Page 1 of 5 in the seksas category Next Page
# Tuesday, 21 August 2012

pliusai ir minusai seksas su brandzia moterimi

Visuotinai manoma, kad patinas turėtų siekti sekso su jaunesne patele, tačiau realybėje taip būna ne visada. Pastaruoju metu išryškėjo jaunų vyrų tendencija rinktis vyresnes moteris. Kodėl taip yra?
Pirmiausia išsiaiškinkime, ką turėtų reikšti terminas „brandi moteris“. Kokio amžiaus moteris laikoma brandžia?

Kadaise ankstyvoje jaunystėje teko išgirsti iš vieno 17-mečio draugo, kad jis norėtų pasimylėti su dvidešimt penkerių metų senute“. Kai man sukako 25 metai, aš su šypsena prisiminiau šią repliką. Tada jaučiausi dar labai jauna.

Įprasta manyti, kad moteris pasiekia brandos ketvirtajame dešimtmetyje. Tad 35–40 metų moterį jau drąsiai galima pradėti vadinti brandžia. Apie seksą su tokiomis moterimis ir pakalbėsime.

 

Pliusai

Patirtis. Šis privalumas – pats svarbiausias. Paprastai subrendusi moteris ima labiau pasitikėti savimi ir sugeba geriau atsipalaiduoti, su ja partneris gali išbandyti beprotišką seksą be tabu. Suprantama, ne visos moterys, sulaukusios 35 metų, jau būna pakankamai patyrusios, mokančios justi malonumą iš sekso ir žinančios, ko nori. Pastarųjų paprastai į lovą niekas neskuba kviestis.

Sugebėjimas patirti malonumą iš sekso. Seksologai tvirtina, jog moterys tik po trisdešimties pradeda iš tikrųjų suprasti sekso skonį, tampa emocingesnės ir jautriau reaguoja į vyro glamones. O juk vyrui taip svarbu žinoti, kad jis gali suteikti tikrą malonumą moteriai.

Sugebėjimas atsiduoti. Brandi moteris jaučia, kad senatvė – ne už kalnų, todėl mylisi taip aistringai tarytum paskutinį kartą. Ji dovanoja save vyrui ir, pasinaudodama savo patirtimi, stengiasi suteikti jam kuo daugiau malonumo.

 

Brandžios moters „taip“ reiškia būtent „taip“. Brandi moteris be reikalo „nesilaužo“, neišsisukinėja ir nebūna priekabi, kaprizinga.

Mokėjimas padėkoti. Ypač gerai šią savybę būna išsiugdžiusios tos moterys, kurios išgyveno skyrybas.

Jautrumas ir supratimas. Brandžios moterys jau nebūna tokios egoistės. Jos sugeba atlaidžiai ir tolerantiškai reaguoti į vyro trūkumus.

Sugebėjimas „prikelti kritusį didvyrį“. Dauguma vyrų nuo tam tikro amžiaus susiduria su erekcijos problemomis. Patyrusios moterys žino, kokių glamonių reikia, kad padėtų vyrų. Ši jų sugebėjimas yra aukso vertės.

 

Dėmesys savo lytinei sveikatai. Brandžios moterys paprastai kruopščiau stengiasi išsaugoti savo moterišką grožį ir rūpinasi savo sveikata.

Stipresni makšties raumenys. Paplitusi klaidinga nuomonė, jog kuo vyresnė moteris, tuo jos makštis platesnė. Iš tikrųjų: kuo dažniau moteris užsiima seksu, tuo stipriau išsivystę jos intymiosios zonos raumenys.

Su brandžia moterimi yra apie ką pakalbėti po sekso. Tai – be komentarų.

Jokių įsipareigojimų. Dažniausiai brandžios moterys jau žino, kad nebūtina tekėti už kiekvieno lytinio partnerio ir neskuba jo pažindinti su tėvais.

Minusai

Nepakankamai gražus kūnas. Taip, ne tokia elastinga oda, šiek tiek nukarusi krūtinė. Amžius yra amžius. Tokia meiluže vyras negalės pasipuikuoti per susitikimą su verslo partneriais.

Pastebi visus trūkumus. Tokios moters vyras neapgaus, kad yra tikras eržilas, jei iš tikrųjų toks nėra!

