Page 1 of 1 in the pasaulioPabaiga category
# Friday, 13 January 2012

2012-ieji: pasaulio pabaiga ateina, tad reikia tinkamai jai pasiruosti


Astrologija ir numerologija meluoti negali: šių metų gruodžio 21 dieną prieš 5125 metus majų išpranašauta pasaulio pabaiga tikrai įvyks. Bent tuo yra įsitikinę kai kurie žmonės. Jie nelaukia sudėję rankų, o ruošiasi išgyventi pasaulio pabaigą.

Svarbu paminėti, kad majai iš tiesų pasaulio pabaigos nenumatė. Tiesiog jų kalendorius, paremtas astronominiais stebėjimais ir matematiniais skaičiavimais, naudotas Centrinėje Amerikoje iki europiečių atvykimo, baigiasi 2012 metų gruodžio 21 dieną. Daugybė žmonių pasaulyje tiki, kad tai ne atsitiktinumas. Majai tikrai būtų pratęsę savo kalendorių, jei būtų buvę verta...

Žmonių susijaudinimas dėl galimos pasaulio pabaigos toks stiprus, kad JAV kosmoso agentūra NASA savo internetiniame puslapyje pradėjo teikti informaciją, paneigiančią šią ir kitas pasaulio pabaigos teorijas. NASA specialistai teigia praeitais metais sulaukę daugiau nei 5 tūkst. žmonių klausimų, ar tikrai 2012-ieji yra paskutiniai Žemės gyvavimo metai. Kai kurie net klausė, ar jiems reiktų nužudyti savo naminius augintinius prieš pasaulio pabaigą.

Archeologai sako, kad yra vienas įrodymas, kuris galėtų patvirtinti žmonių baimę. 1960 m. Meksikoje rastas akmuo, ant kurio išpranašauta, kad 2012 m. gruodžio 21 d. iš dangaus nusileis bebaimis majų karo dievas. Tiesa, prieš savaitę pasirodė žinių, kad atsirado dar vienas įrodymas - panašus akmuo, kuriam – 1300 m. Jis laikoma Meksikos nacionaliniame antropologijos ir istorijos institute. Ant akmens taip pat minima 2012 m. gruodžio 21 diena.

#    Comments [0] |