Page 1 of 3 in the ivairove category Next Page
# Wednesday, 30 May 2012

Vyriski samojai netinka moterims

Ar žinojote, kad komiškų filmų ir televizijos laidų scenaristai-vyrai stengiasi konsultuotis su moterimis, nes gerai žino, kad jų sąmojai neįtinka moteriškos lyties auditorijai?

Aaronas Traisteris, žurnalistas ir santykių specialistas, teigia, kad vyrų sąmojai tikras galvos skausmas moterims. Jis pastebi, kad vyrų pokštai dažnai išprovokuoja dailiosios lyties atstovių pyktį, o kartais netgi ašaras. A. Traisteris tikina, kad iššifruoti, kas slepiasi už vyrų sąmojų nėra sunku ir pabrėžia, kad kandžiausiais pokštais stipriosios lyties atstovai maskuoja didžiausias savo baimes ir kompleksus.

Sąmojai, susiję su fiziniu skausmu

Komedijos, kuriose žmonės sąmoningai arba nesąmoningai žaloja savo kūną turi gilias tradicijas, bet jos labiau mėgiamos vyrų nei moterų. Vyrams patinka matyti, kaip kiti jų lyties atstovai nukenčia dėl savo neatidumo ir žioplumo, nes jie jaučiasi pranašesni už ekrane matomus „nevykėlius“. Moterims nereikėtų piktintis, jei jų mylimasis nuolatos laido sąmojus, susijusius su fiziniu skausmu, - jie adresuojami ne moterims, o kitiems vyrams.

Sąmojai, susiję su seksu

Vyrai mėgsta laidyti sąmojus apie seksą, nes juos kankina nepasitikėjimas savimi seksualiniame gyvenime. Interneto puslapis „Deadspin“ atliko apklausą ir išaiškino, kad per pasimatymą sąmojus apie seksą laidę vaikinai, buvo linkę gerokai padauginti alkoholio ir sugadinti romantišką vakarą. Apklausos dalyviai pripažino alkoholį vartoję, nes taip tikėjosi nugalėti baimę.

#    Comments [8] |

Kaip atnaujinti automobili

Siūlome jums išbandyti automobilio valymui 10 produktų, kuriuos tikrai rasite savo namuose. Rezultatas jus tikrai nustebins – automobilis atrodys, kaip naujas be didelių išlaidų.

Ši instrukcija tinka ir pardavėjams ir megėjams


1. Plaukų kondicionierius

Kai nuo automobilio nuplausite nešvarumus, ištrinkite jį plaukų kondicionieriumi, kurio sudėtyje yra lanolino. Nuplaukite kondicionierių vandeniu ir leiskite išdžiūti. Automobilis atrodys kaip po vaškavimo, o lietus kurį laiką nepaliks ant automobilio jokių žymių.

2. „Coca-cola“

Užpilkite „Coca-cola“ gėrimo ant šluostės ir valykite sunkiai nuplaunamus automobilio stiklus. Nepamirškite nuplauti stiklų vandeniu, nes nuo gėrimo, langai bus lipnūs.

3. Degtinė

Iš degtinės galite pasiruošti veiksmingo stiklų skysčio. 3 puodelius degtinės sumaišykite su 4 puodeliais vandens ir 2 arbatiniais šaukšteliais indų ploviklio. Gerai išplakite mišinį ir galėsite jį naudoti.

4. Langų ploviklis

Langų ploviklis tiks lempų blizginimui ir jis daug pigesnis už automobiliams skirtas priemones.

5. Šlapios servetėlės

Visada turėkite po ranka šlapių servetėlių. Jos tinka automobilio stiklų valymui, taip pat ir automobilio salono paviršiams.

6. Amoniakas

Amoniakas veiksmingai išvalo automobilio valytuvus. 1/4 puodelio sumaišykite su 1l šalto vandens. Valykite valytuvus šluoste, sudrėkinta tirpalu. Nusausinkite. Amoniako tirpalas taip pat tinka automobilio stiklų valymui. Išvalytus langus nusausinkite.

7. Soda

1/4 puodelio kepimo sodos sumaišykite su 1/4 puodelio indų plovimo skysčio ir 2 puodeliais vandens. Šis tirpalas padės veiksmingai nuplauti visus automobilio paviršiaus nešvarumus.

8. Vyno akmuo

Vyno akmuo yra balti milteliai, gaunami iš vynuogių ir naudojami kulinarijoje. Vyno akmuo tinka apsaugoti automobilio priekinį stiklą nuo riebalavimosi. 1 puodelį vyno akmens sumaišę su 3l vandens gausite mišinį, kuris ne tik veiksmingai nuplaus riebalus, bet ir apsaugos nuo riebalavimosi.

9. Žibalas

Supilkite į 10l kibirą 1 puodelį žibalo ir gausite priemonę, kuri atstos automobilio vaškavimą. Kempine ištrinkite šiuo tirpalu visą automobilio paviršių ir džiaukitės spindesniu.

10. Zomšos skiautė

Jei plovėte automobilį smarkiai kaitinant saulei, tikriausiai pastebėjote, kad nuo vandens liko žymių. Jas pašalinkite patrynę zomšine skiaute.

#    Comments [0] |
# Saturday, 05 May 2012
# Friday, 27 April 2012

Varle kuri sedi kaip zmogus ant siuoliuko


labai retas gamtos reginys: varle kuri sedi kaip zmogus

#    Comments [3] |
# Sunday, 15 April 2012
# Friday, 13 April 2012

Socialine akcija propoguojanti saugu seksa senjorams

saugus seksas turi buti ir senjoru tarpe siuo klipu ne skatinama keisti poza po pozos bet skatinama naudotis prezervatyvais
#    Comments [0] |
# Thursday, 12 April 2012

To dar neteko matyti

ar jus kada pagalvojote kad tokiu budu glaima plukdyti valti?


#    Comments [0] |
# Thursday, 05 April 2012
# Thursday, 29 March 2012
# Tuesday, 27 March 2012