Didesni reikalavimai. Vyresnė moteris jau daug mačiusi ir žino, koks turi būti puikus seksas. Todėl ji gali lengvai pakeisti netikusį meilužį į geresnį.

Kaip matote, minusų visai nedaug ir juos galima nesunkiai ignoruoti. Užtat privalumų seksas su brandžia moterimi turi daug!

 

#    Comments [0] |
# Monday, 20 August 2012

apie grupini seksa

Iš vienos pusės vadinamas didžiausia nuodėme, iš kitos – tūkstantmečio tradicija, aptarinėjamas daugelio, praktikuojamas taip pat ne vieno. Seksas ne dviese jaudrina daugelio vaizduotę.

Kaip buvo

Vargu ar kas dabar pasakytų, kada žmonėms pirmą kartą į galvą šovė mintis užsiimti grupiniu seksu. Tačiau žinant faktus, kad tokie seksualiniai santykiai populiarūs tarp primatų, galima daryti išvadą, kad seksu ne dviese žmonės užsiiminėjo labai seniai - dar tada, kai nebuvo tokiais žmonėmis kaip dabar.

O tais laikais, apie kuriuos mes jau žinome daug geriau, grupinis seksas buvo laikomas įprastu dalyku. Bakchanalijose, senovės romėnų šventėse, skirtose vyno ir linksmybės dievui Bakchui, buvo siūlomos „šventos“ masinės orgijos.

Iš pradžių šios šventės buvo skirtos tik moterims – vyrų į jas neįleisdavo. Užtai jaunos merginos galėjo jose dalyvauti kartu su ištekėjusiomis moterimis. Grupinis seksas – kaip kulto elementas – šventėse buvos skiriamas dieviškosioms būtybėms - Demetrai, Venerai, Saturnui.

Senovėje žmonės į grupinį seksą žiūrėjo daug paprasčiau – tai buvo linksmybių, kurias sudarydavo dar ir dainavimas, šokiai, vaišės, dalis.

Vienos Afrikos tautos vyrai buvo įsitikinę, kad kuo moteris turi daugiau meilužių, tuo yra geriau. Kam geriau? Ogi visiems! Ir norint pasimylėti tikrai nereikia slėptis. O visi užmaniusieji glamonių netrukdomi gali prisijungti.

Taigi senaisiais laikais grupinis seksas buvo laikomas pakankamai įprastu dalyku. Nemažai daliai šiuolaikinių žmonių, nepaisant neigiamo bažnyčios, o ir visuomenės požiūrio, toks jis yra ir dabar.

Seksualinė revoliucija

Naujomis spalvomis grupinis seksas „sužydėjo“ 1960-aisais vadinamosios seksualinės revoliucijos metu. Tiesa, 1980 m. pradėjus po pasaulį plisti AIDS šmėklai ne vieno aistra mylėtis su keliais partneriais gerokai pravėso.

Mūsų dienų moralės normos grupinio sekso kaip ir nepripažįsta, tačiau ar tai kada nors ką nors sustabdė? Kaip žinia viskas, kas mūsų gyvenime yra gero, arba nepažįstamo, arba amoralu, arba gali turėti įtakos nutukimui. Tik ar iš tiesų gero? Portalo laidy.mail.ru lankytojos, dalyvavusios „grupinėse orgijose“ apie tai pasidalino mintis:

Olga, 25 m.: „Nepasakysiu, kad tai buvo fantastiška, tačiau neįprasta. Jei pasitaikytų proga tai pakartoti dar kartą, neatsisakyčiau.“

Svetlana, 26 m.: „Nesitikėjau, kad pasiryšiu... Dabar gailiuosi, kad tai išbandžiau.“

Psichologai teigia, kad grupinis seksas kaip tik ir pasižymi „santykių deficitu“. Ir esmė ne „pokalbiuose po sekso“ – tiesiog psichologiškai yra sunku vienu metu susikoncentruoti ties dviem partneriais. Tuo labiau, jei jų dar daugiau...

Tam tikra grupinio sekso atmaina yra laikomas svingas. Tokį seksą praktikuojančios poros teigia, kad tai itin sustiprina jų santykius, leidžia atsiskleisti seksualumui. Tiesa, tokie santykiai dalies visuomenės yra smerkiami ir nesuvokiami. Įdomu tai, kad dauguma žmonių geriau rinktųsi grupinį laisvų žmonių seksą nei svingą.

