Page 1 of 14 in the santykiai category Next Page
# Tuesday, 21 August 2012

Samdomas darbuotojas ar verslas

Kuo geriau būti – samdomu darbuotoju ar verslininku? Vieno atsakymo į šį klausimą tikrai nėra – tai priklauso nuo kiekvieno individo atskirai. Kai kurie žmonės gimę būti verslininkais, mėgsta rizikuoti, nori būti patys sau bosai, priimti svarbius strateginius sprendimus.

Kita vertus, daugybė žmonių jaučiasi komfortiškai dirbdami samdomą darbą, kopdami karjeros laiptais. Jie žino, kad reguliariai gaus sutartą atlyginimą, dirbs tarp 8 ir 17 valandos ir galės susikoncentruoti ties savo specializacija. Žemiau aptariu kiekvieno kelio privalumus ir trūkumus

Samdomo darbo privalumai ir trūkumai

Kaip samdomas darbuotojas, jūs esate savo srities specialistas. Jums paskirtos tam tikros užduotys, kurias gebate atlikti puikiai. Jūs susikoncentruojate ties pareigybėmis, kurias paskyrė vadovai. Darote tai, ką žinote. Jei esate buhalteris, dirbate su skaičiais. Jei esate klientų aptarnavimo specialistas, bendraujate su klientais.

Samdomo darbuotojo pajamos taip pat yra lengvai nuspėjamos. Jūs žinote, kiek gausite ir kada gausite (kartą per savaitę, dvi savaites, mėnesį). Nepriklausomai nuo to, ar šį mėnesį savo darbą atlikote puikiai ar vidutiniškai, jūs bet kuriuo atveju gausite savo atlyginimą.

Jūsų darbo valandos yra fiksuotos. Tikėtina, jog jums reikės dirbti nuo 9 val. ryto iki 17 val. vakaro. Jeigu esate samdomas darbuotojas, galite pamiršti apie darbo reikalus vos tik išeinate iš biuro. Nebent jūs darboholikas arba dirbate ir savaitgaliais.

Trūkumas tas, jog jūs esate tik vienas iš darbuotojų. Tikriausiai jums teks susitaikyti su bendroves vizija ir strategija, nebent įmonėje užimate aukštas pareigas. Jūs turite vieną iš dviejų pasirinkimų: susitaikyti su įmonės strategija arba palikti įmonę. Taip pat jūs turėsite savo vadovą, kurio nurodymus teks vykdyti.

Jeigu norite turėti įtaką įmonėje ir priimti svarbius sprendimus, jums teks kilti karjeros laiptais. Tačiau pasakyti daug lengviau nei padaryti. Kopti karjeros laiptais nėra lengva, nes jums teks konkuruoti su esamais, o taip pat ir naujais darbuotojais. Nešvarūs vidiniai žaidimai garantuoti!

Jūsų pajamos, kaip jau minėjau, didžiąja dalimi liks nepakitusios. Jei nustatytas 2,5 tūkst. lt. per mėnesį atlyginimas, tikriausiai tiek ir gausite. Žinoma, kartais bendrovė pasiūlo bonusų, premijų ir kitų priedų, tačiau tokiu atveju teks pamiršti keletą pradžioje paminėtų privalumų, antai darbas nuo 9 val. iki 17 val.

Nuosavo verslo privalumai ir trūkumai

Jeigu jaučiate, kad galite padaryti daugiau (ir turėti daugiau naudos), o samdomas darbas jus riboja, tuomet nuosavo verslo kūrimas skirtas jums. Jūs nustatote bendrovės kryptį, strategiją ir pasirenkate priemones, kuriomis sieksite išsikeltų tikslų.

Nuosavas verslas suteikia daugiau galimybių tapti turtingu ir finansiškai saugiu. Nėra ribos kiek galite uždirbti. Tai priklauso tik nuo jūsų kūrybiškumo, noro dirbti ir, taip, žinoma, sėkmės. Turėdami savo verslą taip pat galite stebėti kaip klientai naudojasi jūsų produktais ar paslaugomis – tai nuostabus jausmas.

Būdamas pats sau vadovas, galite pats nuspręsti kada ir kur dirbate. Galite dirbti naktimis, galite dirbti dienos metu. Galite dirbti vilkėdami pižamą ar kitą jums komfortą suteikiančią aprangą. Galite lankyti jogos pamokas vidury dienos nesibaimindami dėl vadovo perspėjimų.

Trūkumas tas, jog nėra jokios garantijos, jog jums pasiseks. Nuosavas verslas yra didžiulė rizika, pilna iššūkių kiekviename verslo etape. Galbūt jūs patirsite katastrofą, ko pasekoje prarasite viską – pinigus, namus, net šeimą. Vieną mėnesį galite uždirbti didžiulius pinigus, o štai sekantį – “kristi į bačką”.

Turėdami savo verslą privalote juo gyventi ir kvėpuoti. Yra tiek dalykų, kuriuos reikia padaryti. Yra tiek daug iššūkių, su kuriais teks neišvengiamai susidurti. Niekas nebus labiau atsidavęs jūsų verslui už jus patį. Dažnai jausitės vienišas. Patirsite nemažai streso. Bankas nuspręs nebeteikti jums paskolos – jūs prarasite miegą.

Jums taip pat teks pabuvoti įvairiose pozicijose. Negalite tiesiog susikoncentruoti ties tuo, kas jums sekasi geriausiai, ypač verslo pradžioje, kada trūksta išteklių darbuotojams samdyti. Jūs būsite atsakingas už įmonės strategiją, klientų aptarnavimą, apskaitą ir.. švaros palaikymą biure.

Taigi, ką pasirinkti – samdomą darbą ar nuosavą verslą?

Samdomas darbas

Privalumai:· 

- Darote tik tai, ką išmanote – jokios nežinomybės.

