Page 1 of 1 in the jaunyste category
# Tuesday, 06 March 2012

Kaip islikti jaunam sirdyje

Bestselerių autorė Marie de Hennezel dalinasi savo paslaptimis, kaip išlaikyti jaunatviškumą širdyje.

Susitaikykite su savo amžiumi.

Jums nepasiseks išlaikyti jaunatviškumo, jei neišmoksite susitaikyti su savo amžiumi. Teigiamai priimkite savo kūno pokyčius, nebijokite raukšlių - didžiuokitės jomis. Įžengiate į naują gyvenimo etapą, kurį turite pamėgti. Jūsų patirtis suteikia jums neįkainojamą išmintį, kuria galite pasinaudoti kuriant asmeninę laimę.

Gyvenkite sveikai.

Atsisakykite žalingų įpročių, sveikai maitinkitės ir sportuokite. Fizinis aktyvumass neišvengiamas, jei norite išlaikyti jaunatviškumą. Jums patinkanti fizinė veikla suteiks energijos jūsų kūnui ir padės išlaikyti gerą nuotaiką. Užsiiminėkite joga, plaukiokite baseine, mokykitės šokti, daug vaikščiokite, užuot naudojęsi liftu, lipkite laiptai ir nepasiduokite tinguliui.

Užsiimkite aktyvia protine veikla.

Ne tik kūnas aptingsta, taip pat ir mūsų protas. Stenkitės kuo daugiau skaityti, mokykitės atmintinai eilėraščius, dainuokite dainas. Aktyvi protinė veikla padeda sumažinti Alzhaimerio susirgimo riziką. Stenkitės išbandyti kuo daugiau naujos veiklos, nes ji efektyviai treniruoja jūsų smegenis.

Gyvenkite aktyvų socialinį gyvenimą.

Neužsidarykite namuose. Eikite į svečius, parodas, koncertus, kino seansus. Pasikvieskite draugų, vaikų ir anūkų. Pagaminkite ką nors naujo, palaikykite nerūpestingą atmosferą. Džiaukitės bendravimu ir bendraukite kuo daugiau.

Užsiimkite kūrybine veikla.

Gyvenimas priverčia atsisakyti kūrybinių ambicijų, bet dabar jūs galite sau leisti prisiminti pamirštus talentus.

Išlaikykite pozityvumą.

Didžiausias pavojus jaunatviškumui - negatyvus požiūris. Pažvelkite į jaunimą, koks jis pozityvus. Pasimokykite iš jų, nes jauni žmonės moka džiaugtis gyvenimu.

Atnaujinkite savo būstą.

Atsikratykite niekam vertų senienų. Atnaujinkite savo namus moderniomis interjero detalėmis, naujais patogiais baldais. Pasižvalgykite interjero parduotuvėse ir išsirinkite ką nors netikėto. Tegu jūsų namai būna erdvūs ir pilni šviesos, o ne užkrauti niekam nereikalingais daiktais, apie kurių buvimą jau esate pamiršę.

Gyvenkite šia diena.

Kiekvieną dieną domėkitės viskuo, kas vyksta pasaulyje. Ne tik politinėmis, bet ir kultūrinėmis, technologinėmis naujovėmis. Išbandykite viską, kaip tai daro vaikai, ir niekada neteks prašyti anūkų pagalbos, kad išsiųstumėte elektroninį laišką.

#    Comments [0] |