To paties portalo lankytojai išsakė nuomonę ir apie tokius santykius:

Lina, 26 m.: „Užsiiminėjau grupiniu seksu, kai dar buvau laisva, ir man tai patiko. Tačiau tai buvo du žmonės, kuriems buvau visiškai abejinga. Tačiau net įsivaizduoti sunku, kad lovoje galėčiau su kuo nors dalintis mylimu vyru. Tai tiesiog neįmanoma!“

Psichoterapeutai komentuoja

Pasak specialistų, kad ir kaip neigiamai visuomenė atsilieptų apie grupinį seksą, jis egzistuos. Tokius santykius dėl įvairiausių priežasčių pasirenka skirtingi žmonės. Dažnai tokiu būdu bandomos išspręsti asmeninės problemos ir dramos. Tačiau neretai čia suveikia posakis - norėjo kai geriau, išėjo kaip visada. Pavyzdžiui, gali būti, kad gelbėdama santykius ir svingui pasiryžusi pora gali tik dar labiau pabloginti padėtį, jei vienam iš partnerių tokie santykiai bus nemalonūs.

Grupinis seksas pavojingas žmonėms, patyrusiems psichologines traumas, bei tiems, kurie tuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus asmeniniame gyvenime. Pasak specialistų, dažniausiai noras tiesiog pasilinksminti, jiems baigiasi dar didesne krize arba depresija.

Pasitaiko atvejų, kai žmonės tampa priklausomi nuo grupinio sekso ir jie jau nebegali mylėtis su vienu partneriu, nes toks seksas jau nebegali patenkinti vis didėjančių „gurmano“ poreikių.

Dauguma psichoterapeutų pritaria nuomonei, kad grupinis seksas žaloja ir kūną, ir sielą. Jei pora gali kalbėtis ir girdi, ką sako, jie gali ir dviese išspręsti iškilusias problemas. Tačiau jei dialogas neįmanomas, joks svingas nepadės išgelbėti santykių.

#    Comments [0] |
# Saturday, 28 July 2012

kad seksas netaptu valiuta

Seksas, teigia dailiosios lyties atstovės, - jų slaptas ginklas su džeimsais bondais kovojant dėl viešpatavimo. Tik ar reikalingas moterims tas viešpatavimas, jeigu tenka stoti į manipuliacijų ir derėjimosi su mylimuoju kelią?..

„Esu tikinti ir todėl jaučiausi ne kaip, nes gyvenau su vyru nesusituokusi. Tačiau jis vis vengdavo kalbėtis apie vestuves. Kartą jam pasakiau, kad kol manęs neves, su juo nesimylėsiu. Jis nustebo, bet nusijuokęs pasakė, kad ši aplinkybė pagreitins mūsų vestuves. Taip ir nutiko.“

Alina, 26 m.

„Neįsivaizduoju, kad galima būtų manipuliuoti vyru sekso pagalba. Kai kartą bandžiau pajuokauti, kad šiandien liks be sekso, nes neišnešė šiukšlių. Jis visiškai ramiai atsakė: „Tuomet eisiu pas prostitutę“. Tokia jo reakcija buvo šiek tiek netikėta, bet, suprantu, pateisinama. Miegamasis turi būti ta vieta, kur du žmonės patiria malonumą, o ne mūšio lauku.“

Simona, 34 m.

„Meilėje, kaip kare – viso priemonės pateisinamos. Tik seksu savo išrinktąjį ne baudžiu, o skatinu. Pavyzdžiui, šiandien aplankome kartu mano tėvus arba „prasibėgame“ po parduotuve – ir vakare „meganaktis“ jam garantuota.“

Lilė, 41 m.

Psichoterapeutas Michailas Kernacenskis (Rusija):

- Santykių pradžioje seksas vienodai reikalingas ir moteriai, ir vyrui. Tačiau neretai moteris, dėliodama gyvenimo prioritetus, seksualiniams pasitenkinimui skiria tikrai ne pirmąsias sąrašo eilutes. Tuo tarpui vyrui seksas visada svarbu. Santykių pradžioje jiems atrodo, kad ir moteriai sekso reikia tiek pat. Net ima atrodyti, kad jie turi teisę reikalauti iš moters fizinio artumo. Ir rezultatu vyras net neabejoja – seksas bus.