· Reguliariai gaunamas atlyginimas.

· Fiksuotos darbo valandos – užtikrintas poilsis po darbo.

Trūkumai:

· Privalote prisitaikyti prie įmonės strategijos.

· Norint turėti įtakos įmonėje, reikia kopti karjeros laiptais.

· Maža tikimybė gauti papildomų pajamų.

Nuosavas verslas

Privalumai:

· Patys nustatote įmonės strategiją ir priimate svarbius sprendimus.

· Pats sau bosas – visiška nepriklausomybė.

· Potencialas gauti didžiules pajamas.

Trūkumai:

· Didžiulė rizika ir nežinomybė.

· Dažnai teks dirbti ilgiau nei 8 valandas per dieną.

· Nuolatinis stresas.

· Teks dirbti įvairius darbus: ir priimti svarbius sprendimus, ir valyti grindis.

#    Comments [3] |

pliusai ir minusai seksas su brandzia moterimi

Visuotinai manoma, kad patinas turėtų siekti sekso su jaunesne patele, tačiau realybėje taip būna ne visada. Pastaruoju metu išryškėjo jaunų vyrų tendencija rinktis vyresnes moteris. Kodėl taip yra?
Pirmiausia išsiaiškinkime, ką turėtų reikšti terminas „brandi moteris“. Kokio amžiaus moteris laikoma brandžia?

Kadaise ankstyvoje jaunystėje teko išgirsti iš vieno 17-mečio draugo, kad jis norėtų pasimylėti su dvidešimt penkerių metų senute“. Kai man sukako 25 metai, aš su šypsena prisiminiau šią repliką. Tada jaučiausi dar labai jauna.

Įprasta manyti, kad moteris pasiekia brandos ketvirtajame dešimtmetyje. Tad 35–40 metų moterį jau drąsiai galima pradėti vadinti brandžia. Apie seksą su tokiomis moterimis ir pakalbėsime.

 

Pliusai

Patirtis. Šis privalumas – pats svarbiausias. Paprastai subrendusi moteris ima labiau pasitikėti savimi ir sugeba geriau atsipalaiduoti, su ja partneris gali išbandyti beprotišką seksą be tabu. Suprantama, ne visos moterys, sulaukusios 35 metų, jau būna pakankamai patyrusios, mokančios justi malonumą iš sekso ir žinančios, ko nori. Pastarųjų paprastai į lovą niekas neskuba kviestis.

Sugebėjimas patirti malonumą iš sekso. Seksologai tvirtina, jog moterys tik po trisdešimties pradeda iš tikrųjų suprasti sekso skonį, tampa emocingesnės ir jautriau reaguoja į vyro glamones. O juk vyrui taip svarbu žinoti, kad jis gali suteikti tikrą malonumą moteriai.

Sugebėjimas atsiduoti. Brandi moteris jaučia, kad senatvė – ne už kalnų, todėl mylisi taip aistringai tarytum paskutinį kartą. Ji dovanoja save vyrui ir, pasinaudodama savo patirtimi, stengiasi suteikti jam kuo daugiau malonumo.

 

Brandžios moters „taip“ reiškia būtent „taip“. Brandi moteris be reikalo „nesilaužo“, neišsisukinėja ir nebūna priekabi, kaprizinga.

Mokėjimas padėkoti. Ypač gerai šią savybę būna išsiugdžiusios tos moterys, kurios išgyveno skyrybas.

Jautrumas ir supratimas. Brandžios moterys jau nebūna tokios egoistės. Jos sugeba atlaidžiai ir tolerantiškai reaguoti į vyro trūkumus.

Sugebėjimas „prikelti kritusį didvyrį“. Dauguma vyrų nuo tam tikro amžiaus susiduria su erekcijos problemomis. Patyrusios moterys žino, kokių glamonių reikia, kad padėtų vyrų. Ši jų sugebėjimas yra aukso vertės.

 

Dėmesys savo lytinei sveikatai. Brandžios moterys paprastai kruopščiau stengiasi išsaugoti savo moterišką grožį ir rūpinasi savo sveikata.

Stipresni makšties raumenys. Paplitusi klaidinga nuomonė, jog kuo vyresnė moteris, tuo jos makštis platesnė. Iš tikrųjų: kuo dažniau moteris užsiima seksu, tuo stipriau išsivystę jos intymiosios zonos raumenys.

Su brandžia moterimi yra apie ką pakalbėti po sekso. Tai – be komentarų.

Jokių įsipareigojimų. Dažniausiai brandžios moterys jau žino, kad nebūtina tekėti už kiekvieno lytinio partnerio ir neskuba jo pažindinti su tėvais.

Minusai

Nepakankamai gražus kūnas. Taip, ne tokia elastinga oda, šiek tiek nukarusi krūtinė. Amžius yra amžius. Tokia meiluže vyras negalės pasipuikuoti per susitikimą su verslo partneriais.

Pastebi visus trūkumus. Tokios moters vyras neapgaus, kad yra tikras eržilas, jei iš tikrųjų toks nėra!

Didesni reikalavimai. Vyresnė moteris jau daug mačiusi ir žino, koks turi būti puikus seksas. Todėl ji gali lengvai pakeisti netikusį meilužį į geresnį.

Kaip matote, minusų visai nedaug ir juos galima nesunkiai ignoruoti. Užtat privalumų seksas su brandžia moterimi turi daug!

 

#    Comments [0] |
# Monday, 20 August 2012

kas nutinka kai mes isimylime

Meilė mus priverčia kitaip elgtis ir jaustis. Tyrimai rodo, kad įsimylėjimas mūsų organizme sukelia tikrą hormonų audrą. Mus veikia dideli kiekiai oksitocino, dopamino, adrenalino ir vazopresino, kurie sukelia panašų poveikį kaip alkoholis ar narkotikai.

