo partneriu, tai bent lovos. Tačiau prieš įgyvendinant šias psichologų rekomendacijas būtina įsitikinti, kad jūs tikrai atrodote žavingai ir viliojančiai.

#    Comments [0] |