Tiesa, lazda turi du galus. Tokio vyro moteris ima jausti, kad jos rankose – galingas ginklas tikslui pasiekti. Svarbiausia - tinkamai išmokti juo manipuliuoti.

Kas gi nutinka, kai seksas tampa „valiuta“ sprendžiant buities ir kitus klausimus? Vyrai, su kuriais moterys atsisako mylėtis dėl to, kad šie neatliko kokios nors darbo, reaguoja vienareikšmiai - jie jaučia susierzinimą ar net nuoskaudą.

Situacijoms kartojantis kaupiasi agresija ir seksas su mylima moterimis tampa medžioklės arba laimėjimų trofėjumi. Tačiau kai medžioklė pavyksta, mielos damos, nesitikėkite švelnumo ir rūpesčio. Juk būtent jūs ir buvote tas kliuvinys, kuris trukdė patirti pasitenkinimą. Seksualinis alkis ir bandymai jį numalšinti – štai kas svarbiausia tokiam vyrui.

Prieštaringi jausmai moteriai, kuri ir traukia, ir atstumia, gali suformuoti nepasitikėjimo kompleksą, galintį nemenkai pakenkti poros santykiams.

Valdžia, kurią moteris ima naudoti pasitelkdama tam seksą, pykdo vyrą. Kai stipriosios lyties atstovas jaučia, kad noras pasimylėti ar jo nebuvimas – tai tik būdas pasiekti savų tikslų, jam santykiai ima atrodyti beprasmiai. Tačiau galima ir kita reakcija – troškimas bet kokiu būdu užvaldyti moterį. Tokiu atveju moteris galės mėgautis tik seksu -jokio artumo ar meilės. Piktas ir suirzęs vyras siekia kuo greičiau sumedžioti savo auką. Ir jam visai nesvarbu, ką ši jaučia.

Bausdama vyrą sekso badu, moteris gali priversti jį jaustis nevisaverčiu. Tai, be jokios abejonės, turi įtakos poros santykiams, kur artumą keičia abipusiai naudingi mainai.

Paklausite, kaip to išvengti? Atsakymas ir paprastas, ir sudėtingas. Nuo pat santykių pradžios ugdyti abipusį pasitikėjimą. Stengtis būti artimiems ne tik kūnu, bet ir siela. Jeigu su partnerių galėsite kalbėtis atvirai, jums nereikės jo dresuoti it šunelio, kad jis bėgtų į krūmus parnešti numestos lazdos. Juk šunelis kartą gali išsimauti iš pavadėlio ir pabėgti pas geresnę šeimininkę.

--------------------------------------------------------------------------------

Svarbu:

Kaži ar santykiai dar turi prasmės (galbūt laikas ką nors keisti), jei seksas jums tapo viso labo priemone:

•kad „pririštumėte“ partnerį prie savęs. Jeigu vyras šalia moters tik dėl sekso, meilės iš jo tikėtis neverta.

•nubausti nepaklusnų vyrą. Sugedusį čiaupą vyras gal ir pataisys, tačiau nuoskaudą, kaip buvo priverstas tai padaryti, išsaugos ilgai.

•kad jį paskatintumėte. Mylimas vyras kaip ir moteris seksualinio dėmesio nusipelno tiesiog šiaip sau, o ne dėl to, kad dalyvavo močiutės surengtuose savaitgalio šeimos pietuose.

•varnelei pažymėti. Kartą per savaitę net ir nenorėdama atliekate sutuoktinės pareigas, kad vyras nesuktų į kairę? Vargu ar toks seksas gali suteikti pasitenkinimo. Jeigu užklupo rutina, pasikalbėkite su partneriu. Pagalvokite, kaip galite atnaujinti santykius. Nepasiduokite inercijai. Jos kelias vienas – skyrybos.

#    Comments [0] |
# Friday, 20 July 2012

ekstramalus seksas

Seksas – svarbi sutuoktinių gyvenimo dalis, užtikrinanti ilgalaikį poros ryšį. Pačioje meilės pradžioje partneriams nereikia ieškoti įvairovės – juk aistra ir taip trykšta fontanais. Tačiau su laiku bet kuri pora pradeda jausti, kad įsigalėjo rutina. Kadaise buvę karšti poros santykiai ima vėsti.