Vos susipažinę, jaučiatės lyg pažinotume jį visą gyvenimą

Dar prieš valandą buvote nepažįstami, o dabar jaučiatės lyg visą gyvenimą buvote geriausi draugai. Mūsų smegenims pakanka 20 minučių, kad įvertintumėme žmogų ir nuspręstume: verta juo pasitikėti ar – ne.

Virpuliukai

Užtenka išgirsti romantišką dainą, pagalvoti apie susižavėjimo objektą ir jaučiate po visą kūną lakstančius virpuliukus. Juos sukelia besigaminantys „įsimylėjimo“ hormonai.

Jis jums atrodo gražesnis už Ryaną Goslingą

Kai įsivaizduojame savo svajonių vaikiną, jo išvaizda nenusileidžia gražiausiems Holivudo aktoriams, bet įsimylime paprastą vyruką, kurio anksčiau net nebūtume pastebėję.

Tampate gražesnė, draugiškesnė ir laimingesnė

Jums įsimylėjus aplinkiniai iš karto pastebi pasikeitimą – daugiau jokios prastos nuotaikos ir kandžių pastabų. Trykštate jums nebūdinga energija ir jaučiatės laiminga. Visa tai dėka oksitocino.

Pagyjate nuo senų ligų

Įsimylėjus dingsta galvos skausmai, taip pat išnyksta arba palengvėja įvairių ligų simptomai. Kam reikalingas ibuprofenas, jei įsimylėjimas daug veiksmingesnis?

Jūsų įsimylėjimą pastebi visi

Įsimylėjus akies vyzdžiai išsiplečia, todėl vien jūsų žvilgsnis gali parodyti, kad esate įsimylėjusi.

Dingsta stresas

Hormonai, kurie aktyviai gaminasi įsimylėjus, blokuoja streso hormono kortizolio gamybą.

#    Comments [0] |

apie grupini seksa

Iš vienos pusės vadinamas didžiausia nuodėme, iš kitos – tūkstantmečio tradicija, aptarinėjamas daugelio, praktikuojamas taip pat ne vieno. Seksas ne dviese jaudrina daugelio vaizduotę.

Kaip buvo

Vargu ar kas dabar pasakytų, kada žmonėms pirmą kartą į galvą šovė mintis užsiimti grupiniu seksu. Tačiau žinant faktus, kad tokie seksualiniai santykiai populiarūs tarp primatų, galima daryti išvadą, kad seksu ne dviese žmonės užsiiminėjo labai seniai - dar tada, kai nebuvo tokiais žmonėmis kaip dabar.

O tais laikais, apie kuriuos mes jau žinome daug geriau, grupinis seksas buvo laikomas įprastu dalyku. Bakchanalijose, senovės romėnų šventėse, skirtose vyno ir linksmybės dievui Bakchui, buvo siūlomos „šventos“ masinės orgijos.

Iš pradžių šios šventės buvo skirtos tik moterims – vyrų į jas neįleisdavo. Užtai jaunos merginos galėjo jose dalyvauti kartu su ištekėjusiomis moterimis. Grupinis seksas – kaip kulto elementas – šventėse buvos skiriamas dieviškosioms būtybėms - Demetrai, Venerai, Saturnui.

Senovėje žmonės į grupinį seksą žiūrėjo daug paprasčiau – tai buvo linksmybių, kurias sudarydavo dar ir dainavimas, šokiai, vaišės, dalis.

Vienos Afrikos tautos vyrai buvo įsitikinę, kad kuo moteris turi daugiau meilužių, tuo yra geriau. Kam geriau? Ogi visiems! Ir norint pasimylėti tikrai nereikia slėptis. O visi užmaniusieji glamonių netrukdomi gali prisijungti.

Taigi senaisiais laikais grupinis seksas buvo laikomas pakankamai įprastu dalyku. Nemažai daliai šiuolaikinių žmonių, nepaisant neigiamo bažnyčios, o ir visuomenės požiūrio, toks jis yra ir dabar.

Seksualinė revoliucija

Naujomis spalvomis grupinis seksas „sužydėjo“ 1960-aisais vadinamosios seksualinės revoliucijos metu. Tiesa, 1980 m. pradėjus po pasaulį plisti AIDS šmėklai ne vieno aistra mylėtis su keliais partneriais gerokai pravėso.

Mūsų dienų moralės normos grupinio sekso kaip ir nepripažįsta, tačiau ar tai kada nors ką nors sustabdė? Kaip žinia viskas, kas mūsų gyvenime yra gero, arba nepažįstamo, arba amoralu, arba gali turėti įtakos nutukimui. Tik ar iš tiesų gero? Portalo laidy.mail.ru lankytojos, dalyvavusios „grupinėse orgijose“ apie tai pasidalino mintis:

Olga, 25 m.: „Nepasakysiu, kad tai buvo fantastiška, tačiau neįprasta. Jei pasitaikytų proga tai pakartoti dar kartą, neatsisakyčiau.“

Svetlana, 26 m.: „Nesitikėjau, kad pasiryšiu... Dabar gailiuosi, kad tai išbandžiau.“

Psichologai teigia, kad grupinis seksas kaip tik ir pasižymi „santykių deficitu“. Ir esmė ne „pokalbiuose po sekso“ – tiesiog psichologiškai yra sunku vienu metu susikoncentruoti ties dviem partneriais. Tuo labiau, jei jų dar daugiau...

Tam tikra grupinio sekso atmaina yra laikomas svingas. Tokį seksą praktikuojančios poros teigia, kad tai itin sustiprina jų santykius, leidžia atsiskleisti seksualumui. Tiesa, tokie santykiai dalies visuomenės yra smerkiami ir nesuvokiami. Įdomu tai, kad dauguma žmonių geriau rinktųsi grupinį laisvų žmonių seksą nei svingą.

