# Thursday, 07 February 2013

Kaip suzaveti vyra

Įkyriai pabrėžiamu seksualumu šiandien jau nieko nenustebinsime. Juolab nepavyks ilgam užkariauti vaikino širdies vulgaria erotika. Mūsų laikais jau sunku surasti filmą be atvirų sekso scenų, vaizdajuostę – be pusnuogės dainininkės ar reklamos – be užuominų į lytinius santykius. Net humoristai TV laidose vis įžūliau taikosi žemiau juosmens.

Kaip parastai šiuolaikinei merginai ar moteriai prie tokio erotikos pertekliaus visuomenėje ir jokių tabu nebuvimo išlikti nuostabia mylimąja ir neužsikrėsti vulgarybėmis? Iš ko galima būtų pasimokyti patrauklaus viliojimo meno? Žinoma, iš paslaptingiausių moterų pasaulyje – Japonijos geišų!

Filme „Geišos memuarai“ viena iš veikėjų sako: „Geišos – ne kurtizanės ir ne žmonos, jos parduoda savo meną, o ne kūną. Jos sukuria kitą, paslaptingą pasaulį, kuriame viešpatauja grožis.“ Žodis „geiša“ reiškia kūrėja. Būti geiša, reiškia, būti gyvu meno kūriniu.

Geišos įvaldžiusios mistiškas vyrų širdžių pavergimo vienu žvilgsniu paslaptis. Jos saugo ir perduoda iš kartos į kartą vieną seniausių ir tikrai išmintingų viliojimo menų. Apie jas kuriamos legendos, statomi filmai. Jos iki šiol laikomos paslaptingumo ir moteriškumo etalonu.

Kur glūdi magiškos geišų traukos paslaptys? Visos jos slypi kasdieniame kruopščiame ir sunkiame darbe su savimi, kūrybiniame ir intelektualiniame tobulėjime. Būti geiša – tai nelengvas amatas, kurio mokomasi nuo vaikystės. Jo centru visada buvo ir liks Vyras (būtent rašomas didžiąja žaide).

Geišos sugebėdavo ne tik suvilioti, bet ir gerbti, išklausyti, palaikyti bet kokį pokalbį, žavėtis, rūpintis, stebinti savo talentais, linksmintis, audrinti ir intriguoti. Nenuostabu, kad jos sugebėdavo pavergti vyrus, prasiskverbti į giliausias jų sielos kerteles ir pasilikti ten ilgam. Gal mums pavyktų perprasti tą senovinį meną ir pasinaudoti juo? Štai kelios pamokos, kurios tikrai galėtų mums praversti.

Pirmoji pamoka. Psichologija

Tikra geiša tobulai įsisavina psichologijos mokslą. Jos išmoksta dėmesingai išklausyti, atspėti kito asmens nuotaikas, žaismingai pasinaudoti vyrų silpnybėmis. Geiša sugeba meistriškai numaldyti bet kokią emocijų audrą. Visada pademonstruoja tikrą moterišką išmintį ir lankstumą. Ir mums verta išsiugdyti šias vertingas moteriškas savybes.

Vyro darbus, siekius ir interesus reikia palaikyti, o to, ko trokštate, stengtis gauti ne isterijomis ir ašaromis, o išmintimi. Tad pirmiausia prisipirkite reikalingos psichologinės literatūros ir sistemingai semkitės žinių, kad galėtumėte sukurti supratimu ir meile pagrįstus santykius.

Antroji pamoka. Kūrybinio potencialo ugdymas

Kiekvieną rytą geišos pradeda ne nuo kavos puodelio ir valandinio lindėjimo internete, o nuo dvasinio vystymosi ir atitinkamų pamokų. Geišos mokosi šokti, piešti, groti muzikos instrumentais. Juk vyrus visada žavi talentai, nors jie niekada nesusiprotėja, kad už tų meninių sugebėjimų slypi daug atkaklaus mokymosi metų ir alinančios treniruotės.

Laikas ir mums pamiršti tingų gulinėjimą ant sofos ir užsiimti kuo nors tikrai naudingu. Svajojate numesti porą kilogramų? Užsiimkite sportu ar pradėkite lankytis sveikatingumo centre. Norite sužavėti vyrą šokiu, šokių kursų durys visada atviros. Svarbiausi geišos privalumai – ne puikavimasis garsiausių dizainerių drabužiais ar atvirais naktiniais apdarais, o jos talentai, kurie gali pasireikšti netikėtose situacijose ir taikliai užgauti vyro širdį.

Trečioji pamoka. Iškalbos technika

Visais laikais daug laiko geišos skirdavo retorikos treniruotėms. Svarbu žinoti ne tik, ką dera kalbėti, bet ir kaip pasakyti. Švelni užburianti intonacija, beveik tylus murkimas – toks balsas vilioja vyrą tarsi Sirenos daina.

Mums, šiuolaikinėms gundytojoms, gal ir nereikia ilgais žiemos vakarais lavinti balso padedant dainavimo mokytojui, tačiau atsikratyti grubių, nemalonių žodžių tikrai bus naudinga. O, jei nepasitikite savo intonacija, įrašykite kalbą į diktofoną ir pasiklausykite.

Ketvirtoji pamoka. Meilės menas

Priešingai paplitusiai nuomonei, geišos menas buvo nukreiptas anaiptol ne vyrui sugundyti. Geiša – tai ne mergina vienai nakčiai. Tie laimingieji, kuriems būdavo leista prisiliesti prie geišos kūno, turėdavo užkariauti pačios geišos širdį. Ir tik mainais už meilę jie įsitaisydavo ilgalaikę meilužę.

Patyrusi geiša žinodavo visas meilės meno subtilybes ir sugebėdavo atverti vyrui naujus, anksčiau nepažintus malonumų horizontus. Todėl mūsų uždavinys išmokti jausti savo kūną ir virtuoziškai įsisavinti erotinių glamonių meną.

Dėl to neverta žiūrėti pornografinių filmų ar mėgdžioti striptizo šokėjų. Verčiau pasinaudokite laiko patikrintais Kegelio pratimais dubens organų raumenims stiprinti. Jų aprašymus galima surasti knygose ir internete. Tie pratimai yra labai paprasti ir įgalina treniruoti raumenis bet kur, kad ir darbe ar autobuse, parduotuvėje ar prie viryklės. Tokių pratimų efektas jau ne vieną dešimtmetį stulbina ne tik moteris, bet ir vyrus.

Penktoji pamoka. Harmonija

Svarbiausia geišų paslaptis slypi harmonijoje. Viskas, ką jos daro, prie ko prisiliečia ir ką sako, tiesiog spinduliuoja natūralumu. Jokio dirbtinumo, tik menas. Vyrui susidaro įspūdis, kad su visu šiuo jaudinančiu grožiu ir talentais geiša atėjo į pasaulį. Sukurti aplink save nuostabios harmonijos aplinką – tai didžiausias geišų menas.

#    Comments [0] |