Page 1 of 1 in the orgazmas category
# Wednesday, 22 February 2012

Technoseksualai, retroseksualai, uberseksualai – visi jie vyrai

Kokio vyro norėtumėte sau? Kokio linkėtumėte dukrai, draugei ar... priešei?

Mačio

Jie buvo madingi 90-taisiais. Rūstus ir gąsdinantis jis važinėjo džipu, pinigus vežiojosi dėžėse ir kalbėjo pusės metro dydžio mobiliuoju telefonu. Toks konkretus bičas. Šiandien tie mačo jau gerokai senstelėję, tačiau jų esmė nelabai pasikeitusi – tikri vyrai. Iš tokių švelnių meilės žodžių nelauk.

Santykiai su moterimis: moteris tokiems vyrams – daugiau kūnas nei siela. Jiems svarbu, kad moteris atitiktų grožio standartus, o koks jos intelektas...

Gyvenimas su juo: nuobodu su tokiu vyru vargu ar bus. Mačo visada ieško nuotykių. Šio tipo vyrai ypač pavydūs.

Kur tokių rasti: apsaugos firmose, policijoje ir... belangėje.

Metroseksualai

Šis vyrų tipas atsirado kaip priešprieša mačo. Patys metroseksualai teigia, kad jų atsiradimas – atsakas feministėms. Jei damos gali parodyti savo “vyriškąją” pusę, kodėl vyrams reikia slėpti “moteriškąją”. Metroseksualai paiso mados tendencijų, itin rūpinasi savo sveikata. Tokie vyrai gali būti bet kokios seksualinės orientacijos. Tiesa, vienintelis romanas, kuris niekada nesibaigia, – meilė sau pačiam.

Santykiai su moterimis: metroseksualai žiūrėdami į moterį pirmiausia vertina, ar gerai ji žiūrėsis prie jo ir jo mašinos. Moteris turi atrodyti stilinga, kad nebūtų gėda pasirodyti su ja visuomenėje.

Gyvenimas su juo: tai nuolatiniai vakarėliai, premjeros, prezentacijos. Flirtas – metroseksualo kraujyje, todėl būkite pasiruošusi - jis daug ir karštai bendraus su kitomis moterimis. Beje, pats yra labai pavydus.

Kur tokių rasti: metroseksualų stichija – šou verslas, dizainas. Jų rasite visose madingose vietose.

Technoseksualai

Tai vyrai, kurių gyvenime nieko nebuvo ir nėra svarbiau už kompiuterius.

Santykiai su moterimis: jis gali kartą per savaitę atsitraukti nuo kompiuterio, kad susitiktų su savo mergina. Tačiau ir tiek. Jį visada labiau žavi virtualus pasaulis. Be to, technoseksualą sudomins tik ta, kuri žinos, kad “vinčesteris” yra ne šautuvas, o kompiuterio detalė.

Gyvenimas su juo: jums teks pasinerti į jo pasaulį. Vienas gyvenimo su techoseksualu privalumų, jūsų buitis bus aprūpinta pačia naujausia technika. Trūkumas – gyvensite laidų ir kompiuterinių detalių apsuptyje.

Kur tokių rasti: internete. Čia jo draugai, pažįstami. Čia jis ieško ir gyvenimo draugės.

Retroseksualai

Retroseksualai kviečia stipriąją lytį vėl tapti tikrais vyrais, kurių priedermė mokėti priimti spendimus, kad ir su ginklu rankose. Tokie vyrai visada praleis damą pirmą, sumokės už ją restorane.

Santykiai su moterimis: jiems patinka save prižiūrinčios moterys, kurių charakterio nepavadinsi lengvu. Tiesa, jiems labai svarbu, kad pareigomis, alga jie pranoktų savo antrąją pusę.

Gyvenimas su juo: būdama su retroseksualu galite jaustis silpna moterimi. Jiems tai patiks. Jei jam nenustosi kartojus, koks jis protingas, stiprus – jūsų santykiai bus ilgalaikiai ir tvirti.

Kur tokių rasti: kompanijose, bankuose – vidurinysis ir aukštesnysis personalas.