To paties portalo lankytojai išsakė nuomonę ir apie tokius santykius:

Lina, 26 m.: „Užsiiminėjau grupiniu seksu, kai dar buvau laisva, ir man tai patiko. Tačiau tai buvo du žmonės, kuriems buvau visiškai abejinga. Tačiau net įsivaizduoti sunku, kad lovoje galėčiau su kuo nors dalintis mylimu vyru. Tai tiesiog neįmanoma!“

Psichoterapeutai komentuoja

Pasak specialistų, kad ir kaip neigiamai visuomenė atsilieptų apie grupinį seksą, jis egzistuos. Tokius santykius dėl įvairiausių priežasčių pasirenka skirtingi žmonės. Dažnai tokiu būdu bandomos išspręsti asmeninės problemos ir dramos. Tačiau neretai čia suveikia posakis - norėjo kai geriau, išėjo kaip visada. Pavyzdžiui, gali būti, kad gelbėdama santykius ir svingui pasiryžusi pora gali tik dar labiau pabloginti padėtį, jei vienam iš partnerių tokie santykiai bus nemalonūs.

Grupinis seksas pavojingas žmonėms, patyrusiems psichologines traumas, bei tiems, kurie tuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus asmeniniame gyvenime. Pasak specialistų, dažniausiai noras tiesiog pasilinksminti, jiems baigiasi dar didesne krize arba depresija.

Pasitaiko atvejų, kai žmonės tampa priklausomi nuo grupinio sekso ir jie jau nebegali mylėtis su vienu partneriu, nes toks seksas jau nebegali patenkinti vis didėjančių „gurmano“ poreikių.

Dauguma psichoterapeutų pritaria nuomonei, kad grupinis seksas žaloja ir kūną, ir sielą. Jei pora gali kalbėtis ir girdi, ką sako, jie gali ir dviese išspręsti iškilusias problemas. Tačiau jei dialogas neįmanomas, joks svingas nepadės išgelbėti santykių.

#    Comments [0] |
# Thursday, 09 August 2012

del ko nevertetu tuoktis

Santykių specialistai pastebi, kad daugelis porų nusprendžia susituokti skatinami ne meilės ir noro kurti partneryste paremtą bendrą gyvenimą, o skatinami asmeninių troškimų ar pašalinių nuomonės. Šiame sąraše rasite 13 dalykų, dėl kurių neverta tuoktis, nes šios priežastys nepadės jums sukurti tvirtos ir laimingos šeimos.

Jums neverta tuoktis...

... kad įtiktumėte tėvams.

Tėvai visada turės savo nuomonę, kada ir su kuo jums geriausia kurti šeimą, bet ne jiems, o jums teks kurti bendrą gyvenimą.

... kad įrodytumėte savo seksualinę orientaciją.

Tokių santuokų pasitaiko vis daugiau, dažniausiai tarp homoseksualių vyrų. Trokšdami įrodyti sau ir aplinkiniams, kad yra tradicinės seksualinės orientacijos, jie sukuria šeimas su moterimis. Toks sprendimas neteisingas abiejų pusių atžvilgiu, o santuokos nebūna laimingos.

... iš gailesčio.

Jei norite padėti, paguosti ar pagelbėti draugui ar mylimam žmogui, nebūtina su juo susituokti. Yra ir kitų priemonių parodyti savo palaikymą ir supratingumą.

... dėl nelaukto nėštumo.

Jūsų ir būsimo vaiko gyvenimas bus laimingesnis, jei jo mama ir tėtis bus laimingi, nesvarbu, kartu ar atskirai. Vaikui svarbu, kad jo tėvai gerai sutartų ir jį mylėtų. Dažniausiai moterys nori ištekėti sužinojusios, kad laukiasi, bet pats vedybų faktas, tikrai nesuteiks joms saugumo ir laimės.

... nes jūs kartu jau daug laiko.

Daugybė porų nusprendžia tuoktis, kai praleidę daugybę laiko kartu, jie nori pokyčių arba tikisi atgaivinti blėstančius jausmus. Santuoka neturi tokių galių, todėl neverta tikėtis, kad ji padės išgelbėti santykius.

... kad galėtumėte išsikraustyti iš tėvų namų.

Geriau pradėkite gyventi savarankiškai. Susiraskite darbą, kartu su draugais išsinuomokite butą ir po truputį kurkite savo ateitį su mylimu žmogumi.

... kad aplinkiniai nelaikytų jūsų senmerge ar senberniu.

Atsikratykite senų stereotipų patys ir tada jums nerūpės, ką mano aplinkiniai.

... kad pagelbėtumėte savo karjerai.

Įvairiose srityse į vedusius žmones žiūrima patikimiau, bet prieš kuriant šeimą vien dėl karjeros, pamąstykite, kaip ją paveiks jūsų skyrybos.

... nes visi draugai jau susituokę.

Atsikratykite bandos jausmo. Ateis tinkamas metas ir jūsų santuokai. Neskubėkite.

... nes norite svajonių vestuvių.

Svajojate apie gražią vestuvių šventę? Prisiminkite Kim Kardashian istoriją. Po pasakiškų vestuvių praėjus 72 dienoms, jos laukė visai nepasakiškos skyrybos.

#    Comments [0] |

Apie ka vyrai meluoja dazniausiai?

Vyrai meluoja bijodami prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir mintis bei norėdami apsaugoti mylimųjų jausmus. Vyrų mintys apie dažniausius jų melus ir apie priežastis, kurios dažniausiai priverčia juos meluoti.

1. „Tikrai neatrodai apkūni!“

„Kai mano mergina klausia, kaip ji atrodo, visada atsakau vienodai: Atrodai nuostabiai! Nerizikuočiau sakyti, ką iš tiesų manau, nes po pirmo ir paskutinio karto kai prasitariau, ji metė į mane mobilųjį telefoną ir nesikalbėjo visą savaitę“. L., 24 metai.

