Page 1 of 1 in the namai category
# Friday, 13 January 2012

10 budu, kaip naujiems namams suteikti senovisko zavesio


Pabodo modernus interjero stilius? Negalite sukurti jaukaus senoviško stiliaus interjero, nes gyvenate naujame name arba bute? Nėra nieko neįmanomo. 10 mūsų patarimų padės jums atnaujinti namus ir suteikti jiems senoviško žavesio.

Sendintos grindys

Galite įsigyti laminato, kuris imituoja sendintas grindis, bet geriausias pasirinkimas - natūralios medienos grindys. Jas galite lakuoti arba dažyti grindų dažais. Labai madingos pastelinės spalvos, kurios dominuoja skandinaviško stiliaus interjere. Plytelės virtuvėje taip pat suteiks senoviško žavesio jūsų namams.

Dekoruokite namus sendintomis plytomis

Sendintos plytos gali papuošti ne tik jūsų kiemą ar balkoną, bet ir namų interjerą, pavyzdžiui, laiptus. Tai labai paprastas būdas suteikti namams senoviško dvelksmo, tereikia pasikliauti fantazija, kaip ir kur jas naudoti.

Įsigykite antikvarinių interjero detalių

Antikvarinių interjero detalių nedidelėmis kainomis galite įsigyti užsienio „blusų turguose“ arba internetiniame aukcione „eBay“. Išbandykite savo pastabumą ir antikvarinėse parduotuvėse, galbūt pamatysite ką nors patinkančio ir nebrangaus. Senoviška lempa, paveikslų rėmai, veidrodis... Tinka viskas.

Senoviškos durys

Pasveikinkite svečius senoviškomis durimis, arba naujomis, imituojančiomis senoviškas.

Įsigykite senoviškų vonios interjero detalių

Nėra nieko gražesnio už senoviškas rankenėles, veidrodžius, kabliukus rankšluosčiams, dailias kojeles voniai ar senoviško stiliaus maišytuvą. Naujai voniai su senoviškomis detalėmis geriausiai tiks šviesi spalvų paletė.

Senoviškos rankenėlės

Nustebsite, kaip pasikeis jūsų baldų išvaizda, jei pakeisite rankenėles. Keiskite komodų, stalčių, virtuvės spintelių rankenėles.

Rinkitės natūralias medžiagas

Natūralios medžiagos jūsų namuose sukurs jaukią atmosferą. Naudokite medį ir akmenį namų interjerui. Šios dvi medžiagos tikrai suteiks senoviško žavesio.

Naujai panaudokite senus baldus

Senos durys, langai ar raštuotos užuolaidos pakabintos kaip paveikslas, trauks svečių žvilgsnį ir taps originaliu namų akcentu. Seni langai gali tapti spintų durimis arba kambario perskyra.

Senoviškas apšvietimas

Naudodami natūralias medžiagas, pavyzdžiui, medį ir liną ar nėrinius, sukurkite jaukų ir originalų apšvietimą. Nebijokite lempų ir šviestuvų kurti savo rankomis. Internete rasite daugybę paprastų idėjų ir patarimų.

Smulkmenos

Senoviškos smulkmenos, įvairūs stikliniai ir metaliniai indai, buteliukai, rankenėlės, medinės lentynos leis jums sukurti jaukią atmosferą, dvelkiančia senove. Sugalvokite kaip išmaniai pateikti turimas smulkmenas, sugalvokite paskirtį ar raskite netikėta vietą lentynėlei, prikrautai mielų smulkmenų, kuri atrodys lyg atkeliavus tiesiai iš amatininko parduotuvėlės.

#    Comments [0] |