Uberseksualai

Vyrai, galintys taikiai sugyventi su protinga ir sėkminga moterimi. Jis elegantiškas, tačiau ne saldus. Domisi politika, ekologija. Uberseksualai – nusiteikę pozityviai, energingi, sportuoja, tačiau ne dėl to, kad tai - madinga, o dėl to, kad tai – sveika. Šio tipo vyrai - liberalūs, nesunkiai eina į kompromisą.

Santykiai su moterimis: uberseksualams moteris – lygiavertė partnerė. Jis vertina jos vidų ir nereikalauja, kad ji atrodytų kaip modelis iš žurnalo viršelio. Tiesa, toks vyras niekada neleis iš jo vyti virvelių. Moteriškumo, mokėjimo bendrauti bet kokioje kompanijoje – štai ko jis tikisi iš savo moters.

Gyvenimas su juo: uberseksualai neskirsto darbų į vyriškus ar moteriškus. Tai ypač atsakingi vyrai, todėl jo neišgąsdins, jei prisipažinsite, jog jau turite vaikų.

Kur tokių rasti: Raudonojoje knygoje... Tiesa, pastaruoju metu tokie vyrai pamažu vėl grįžta į madą.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 14 February 2012

Zemyn slystantys buciniai

Kai kuriose kultūros oralinis seksas yra uždraustas. Draudimai dažniausiai remiasi tuo, jog po tokių santykių vaikų nebus – todėl tai beprasmiška, nuodėminga, tai nusikaltimas gamtai.
Kunilingas didelio nepalankumo susilaukdavo dar ir todėl, kad ilgą laiką jis buvo laikomas išimtinai tik lesbiečių meilės forma.
Negana to, netgi dabar kai kuriose JAV valstijose teisiškai uždraustas burnos ir lytinių organų kontaktas. Tačiau dažniausiai šis draudimas taip ir lieka dulkėti knygų lentynose…

ROJUS ADOMUI

Felacija - tai oralinio sekso rūšis, kai burna kontaktuoja su varpa. Šis terminas kilo iš lotyniško žodžio fellare, reiškiančio “čiulpti”. Felacijos metu varpos galvutę galima laižyti, bučiuoti ir čiulpti. Burnos gleivinė primena makštį, o dar prisidedantis seilių ir liežuvio slidumas vyrui sukelia didžiulį malonumą.

Nors požiūris į oralinį seksą per daugelį metų pasikeitė, tačiau kai kurios moterys nejaučia malonumo, nes:

•   vyro lytinių organų higiena apgailėtina,

•   kai kurioms atrodo, kad bet koks varpos ir burnos prisilietimas reiškia oralinę sueitį,

•   gerai nežino, ką reikia daryti,

•   bijo užspringti ar pritrūkti oro,

•   nerimauja, kad nepakankamai prasižios,

•   bijo, kad į burną gali patekti spermos (tuomet vyras turėtų duoti ženklą, jog prasideda ejakuliacija, ir išlieti spermą šalia),

•   saugojasi lytiniu keliu plintančių ligų,

•   bijo pasirodyti ištvirkėle,

•   bijo, kad felacijos metu vyras ims šlapintis (tačiau reikia prisiminti, kad dauguma vyrų negali pasišlapinti, kai yra erekcija).

Kaip atlikti felaciją:

•   Žiūrėkite savo kvėpavimo. Jeigu jūsų nosis užsikimšusi, oralinį seksą atidėkite kitai dienai. Labai svarbu, kad galėtumėte ilgą laiką kvėpuoti pro nosį.

•   Įsitikinkite, kad jis nusiprausė. Jeigu reikia, pati nuplaukite jo varpą. Nenusileiskite ir pareikalaukite užsidėti prezervatyvą, nebent jūsų santykiai ilgalaikiai ir patikimi.

•   Kartais oralinis seksas gali trukti ilgą laiką, todėl ne pro šalį surasti kuo patogesnę padėtį.

•   Laikykite varpą už pagrindo ir pradėkite ją visą bučiuoti.

•   Paimkite varpos galvutę į burną ir apveskite ratuką liežuviu, lyg tai būtų ledų porcija. Kad vyras pajustų malonumą, nereikia varpos įkišti giliai - jautriausia yra galvutė.