„Myliu savo žmoną, bet negaliu pakęsti, kai ji klausia mano nuomonės apie jos naujausius pirkinius. Aš nieko neišmanau apie madą. Kai išeinu iš namų su skirtingomis kojinėmis – tai tikriausiai vienintelė mano asmeninio stiliaus išraiška. Visada meluoju, kad žmona atrodo puikiai, net jei ji priaugo papildomų kilogramų ar naujausias jos madingas pirkinys paryškina pilvuką.“ M., 42 metai.

2. „Neprieštarauju, kad naudoji mano skutimosi peiluką“

„Vyrams yra šventų dalykų, kurių moterys negali suprasti. Skutimosi peiliukas yra vienas tų dalykų. Vyrams malonu skustis su savo peiliuku, skirtu tik veidui, aštriu ir švariu. Nesakau tiesos, nes nenoriu pykdyti savo merginos, bet negaliu pakęsti, kai ji naudojasi mano skutimosi peiliuku.“ J., 33 metai.

„Galiu su savo žmona dalintis viskuo: lova, maistu, pinigais, visomis higienos priemonėmis, išskyrus skutimosi peiliuką. Nieko jai nesakau, bet žinau, kad žmona naudoja mano peiliuką, todėl nuo mūsų gyvenimo pradžios, perku jų žymiai daugiau, kad galėčiau panaudotus pakeisti naujais.“ D., 37 metai.

3. „Net nepastebėjau tos merginos su gilia iškirpte...“

„Vyrai nenori įskaudinti savo mylimųjų, todėl niekada nesakys, kad akimis nulydi kiekvieną seksualią merginą. Mes stebime merginas nesąmoningai. Nieko negalime sau padaryti!“ O., 26 metai.

„Mano žmona visad pastebi, kai užsižiūriu į praeivės iškirptę ar ilgas kojas, bet aš niekad neprisipažįstu. Nenoriu jos įskaudinti.“ K., 39 metai.

4. „Būsiu po 5 minučių“

„Dažniausiai meluoju, kai vėluoju dėl svarbių sporto varžybų. Žmona niekada nesupras, kodėl jos mamos gimtadienis man nėra toks svarbus kaip lemiamos rinktinės krepšinio rungtynės, todėl nesistengiu jai to aiškinti, tiesiog pameluoju.“ R., 43 metai.

„Pateisinu tokį melą, nes aš niekada nevėluoju tiek, kiek mano mergina, kai rengiamės kur nors išeiti.“ P., 34 metai.

5. „Atsiprašau“

„Atsiprašinėju merginos, kai tik ji nusimena. Dažnai nebūnu kaltas dėl jos nusiminimo, bet vis tiek atsiprašau ir jos nuotaika iš karto pasitaiso.“ D., 29 metai.

„Per barnius atsiprašau, nors nesijaučiu kaltas, kad tik nustotume pyktis. Jau žinau, kad yra ginčų, kurių niekada nelaimėsiu, todėl atsiprašymas padeda susitaikyti.“ E., 54 metai.

#    Comments [0] |
# Saturday, 28 July 2012

kad seksas netaptu valiuta

Seksas, teigia dailiosios lyties atstovės, - jų slaptas ginklas su džeimsais bondais kovojant dėl viešpatavimo. Tik ar reikalingas moterims tas viešpatavimas, jeigu tenka stoti į manipuliacijų ir derėjimosi su mylimuoju kelią?..

„Esu tikinti ir todėl jaučiausi ne kaip, nes gyvenau su vyru nesusituokusi. Tačiau jis vis vengdavo kalbėtis apie vestuves. Kartą jam pasakiau, kad kol manęs neves, su juo nesimylėsiu. Jis nustebo, bet nusijuokęs pasakė, kad ši aplinkybė pagreitins mūsų vestuves. Taip ir nutiko.“

Alina, 26 m.

„Neįsivaizduoju, kad galima būtų manipuliuoti vyru sekso pagalba. Kai kartą bandžiau pajuokauti, kad šiandien liks be sekso, nes neišnešė šiukšlių. Jis visiškai ramiai atsakė: „Tuomet eisiu pas prostitutę“. Tokia jo reakcija buvo šiek tiek netikėta, bet, suprantu, pateisinama. Miegamasis turi būti ta vieta, kur du žmonės patiria malonumą, o ne mūšio lauku.“

Simona, 34 m.

„Meilėje, kaip kare – viso priemonės pateisinamos. Tik seksu savo išrinktąjį ne baudžiu, o skatinu. Pavyzdžiui, šiandien aplankome kartu mano tėvus arba „prasibėgame“ po parduotuve – ir vakare „meganaktis“ jam garantuota.“

Lilė, 41 m.

Psichoterapeutas Michailas Kernacenskis (Rusija):

- Santykių pradžioje seksas vienodai reikalingas ir moteriai, ir vyrui. Tačiau neretai moteris, dėliodama gyvenimo prioritetus, seksualiniams pasitenkinimui skiria tikrai ne pirmąsias sąrašo eilutes. Tuo tarpui vyrui seksas visada svarbu. Santykių pradžioje jiems atrodo, kad ir moteriai sekso reikia tiek pat. Net ima atrodyti, kad jie turi teisę reikalauti iš moters fizinio artumo. Ir rezultatu vyras net neabejoja – seksas bus.

Tiesa, lazda turi du galus. Tokio vyro moteris ima jausti, kad jos rankose – galingas ginklas tikslui pasiekti. Svarbiausia - tinkamai išmokti juo manipuliuoti.