Kad to neįvyktų ir kad karšta meilė nesibaigtų liūdnomis skyrybomis, reikia sąmoningai stengtis paįvairinti santykių kasdienybę.

O pradėti patariame nuo žemiau pateikto sąrašo. Į jį įtraukėme vietas, kurios tarsi specialiai sukurtos karštam seksui.

1. Dušo kabina arba vonia – tai geriausia permaina tiems sutuoktiniams, kurie glamonėja vienas kitą tik lovoje.

2. Besisupantis hamakas tikrai leis pajusti visą ekstremalaus sekso žavesį. Bet tik su sąlyga, kad hamakas bus pakabintas sodybos ar kaimo trobos kieme.

3. Vibruojanti skalbyklė neabejotinai suteiks kur kas daugiau malonumo už įprastą lytinį aktą ant sofos.

4. Jeigu lifte „atsitiktinai“ nuspausite raudoną mygtuką, tai nepamirštamas ekstremalus seksas bus garantuotas.

5. Paskutines eiles kino teatruose galima panaudoti ne tik bučiniams. Tačiau seansas šiuo atveju turi būti vėlyvas, o filmas skirtas tik suaugusiųjų auditorijai.

6. Seksas paplūdimyje taip pat suteiks nepakartojamų pojūčių, vis dėlto patartina juo užsiimti naktį.

7. Ant savo šefo rašomojo stalo taip pat galima išbandyti naujas pozas. Tačiau, jei pats šefas neketina būti sekso partneriu, tai geriau palaukti pietų pertraukos.

8. Jei užsiropštumėte ant kokio daugiaaukščio pastato stogo, galima būtų ne tik pasigrožėti aplinkiniais vaizdais, bet ir priartėti prie dangaus.

9. Miško proskyna – idealus variantas ieškantiems romantikos.

10. Dar viena nepamirštamai karšto sekso vietele romantiškos sielos žmonėms gali tapti aromatinga ramunėlių pieva.

11. Seksas greitajame traukinyje – tai variantas tikriems ekstremalams, jaučiantiems ekstazę, kai juos dirgina rizika ir neįprastos aplinkybės.

12. Lėktuve taip pat galima išdrįsti išbandyti neįprastą lytinių santykių variantą. Tačiau tam nereikia užsirakinti tualete. Geriau pamėginti nepastebimai patenkinti vienam kitą ant keleivių krėslų, kai didžioji skrendančiųjų dalis užsnūs.

13. Seksas valtyje veidrodinio ežero viduryje – puikus variantas neįprastų nuotykių mėgėjams. Svarbiausia: nepersistengti ir neapversti meilės valties.

14. Pabandyti pasimylėti ant sūpuoklių taip pat verta. Tik nepamirškite jų periodiškai įsupti.

15. Seksas jūroje arba ežere – tai jau klasika, bet ją taip pat verta išbandyti savo santykiais ir patartina tai padaryti iki pensinio amžiaus.

16. Kalno viršūnė suteiks meilužiams nepamirštamą kūniško ir dvasinio pobūdžio malonumą

17. Taip pat erotinę sėkmę galima išbandyti svetimose vestuvėse, „netyčia“ užklydus į jaunavedžiams skirtą kambarį.

18. Viešoji biblioteka – tiesiog ideali ekstremalaus sekso vieta. Svarbiausia „neužsirauti ant“ konservatyvių pažiūrų bibliotekininkės ir neišgąsdinti atsitiktinių lankytojų.

19. Tėvų miegamasis – tai tikras drąsus iššūkis, todėl jis rekomenduojamas tik susituokusioms poroms.

20. Šieno kvapas ir drąsinantis karvių maurojimas – geriausia kaimo erotikos atmosfera seksui ant šieno.

21. Aistringais eksperimentais taip pat galima užsiimti bet kokios drabužių parduotuvės matavimosi kabinoje.

22. Niūri ir tamsi ola – nuostabi vieta nepamirštamam ir gana originaliam seksui su aštriais pojūčiais.

23. Jei mėgstate turistinius žygius, tai galima patenkinti partnerį ir savoje palapinėje, akomponuojant čiulbantiems paukšteliams, šnarančiam vandeniui ar ošiančiam miškui.