•   Jeigu patinka, galite čiulpti varpos galvutę. Pati reguliuokite, kaip giliai varpa patenka į jūsų burną, kad nepradėtų pykinti. Jei partneris naujas, moteris turėtų pati reguliuoti felacijos gylį ir intensyvumą. Sudėtingesnes pozas reikėtų palikti tam kartui, kai abu partneriai tobulai žinos, kas abiem patinka.

•   Jeigu nepatinka spermos skonis, išspjaukite (kai kurioms moterims spermos skonis labai patinka). Beje, spermoje nėra jokių nuodingų ar sveikatai pavojingų medžiagų. Ir dar: spermos skonis priklauso nuo to, ką vyras valgė. Pamaitinkite jį kuo nors skanesniu...

Felacijos privalumai:

•   Vyrus tai labai sujaudina.

•   Vyrai sako, kad tai rodo, kaip labai moteris jį myli ir kiek apie jį fantazuoja.

•   Moteris laisvąja ranka gali glamonėti save.

•   Jis gali sklaidyti jos plaukus ar kitaip glamonėti partnerę.

•   Nereikia vartoti kontraceptikų ovuliacijos metu.

•   Ji gali žaisti su jo kapšeliu.

•   Ji gali laisvai judėti.

•   Tinka vyrui, kuriam reikia pagalbos erekcijai pasiekti.

•   Gera įprasto lytinio akto preliudija.

Felacijos trūkumai:

•   Ji gali dusti nuo per giliai įkištos varpos.

•   Felacija saugi tik tada, kai naudojamas prezervatyvas. Arba tiksliai žinote, kad abu esate sveiki ir neturite kitų partnerių. Kita vertus, dėl tokio aklo pasitikėjimo galite užsikrėsti AIDS.

•   Kieta varpa partnerei gali būti nemaloni.

•   Jis gali nesusivaldyti ir per giliai įkišti.

•   Atstumiantis dalykas, kai partneris nesiprausęs.

•   Jis gali labai nusiminti, jeigu moteris rodo per mažai entuziazmo.

•   Pirmiausiai reikia susitarti, kur įvyks ejakuliacija.

Oralinis seksas tapo priimtinesnis, kai: a) mokslininkai įrodė, jog tai yra saugus seksas, jeigu abu partneriai neserga jokiomis ligomis, b) paaiškėjo, jog daugelis religijų nedraudžia oralinio sekso ir nelaiko jo nuodėmingu dalyku, c) modernios prausimosi priemonės leido išvengti blogo pūvančių bakterijų kvapo.

Svarbu: prieš ir po oralinio sekso reikia nusiprausti abiem partneriams.

Daugelis žmonių nesivaržydami išbando oralinį seksą ir visai dėl to nesigaili.

Oralinis seksas, kaip ir bet kokie kiti lytiniai santykiai, yra asmeninis žmogaus pasirinkimas. Tačiau jeigu abu partneriai dėl ko nors nesutaria, svarbiausia jiems yra atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti.

ROJUS IEVAI

Kunilingas - tai oralinio sekso forma, kai burna kontaktuoja su moters lytiniais organais. Lotyniškas žodis cunnus reiškia moters lytinius organus, o lingere - laižymą.

Nors tikrai ne visos poros yra išbandę kunilingą ir net neketina to daryti, tačiau daugelis moterų tokiu būdu patiria patį stipriausią orgazmą. Beveik visos moterys pastebi, kad vyrams labai patinka skirti daugiau dėmesio pačioms intymiausioms kūno vietoms - taip jie išreiškia savo gilią meilę moteriai.

Kai moteris leidžia atlikti oralinę savo lytinių organų stimuliaciją, pirmiausiai ji turi suprasti, kokios yra normalios jos kūno funkcijos, nes moterims dėl tokio nežinojimo neretai kyla daug nereikalingo nerimo. Makštis nuo pat paauglystės nuolatos apsivalo, todėl į išorę išskiriama nuo vandeningos iki tirštos konsistencijos išskyrų (tai priklauso nuo menstruacijų ciklo fazės). Šios rūgščios išskyros padeda reguliuoti mikroorganizmus, natūraliai gyvenančius makštyje, ir taip apsaugo moterį nuo uždegimų. Be to, kiekviena moteris skleidžia tik jai vienai būdingą kvapą, kuris išreiškia ne tik jos individualumą, bet ir to momento reprodukcinę ir seksualinę būklę. Nors žmogaus nosis yra praradusi jautrumą ir iš nuotolio tokių dalykų neužuos, tačiau vyrus tai sujaudina, o jie nelabai supranta, kodėl taip atsitiko. Taigi idealiai švari makštis nėra sveika, o skleidžianti savo unikalų kvapą - sveika.