Kas gi nutinka, kai seksas tampa „valiuta“ sprendžiant buities ir kitus klausimus? Vyrai, su kuriais moterys atsisako mylėtis dėl to, kad šie neatliko kokios nors darbo, reaguoja vienareikšmiai - jie jaučia susierzinimą ar net nuoskaudą.

Situacijoms kartojantis kaupiasi agresija ir seksas su mylima moterimis tampa medžioklės arba laimėjimų trofėjumi. Tačiau kai medžioklė pavyksta, mielos damos, nesitikėkite švelnumo ir rūpesčio. Juk būtent jūs ir buvote tas kliuvinys, kuris trukdė patirti pasitenkinimą. Seksualinis alkis ir bandymai jį numalšinti – štai kas svarbiausia tokiam vyrui.

Prieštaringi jausmai moteriai, kuri ir traukia, ir atstumia, gali suformuoti nepasitikėjimo kompleksą, galintį nemenkai pakenkti poros santykiams.

Valdžia, kurią moteris ima naudoti pasitelkdama tam seksą, pykdo vyrą. Kai stipriosios lyties atstovas jaučia, kad noras pasimylėti ar jo nebuvimas – tai tik būdas pasiekti savų tikslų, jam santykiai ima atrodyti beprasmiai. Tačiau galima ir kita reakcija – troškimas bet kokiu būdu užvaldyti moterį. Tokiu atveju moteris galės mėgautis tik seksu -jokio artumo ar meilės. Piktas ir suirzęs vyras siekia kuo greičiau sumedžioti savo auką. Ir jam visai nesvarbu, ką ši jaučia.

Bausdama vyrą sekso badu, moteris gali priversti jį jaustis nevisaverčiu. Tai, be jokios abejonės, turi įtakos poros santykiams, kur artumą keičia abipusiai naudingi mainai.

Paklausite, kaip to išvengti? Atsakymas ir paprastas, ir sudėtingas. Nuo pat santykių pradžios ugdyti abipusį pasitikėjimą. Stengtis būti artimiems ne tik kūnu, bet ir siela. Jeigu su partnerių galėsite kalbėtis atvirai, jums nereikės jo dresuoti it šunelio, kad jis bėgtų į krūmus parnešti numestos lazdos. Juk šunelis kartą gali išsimauti iš pavadėlio ir pabėgti pas geresnę šeimininkę.

--------------------------------------------------------------------------------

Svarbu:

Kaži ar santykiai dar turi prasmės (galbūt laikas ką nors keisti), jei seksas jums tapo viso labo priemone:

•kad „pririštumėte“ partnerį prie savęs. Jeigu vyras šalia moters tik dėl sekso, meilės iš jo tikėtis neverta.

•nubausti nepaklusnų vyrą. Sugedusį čiaupą vyras gal ir pataisys, tačiau nuoskaudą, kaip buvo priverstas tai padaryti, išsaugos ilgai.

•kad jį paskatintumėte. Mylimas vyras kaip ir moteris seksualinio dėmesio nusipelno tiesiog šiaip sau, o ne dėl to, kad dalyvavo močiutės surengtuose savaitgalio šeimos pietuose.

•varnelei pažymėti. Kartą per savaitę net ir nenorėdama atliekate sutuoktinės pareigas, kad vyras nesuktų į kairę? Vargu ar toks seksas gali suteikti pasitenkinimo. Jeigu užklupo rutina, pasikalbėkite su partneriu. Pagalvokite, kaip galite atnaujinti santykius. Nepasiduokite inercijai. Jos kelias vienas – skyrybos.

#    Comments [0] |
# Friday, 20 July 2012

neistikimybes pozymiai

Kiekviena moteris nerimauja, kad jos antroji pusė gali nuklysti į kairę. Pabūkite detektyvėmis ir įsitikinkite, ar jūsų vyras jums ištikimas.

1. Jis skambina ar atsiliepia telefonu kitoje patalpoje.

Privatumas kalbant telefonu svarbus, kai pokalbį gali išgirsti pašaliniai žmonės. Tačiau jūs juk neesate pašalinis žmogus.

2. Jis ištrina skambučių sąrašusą ir trumpąsias žinutes iš telefono.

Žinutes reikia ištrinti vos kelis kartus per metus, o skambučių istorijos iš viso nereikia trinti. Jei jūsų vyras reguliariai trina skambučių istoriją ir trumpąsias žinutes, jis kažką nuo jūsų slepia.

3. Jis turi ne vieną elektroninį paštą ir socialinių tinklų profilį.

Jei sužinojote, kad jūsų vyras turi ne vieną elektroninį paštą ar socialinių tinklų profilį, laikas susirūpinti.

4. Jis vengia šeimos susitikimų.

Emocinė ir fizinė neištikimybė skatina žmones vengti šeimos draugijos.

5. Jis praleidžia daugybę laiko su kitu žmogumi.

Jei jūsų vyras be jokios priežasties pradeda leisti daugybę laiko su kolega ar draugu, gali būti, kad tai tėra pasiteisinimas, padedantis nuslėpti susitikimams su kita moterimi.

6. Jis dovanoja kitam žmogui dovanas ir daro įvairias paslaugas.

Per didelis dėmesys kitam žmogui dažniausiai rodo emocinę neištikimybę.

7. Nuo jo sklinda neįprastas kvapas.

Jei nuo jūsų vyro pradėjo sklisti moteriškų kvepalų kvapas, jis tikrai neištikimas. Tačiau taip pat reiktų sunerimti, jei jūsų vyras pradėjo praustis nauju muilu, šampūnu, netikėtai pradėjo kvėpintis neįprastais kvepalais. Taip pat jei grįžęs po ilgos darbo dienos, jis būna švariai nusiprausęs.

8. Jis vengia prisiliesti prie jūsų.

Natūralu, kad jausdamas fizinį potraukį kitam žmogui, jūsų vyras praras susidomėjimą jumis.

