Page 1 of 1 in the ofisas category
# Tuesday, 06 March 2012

Kaip pranesti apie isejima is darbo per el pasta

Norite pranešti apie išėjimą iš darbo, bet norite išvengti nemalonaus pokalbio su vadovu? Galite apie išėjimą iš darbo pranešti elektroniniu laišku - tik turite žinoti, kaip tinkamai jį parašyti ir apie ką būtina pagalvoti prieš išsiunčiant tokį laišką.

Jūsų sprendimas išeiti iš darbo turi būti nekeičiamas.

Pranešti apie išėjimą iš darbo elektroniniu laišku galite tik tuo atveju jei jūsų sprendimas palikti darbovietę yra galutinis. ir nekeičiamas. Nuėję pasikalbėti su vadovu ar darbdaviu tiesiai, galite sulaukti ne tik neigiamos reakcijo, bet ir įvairių pasiūlymų. Tačiau siųsdami elektroninį laišką užkertate kelią tokioms galimybėms, nes pranešate apie savo sprendimą ir parodote, kad nenorite jo keisti.

Rašydami laišką, vadovaukitės nuoširdumu.

Nors elektroninis laiškas jums padės išvengti vadovo reakcijos ir nemalonaus pokalbio, jis nesuteikia jums galimybės nepaaiškinti savo sprendimo priežasčių. Nuoširdžiai išdėstykite, kokios priežastys lėmė jūsų norą išeiti iš darbo, tačiau neapsiribokite tik neigiamais pastebėjimais. Būtinai parašykite, kokios patirties įgijote, paminėkite darbovietės privalumus. Visus savo teiginius paremkite nenuginčijamais argumentais, taip niekas negalės abejoti ar prieštarauti jūsų pastebėjimams, o ir jūs išvengsite subjektyvumo bei emocijomis paremtų teiginių.

Kodėl geriau apie išėjimą iš darbo pranešti elektroniniu paštu, o ne tiesiogiai?

Jei nerimaujate, kad pranešdami apie išėjimą iš darbo nesugebėsite nuslėpti savo emocijų, geriau rašykite elektroninį laišką. Visada geriau palikti darbovietę išvengus pykčių ir konfliktų. Prieš išeidami iš darbo nepamirškite parašyti ir atsisveikinimo laiško, parašykite savo kontaktus, kad vadovas galėtų susiekti, jei atsirastų jums tinkamas darbo pasiūlymas. Nepamirškite, kad jums gali prireikti buvusio vadovo rekomendacijų, tad stenkitės išlaikyti kuo geresnius santykius.

#    Comments [0] |
# Friday, 24 February 2012

Ofico zaisliukas - puokus i patogus droztukas

Puki dovna aofiso darbuotojui#    Comments [0] |