# Monday, 04 February 2013

7 pozymiai kad jis arba ji nera pasiruose rimtiems santykiams

Abejonių kelia mylimojo pasiryžimas įsipareigoti rimtiems santykiams? Gali būti, kad net pats vaikinas nežino, kad nėra pasiruošęs įsipareigoti, bet jį išduoda 7 požymiai, kuriuos išskyrė psichologė, santykių terapeutė ir knygų autorė Vondie Lozano.

7 požymiai, kad jis nepasiruošęs įsipareigoti:

1. Jis nemėgsta arba nemoka įsipareigoti net mažiems dalykams

Kasdieninis gyvenimas yra kupinas mažų įsipareigojimų, kuriuos turime padaryti dėl mylimų žmonių. Jei jūsų vaikinui sunku pasirodyti laiku pasimatyme arba padaryti nedidelę paslaugą, vargu, ar jis pasiruošęs su jumis dalintis namų rūpesčiais visą likusį gyvenimą.

2. Jis kalba apie vestuves, bet nesiima veiksmų

Jis nebijo kalbėti apie vestuves ir bendrą ateitį, bet net nesiruošia jums pasipiršti, nors draugaujate daugiau nei 5 metus. Gali būti, kad jis nėra subrendęs rimtiems santykiams, nors ir kalba priešingai.

3. Jis ką tik išsiskyrė su ilgamete drauge

Po tikrai sudėtingo ir skausmingo išsiskyrimo vaikinams ir merginoms sunku įsipareigoti net ir patinkančiam žmogui.

4. Jis žiūri į aplinkines merginas kaip potencialias partneres

Visi vaikinai žvalgosi į kitas merginas, bet jei jis kiekvieną gražią merginą įvertina kaip potencialią partnerę, vadinasi, jis nėra įsitikinęs, kad esate „ta vienintelė“.

5. Jūs jam ne prioritetas

Ką jis renkasi penktadienio vakarą: jus ar draugus? Ką jis renkasi savaitgaliais ir per šventes: šeimą ar jus? Kas jam svarbiau darbas ar santykiai? Tik tada, kai į visus šiuos klausimus galėsite drąsiai atsakyti „aš jam svarbiausia“, galėsite tikėtis, kad jis pasiruošęs įsipareigoti.

6. Jis nesupažindino jūsų su savo draugais ir tėvais

Jis vis „pamiršta“ jus supažindinti, jau beveik... metus. Iš tokio vaikino nesitikėkite rimtų santykių.

7. Jis sako, kad nėra pasiruošęs rimtiems santykiams

Vaikinų žodžiais būtina tikėti, nes jie nemėgsta užuominų ir spėliojimų. Nesitikėkite, kad laikas ir jūsų pastangos pakeis vaikino nuomonę.

#    Comments [0] |