24. Sekso reikmenų parduotuvė – tai tiesiog teminė vieta, tad nepasiduoti pagundai šioje įstaigoje tiesiog neįmanoma.

25. Vandens motociklas – tai gana rizikinga vieta net tikriems ekstremalams ar bent gimnastams. Tačiau išbandyti tikrai verta.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 03 July 2012

kaip galima susizeisti sekso metu

Populiariausios traumos, kurias patiria vyra intymiai bendraudami su moterimis – tai sumušimai, nuzulinti keliai, pertempti ir išnarinti sąnariai.

Britų mokslininkai teigia, jog , jų paskaičiavimais, 18 milijonų vyrų yra patyrę traumas lovoje. Iš jų 40 proc. nieko nepajuto lytinio akto metu, pažeidimus pastebėjo tik kitą dieną. 5 proc. vyrų buvo priversti pasiimti nedarbingumo lapelį ilgam laikui.

Pavojingiausios vietos užsiimti seksu, anot medikų – tai sofa, laiptai, automobilis ir dušo kabina.

Vyrų lytinės traumos

Sekse vyrai labiau pažeidžiami nei moterys, teigia britų mokslininkai. Mat dauguma traumas patyrusių vyrų neapsieina be medikų pagalbos.

1. Penio lūžis

Penio lūžis – tai akytkūnio baltyminio apvalkalo plyšimas. Lūžis įvyksta tik susijaudinimo būklėje, veikiant fizinei jėgai. Tokiu atveju būtina skubi medicininė pagalba ir chirurginė intervencija. Jei vyras nesikreips laiku į ligoninę, jam gresia sunkios komplikacijos, taip pat ir erekcijos disfunkcija, šlaplės pažeidimai, smarki penio deformacija ir nuolatinis skausmas lytinio akto metu.

Penio lūžio požymiai:

· šaižus trakštelėjimas,

· smarkus skausmas,

· erekcijos nutrūkimas,

· penis sparčiai pamėlynuoja ir ištinsta,

· penis išsikreipia.

Dažniausia lūžio priežastimi būna staigūs ir neatsargūs judesiai lytinio akto metu, ypač jojikės pozoje (kai moteris sėdi viršuje).

Ką daryti?

Jei įvyko lūžis, reikia standžiai apvynioti penį tvarsčiu ir apdėti ledais. Tada iškvieskite greitąją medicininę pagalbą arba patys važiuokite į ligoninę. Šioje situacijoje neverta tikėti, kas viskas praeis ir bus gerai. Lūžio vietoje susidarys randas, trikdantis kraujo apytaką, dėl to gali išsivystyti impotencija.


2. Apyvarpės pasaitėlio plyšimas

Apyvarpės pasaitėlis prilaiko varpos galvutę. Iš prigimties per trumpas apyvarpės pasaitėlis lengvai trūksta, ypač jei užsiimama seksu paskubomis ar pernelyg audringai. Pasaitėlio viduje yra kraujagyslių ir nervų, todėl įvykus plyšimui, kyla smarkus skausmas ir kraujoplūdis. Su tuo susiduria maždaug 60 procentų vyrų .

Ką daryti?

* Reikia išsaugoti ramybę, nes kraujas gali tekėti labai ilgai.

* Kas sustabdytumėte kraujo tekėjimą, reikia prispausti suplyšusį pasaitėlį prie varpos galvutės ir palaikyti taip 10 minučių. Svarbu nespausti per daug stipriai, taip pat neverta kas minutę atgniaužti pirštų ir žiūrėti, ar kraujas nustojo bėgti.

* Kai kraujas nustos bėgti, pasaitėlį bus galima dezinfekuoti vandenilio peroksido tirpalu arba kokiu kitu antiseptiku (galima užpilti net degtinės).

* Nereikia penio stipriai sutvarstyti.

* Kreipkitės į urologą, kad jis atliktų plastinę operaciją ir pailgintų pasaitėlį.