9. Jis pradėjo kitaip rengtis.

Vyrai retai kreipia dėmesį į savo aprangą ir nemėgsta keisti savo seno stiliaus. Jei jūsų vyras netikėtai pradėjo pirkti naujus drabužius, kitaip rengtis ir šukuotis, tikriausiai jis siekia kitos moters dėmesio.

10. Jis užtrunka ilgiau.

Kad ir ką veiktų jūsų vyras, jis užtrunka ilgiau nei anksčiau. Pusvalandžio pabėgiojimas virto pusantros ar dviejų valandų bėgiojimu, darbo valandas taip pat pailgėjo keliomis valandomis.

11. Jis bando su jumis susipykti.

Jei jūsų vyras ieško priežasčių susipykti ir išeiti iš namų, jis turi kitą moterį.

12. Jis tapo paslaptingu.

Netikėtai jūsų vyras tapo neįprastai paslaptingas: jis nesako kur eina ir ką veikia, prie jūsų neatsiliepia telefonu, nebeleidžia jums naudoti jo elektroniniu paštu ir pakeitė visus jums žinomus slaptažodžius kompiuteryje.

13. Jūsų bendravimas pasikeitė.

Jis nebenori su jumis kalbėtis, neklausia, kaip jums sekasi, nebesako komplimentų, nesiūlo idėjų, ką galėtumėte nuveikti kartu ir vengia atsidurti su jumis miegamajame.

14. Jo nuolat prasta nuotaika.

Jis pradėjo dažniau jus kritikuoti, tapo nekantriu ir reikliu. Jo visada prasta nuotaika ir niekas, kas anksčiau namuose jį džiugindavo, dabar nebepakelia jam nuotaikos.

15. Jis nuolat pasirengęs gintis.

Per didelis savisaugos jausmas niekada neatsiranda be priežasties.

16. Jo pomėgiai pasikeitė.

Anksčiau jis vengdavo vakarėlių, draugų ir didelių žmonių susibūrimų, o dabar nepraleidžia nė vienos progos išeiti iš namų. Taip pat pastebėjote, kad jis įgijo naujų pomėgių ir draugų, kuriems skiria daugiau laiko nei jums.

17. Jis nori daugiau laiko praleisti vienas.

Jei jūsų vyras pradėjo vengti judviejų hobių ir vis dažniau nori pabūti vienas, gali būti, kad jis jus apgaudinėja.

#    Comments [0] |
# Wednesday, 04 July 2012

kaip atpazinti neistikimybe


Įtariate, kad vyras jums neištikimas? Atkreipkite dėmesį į įspėjamuosius ženklus. Visi kartu ar kai kurie atskiri neištikimybės požymiai gali būti įrodymas, kad jūsų vyras, su kuriuo gyvenate po vienu stogu ne mažiau kaip metus, užmezgė romaną su kita moterimi.

Ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

1. Vyras be jokių akivaizdžių priežasčių staiga pradėjo intensyviai rūpintis savo išvaizda.

Kadaise sugaišote daugybę laiko, kad įpratintumėte jį prie kasdienio dušo, o dabar užsidaro ten rytais ir vakarais, ypač tada, kai ruošiasi eiti gerti alaus „grynai vyriškoje kompanijoje“ . Dabar jam kilo nenumaldomas noras atnaujinti garderobą ir apskritai pakeisti aprangos stilių. Ant jo lentynėlės vonioje atsirado naujas madingas odekolonas, nupirktas neatsiklausius jūsų nuomonės. Jis ėmė vaikščioti į sporto klubą, džiaugtis kiekvienu nuo pilvo numestu kilogramu ir pramankštintų raumenų reljefu.

2. Jis pakeitė savo požiūrį į jus ir elgesį.

Anksčiau jis kėlė pavydo scenas kiekvienam gatvės žibinto stulpui ir kraustėsi iš proto, jei užtrukdavote darbe ar universitete penkias minutes, o dabar jam visai nerūpi, kada grįžtate namo ir su kuo leidžiate laiką. Arba atvirkščiai, atlaidus ir visada jūsų teisę į asmeninę laisvę gerbdavęs vyras staiga tapo agresyviu pavyduoliu, keliančiu pavydo scenas be jokios priežasties.

Anksčiau jumyse jam patiko viskas, pradedant nuo rengimosi stiliaus ir baigiant kulinariniai sugebėjimais, dabar jis viskuo nepatenkintas ir nuolat priekabiauja – tai bulvės perkepusios, tai nauja palaidinė nepatinka, tai plaukų spalva. Arba atvirkščiai, visada griežtas ir kritiškai nusiteikęs vyras ėmė elgtis nepaprastai meiliai, be priežasties pirkti dovanas ir gėles, kurias anksčiau įteikdavo tris kartus per metus: gimtadienio, Valentino dienos ir vestuvių metinių proga.3. Pastaruoju metu jis praleidžia daugiau laiko darbe – nesibaigiantys pasitarimai, susirinkimai, posėdžiai, derybos. Be to, prisiskambinti jam neįmanoma: arba neatsiliepia, arba trumpai burbteli „Aš užimtas“, arba visai išjungia telefoną.

Jo darbas staiga tapo susijęs su dažnomis komandiruotėmis į kitą miestą. Jei ir anksčiau jam tekdavo išvykti, tai dabar kelionių skaičius padvigubėjo. Jam vis dažniau nesiseka gauti lėktuvo bilietų atgal, todėl praleidžia komandiruotėse po papildomą naktį.

4. Jis įsigijo draugą ar naują paslaptingą bendradarbę, kuri skambina jam bet kuriuo paros metu, kurią jis parveža iš darbo namo, vakarais geria su ja kavą ar alų, tačiau tos draugės (ar draugo) jūs dar nė sykio nematėte, o supažindinti jis neketina.