Tačiau kartais moters lytiniai organai gali kvepėti nepatraukliai ir jų skonis gali būti ne pats maloniausias. Tai atsitinka todėl, kad drėgmė iš makšties kaupiasi lytinių organų raukšlėse, o dėvint aptemptus drabužius sunkiau patenka oras ir susidaro sąlygos veistis bakterijoms. Bakterijoms patinka šilta drėgna aplinka, todėl jos ten greitai dauginasi, sukeldamos nemalonų kvapą ir skonį. Būtina prisiminti, kad blogą kvapą sukelia bakterijos, o ne makštis. Tačiau tinkamai nusiprausus prieš meilės vakarą galima išvengti nesusipratimų. Beje, kai kuriems vyrams ir moterims patinka stipriai kvepiantys lytiniai organai - tai juk skonio reikalas… Kitas dalykas - pakitęs makšties kvapas. Jeigu taip atsitiko, būtinai kreipkitės į gydytoją, nes gali būti, jog sergate grybelinėmis ar kitokiomis ligomis.

Kad kunilingas pavyktų:

•   Vyrams nereikia pulti stačia galva prie moters. Kartais moterys yra pernelyg drovios: joms reikia visiškos tamsos ir pakankamai ilgos preliudijos. Tik tuomet jos susijaudina tiek, jog pačios netveria noru nustumti vyrą žemyn.

•   Vyrui svarbu nepradėti tuojau pat nuo svarbiausios vietos. Pirmiausiai reikėtų pradėti bučiuoti kur nors labai toli - kelius, nugarą, slinkti liežuviu link lytinių organų, tačiau erzinti ją tol, kol ji nebegalės nei trupučio ištverti.

•   Darykite viską, kas jai patinka.

•   Erzinkite ją toliau, vedžiodamas liežuviu aplink lytinius organus, kol ji labai smarkiai susijaudins ir tik tuomet tiesiogiai stimuliuokite klitorį.

Kunilingo privalumai:

•   Tai labai intymus abiejų partnerių išgyvenimas.

•   Daugelis moterų patiria stipriausią orgazmą.

•   Abu gali stimuliuoti jos krūtis ir spenelius.

•   Jis gali glostyti jos kūną.

•   Oralinio sekso metu neįmanoma užsikrėsti tokiomis ligomis, kurių nebūtų galima išvengti mylintis kitaip.

Kunilingo trūkumai:

•   Kai kuriems vyrams nepatinka natūralus moters lytinių organų kvapas ir skonis.

•   Nepatrauklu, jeigu gaktos plaukai labai ilgi.

•   Galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (nuo to galima apsisaugoti specialiomis priemonėmis arba perkirptu prezervatyvu).

•   Moteriai padidėja rizika susirgti grybeliu.

Priešingai įsišaknijusiems įsitikinimams, ne kiekvienas vyras žino, kaip patenkinti savo mylimąją oraliniu būdu. Kiekviena moteris yra ypatinga ir tik ji viena geriausiai žino, kas jai patinka, o kas tik atstumia. Kodėl moterys yra tokios skirtingos, niekas negali pasakyti, tačiau tai tiesa. Todėl net keletą mylimųjų turėję vyrai negali būti įsitikinę, jog viską daro teisingai, jeigu nesulaukia moters pritarimo. Tačiau kunilingo galima išmokti, o geriausia mokytoja - mylimoji. Moteris turi švelniai duoti ženklus, kai jai kas nors patinka. Tačiau meilės technikos išmanymas - jautrioji vyrų vieta, todėl geriausia pabrėžti ne tai, kas nepatiko, o tai, kas patiko ir kas padaryta labai gerai.

#    Comments [0] |