3. Odos pažeidimai

Prie tokių traumų priskiriami įkandimai ir nutrynimai. Dėl įkandimų – tai aišku, kas juos padaro.. O nutrynimai gali atsirasti nuo per ilgo lytinio akto, analinio sekso arba mylintis su moterimi, kurios makštis būna nepakankamai sudrėkusi.

Ką daryti?

Pažeistą vietą pirmiausia reikia nuplauti vandenilio peroksido tirpalu arba ištepti briliantine žaluma. Būtinai kreipkitės į gydytoją, nes nutrynimus galima lengvai supainioti su kai kurių lytiniu keliu plintančių ligų simptomais. Pavyzdžiui, nuo pienligės lytinio organo oda sutrūkinėja. O sergant genitalijų herpesu atsiranda pūslelės, kurios pratrūksta ir susidaro žaizdelės.

4. Penio sugnybimas užtrauktuku

Šią traumą galima gauti po sekso, skubiai rengiantis ir neapdairiai užsegant kelnių užtrauktuką.

Ką daryti?

Traukyti plonos varpos odos negalima – tai labai skausminga. Lytinį organą galima tik dar labiau sužaloti. Geriau atsargiai iš apačios prakirpti užtrauktuką, kad jis prasižiotų ir atsisegtų pats, išlaisvindamas sugnybtą odą. Aišku, kelnes prarasite, bet užtat išgelbėsite penį!

Mieli vyrai, saugokite savo organą ir nesigėdinkite kreiptis pagalbos į gydytojus!

#    Comments [0] |
# Thursday, 24 May 2012

kurortinio romano taisykles

Nepaisant to, kad visi pripažįsta, jog kurortiniai romanai pernelyg lengvabūdiški ir greitai pasibaigiantys, dauguma merginų vis tiek naiviai tikisi gero tęsinio – rimtų santykių.

Mielos merginos, tam, kad sugrįžtumėte iš atostogų su maloniais prisiminimais, o ne karčiais nusivylimais, svarbu žinoti kelias kurortinių Amūro žaidimų taisykles.

1. Palikite rimtas mintis namuose ir atsisakykite realaus gyvenimo.

Atostogos – tai linksmybių, poilsio, nerūpestingumo, lengvumo ir atsipalaidavimo laikas. Tokios pat ypatybės turi būti būdingos ir kurortiniam romanui. Jums nereikia vyro, kuris mylėtų visą laiką, nemeluotų ir neišduotų. Šiuos kriterijus palikite savo realiam gyvenimui. O į meilės nuo tykius pajūryje žiūrėkite kaip į paslaugą, įeinančią į kelialapio komplektą ir nesitikėkite jokio tęsinio.

2. Nepasakokite apie save per daug.

Nereikia skubėti iškloti naujam gerbėjui visų savo ankstesnio ir dabartinio gyvenimo smulkmenų. Likite jam mįsle. Ir pačios nekamantinėkite per daug apie jį. Galbūt jis vedęs? Tuomet ar galėsite leisti sau trumpalaikį nuotykį, žinodamos apie jo žmoną? Kuo mažiau informacijos, tuo mažiau problemų. Rekomenduojamos pokalbių temos: mėgstami patiekalai ir gėrimai , seksualinės Afrikos genčių tradicijos, sunkus pingvinų gyvenimas Antarktidoje, netvarka ekonomiškai atsilikusiose šalyse.

3. Negaiškite tuščiai laiko.

Partnerį kurortiniam romanui geriausia išsirinkti iš tų, kurie jau šnairuoja į jus. Kiekviena normali mergina kurorte pastebės porą trejetą vyrukų, kurie žvelgia į ją ilgiau už kitus. Pasirinkite geriausią iš jų ir šypsokitės. Ne verta gaišti jėgų tiems, kurie nekreipia į jus dėmesio. Užkariautojos meną galima tobulinti ir paprastame gyvenime.

4. Seksas visai nebūtinas.

Kurortiniam romanui reikia ne paprasto, o genialaus meilužio. Kam jums gadinti prisiminimus apie tai, kaip viskas gražiai prasidėjo ir kaip įprastai baigėsi? Juk tarp vyrų kur kas daugiau tokių, kurie gali apgaubti romantika, už tuos, kurie pasirodytų tikrai geri lovoje. Jei abejojate, neskubėkite. Apsiribokite jaudinančiu flirtu.

