Page 1 of 1 in the depresija category
# Monday, 16 April 2012

Depresija gydoma trumposiomis zinutemis

Amerikiečių psichologai tikina, kad „trumpųjų žinučių terapija“ - veiksmingas būdas gydyti pacientus, sergančius sunkia depresijos forma.

Amerikiečių psichologai sugalvojo greitą ir, pasak jų, stebėtinai veiksmingą būdą gydyti depresija sergančius pacientus - „trumpųjų žinučių terapiją“. 140 ženklų žinutės, psichologų reguliariai siunčiamos pacientams į mobiliuosius telefonus, padės efektyviau gydyti depresiją. Tokį atradimą padarė Kalifornijos psichologai, kurie teigia, kad trumposiomis žinutėmis lengva palaikyti nuolatinį ryšį su pacientais bei suteikia galimybę padėti pacientams krizinėmis akimirkomis.

Iki šiol amerikiečių psichologai bendraudavo su pacientais elektroniniu paštu, bet pastebėta, kad trumposios žinutės daug efektyvesnis gydymo būdas. Kalifornijos psichologijos centras atliko naujos terapijos bandymą ir sulaukė teigiamų atsiliepimų iš 75 proc. pacientų. Centrui buvo sukurta speciali programa, kuri taip pat automatiškai siunčia motyvacinio turinio žinutes. Psichologas Ricardo Munoz sako: „Technologijos keičia gyvenimo ir bendravimo įpročius, todėl psichologinis gydymas taip pat turi keistis.“

#    Comments [0] |