5. Jis liovėsi kviestis eiti kartu į darbo ar draugų vakarėlius, kur anksčiau dalyvaudavote abu. Jei bandote aptarti šią padėtį su jo draugų antromis pusėmis, tai jos stengiasi skubiai nukreipti pokalbį kita linkme.

6. Mobilųjį telefoną dabar jis visada nešiojasi su savimi. Anksčiau ramiai palikdavo jį matomoje vietoje ir atsiliepdavo prie jūsų į bet kokius skambučius. Dabar jis nesiskiria su telefonu, nuolat gauna ir siuntinėja trumpąsias žinutes. Į skambučius jis atsako užsidaręs gretimame kambaryje, vonioje ar tualete.

7. Jis labai pamėgo kompiuterį ir virtualųjį bendravimą. Tais retais vakarais, kuriuos praleidžia namie, jūs matote tik jo nugarą. Bet koks jūsų bandymas žvilgtelėti per petį į ekraną griežtai sustabdomas. O mėginimas įsijungti kompiuterį, kai jo nėra namie, baigiasi visiška nesėkme – viskas įslaptinta.

8. Pakito jūsų lytiniai santykiai. Seksas tapo retas ir labai monotoniškas . Arba vyras staiga pakeitė savo elgesio lovoje stilių – buvęs eksperimentatorius virto nuobodžiu slunkiumi, niūriai reaguojančiu į bet kokią jūsų iniciatyvą, arba užsispyręs tradicinio sekso puoselėtojas ėmė trokšti įvairovės ir reikalauti tokių pozų, kurių anksčiau nebandėte.9. Padaugėjo finansinių išlaidų. Pastebėjote, kad vyras išleidžia daugiau pinigų nei anksčiau. Ir visai nesuprantama kam. Ypač tai akivaizdu tomis dienomis, kurios pagal tradiciją būna susijusios su dovanomis (prieš Kalėdas, Naujuosius metu, Valentino, Moters dieną).

10. Jo automobilyje dažnai aptinkate kažkieno pamirštų daiktų. Priekinės sėdynės padėtis būna nustatyta ne jūsų. O mašinos hodometras rodo, jog per savaitę nuvažiuota kelis kartus daugiau kilometrų, nei paprastai, nors jis tikino, kad beveik visą tą laiką praleido darbe.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 03 July 2012

kaip graziai issiskirti

Pasitaiko tokių vyrų, , kurie taip gerai jaučiasi gyvendami su partnere, kad santykių pabaigą paprasčiausiai ignoruoja. Net jei moteriai pavyksta tokį partnerį išprašyti lauk, jis vis tiek nenusiramina: bombarduoja savo buvusiąją elektroniniais laiškais, skambučiais, maldauja suteikti dar vieną šansą ir vis beldžiasi į duris su nauja augmenijos puokšte.

Kartais geriau būna santykius su tokiu vyru, bijančiu netekti viso to patogumo ir komforto, kuriuo mėgavosi gyvendamas su partnere, nutrukti ne staiga, o pamažu padedant jam pačiam susiprasti, jog laikas išsinešdinti.


Kuo labiau moteris niurzgės ir ožiuosis, darysis nepakenčiama, tuo greičiau pavyks jį išguiti.

Pateiksime dešimt patarimų, ką daryti, kad nepakenčiamas partneris pats užsimanytų nutraukti varginančius santykius.

1. Brangusis, pabusk!

Pažadinkite jį porą kartų naktį, kad galėtumėte paaiškinti, kaip Saturnas jums sutrikdė vidinę pusiausvyrą.

2. Įsižeidusi ožka

„Nieko!“ – turi tapti jūsų naujuoju mėgstamu žodžiu. Kai jis pastebi, kad esate blogos nuotaikos ir klausia, kas atsitiko, valdingai ir agresyviai atrėžkite: „Nieko!“. Tai garantuotai sugadins jam nuotaiką.

3. Anyta – geriausia draugė!

Skambinkite jo motinai. Kasdien po kelis kartus. Po to perduokite jam viską pažodžiui, ką ji pasakė.

4. Mitybos patarimai

Ištraukite druskinę jam išrankos, kai jis norės pasibarstyti prieskonių ant savo mėgstamo kepsnio. Komentuokite: „Brangusi, nuo piktnaudžiavimo druska tapsi impotentu“.

5. Tai nepakenčiama!

Reguliariai darykite ekskursijas po butą, vedžiokite jį už rankos ir rodykite visus jo aplaidumo požymius: perpildytą šiukšlių dėžę, įbrėžimą sienoje, vis dar kreivai kabančią lentyną.

6. Nesiklausymas, savi prioritetai

Kai jis susinervinęs pasakos apie savo nekenčiamą kolegą, jūs ramiai atsidarykite savo kompiuterį ir imkite garsiai komentuoti gražią šuniuko nuotrauką, kartkartėmis pakrizendama ar pertraukdama jį: „Pažvelk čia!“

7. Išsisukinėjimas nuo sekso

Ir kai pagaliau vėl nusileisite, gulėkite negyvėlės poza ir dramatiškai išverskite akis.

8. Šaipykitės, šaipykitės, šaipykitės!

Būkite kandi, pašiepkite, kiek tik galite. Geriausia kritikuokite jį ir jo juokingą darbą.


9. Svajokite apie kitus vyrus!

Klauskite, kad vėl užeis jo geriausias draugas, nes jis visada taip gundančiai kvepia. Užsidėkite kompiuterio ekrane mėgstamo aktoriaus nuotrauką.

10. Siūlykite psichologinę pagalbą!

Įkalbinėkite partnerį kreiptis į psichologą ar porų santykių terapeutą. Pripirkite įvairių ezoterinių knygelių ir išdėstykite jas ant sofos.

#    Comments [0] |