5. Ateitis neegzistuoja.

Įsidėmėkite: atostogos neturi ateities. Jos prasideda vieną konkrečią dieną ir kažkurią kitą dieną pasibaigia. Jokių planų, jokių svarstymų, jokių abejonių! Argi jūs taupėte pinigus tam, kad nuobodžiautumėte per atostogas ir kankintumėtės po to? Jums egzistuoja tik čia ir dabar.

Dar viena taisyklė, kurią tikrai prisimenate: seksas turi būti saugus!

Malonių atostogų ir smagių nuotykių!

#    Comments [0] |
# Friday, 11 May 2012

meiluziai pagal ledu skoni

Vaniliniai, šokoladiniai, braškiniai – kiekvienas turi savo mėgstamiausią skonį. Tad koks yra jūsiškis ir ką jis apie jus sako? Mes pažvelgėme kiek giliau į labiausiai mėgstamus ledus, kad galėtumėme pasakyti, ką jūsų mėgstamas ledų skonis atskleidžia apie jus miegamajame.

Net jei esate iš žmonių, kurie negali pasirinkti vieno mėgstamo skonio, galite sužinoti apie save kai ką naujo! Tad pristatome jums, ką bendro turi ledai ir meilė...

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra vaniliniai...

Vanilinių ledų mėgėjai tvirtai stovi ant žemės, kur yra saugiausia.

Lovoje jie nemėgsta eksperimentuoti. Seksas gryname ore ar neįprastose vietose jiems visai nepatinka. Tiesą pasakius, priimtiniausia jiems tai daryti misionieriaus poza, mylinčiai žiūrint į partnerio akis.

Prieraišūs ir ištikimi, jie ieško tikrosios meilės.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra šokoladiniai...

Kaip ir galima tikėtis, šokolado mėgėjai yra labai aistringi žmonės, kuriems patinka mėgautis įvairiomis malonumo rūšimis ir gėrėtis viskuo, ką daro. Ypač, kai kalba sukasi apie meilę.

Šokoholikams meilė be nežabotos aistros yra ne meilė.

Šokolado mėgėjai turi šeštąjį pojūtį kitų žmonių jausmams, o ypač, širdies reikaluose. Jie yra labai dėmesingi meilužiai.

Dėka išskirtinio šarmo, jie turi didžiulį ratą draugų ir net dar didesnį ratą gerbėjų.

Jei jūsų mėgstamiausia ledai yra braškiniai...

Braškės turi labai stiprias sąsajas su erotika ir vaidina didelį vaidmenį viliojant.

Galima nė neabejoti, kad tie, kuriems patinka braškių skonio ledai, yra labai seksualūs sutvėrimai.

Aistringiems ir beveik visuomet pasirengusiems paišdykauti braškių mėgėjams patinka paprasti dalykai. Jie nėra nusiteikę prieš kelias skirtingas pozas, tačiau vos jie atranda tai, kas jiems tinka geriausiai, jie pasilieka prie to.

Kartais jie nėra patys išrankiausi partneriams, tačiau jei kartą jų širdis pasirinko, jie išliks ištikimi iki pabaigos.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra karameliniai...

Ar jums patinka karamelinio skonio ledai, ar mėgstate ledus paskaninti karamelės gabalėliais, karameliniai ledai yra jausmingas pasirinkimas.

Tiems, kuriems patinka karameliniai ledai, seksas yra tai, kuo reikia gardžiuotis. Jiems nepatinka skubėti, tačiau gali leisti laiką tenkindami partnerio poreikius prieš sulaukdami dėmesio sau.

Karamelės mėgėjai yra atidūs, rūpestingi ir gali išvaryti iš proto. Jie nekenčia greitukų, jiems daug labiau patinka mėgautis laiku, praleistu miegamajame.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra riešutiniai...

Graikinių riešutų ledai nėra tokie populiarūs kaip lazdyno riešutų įvairovė, tačiau kartą jų paragavus kelio atgal nėra. Riešutinio skonio ledai byloja apie ištikimybę.

Šio skonio ledai nedera prie kitų skonių, tad tas pats galioja ir kalbant apie meilę.

Graikinių riešutų mėgėjai yra ištikimi vienai širdžiai. Jiems neįdomu keliauti nuo vienų santykių prie kitų, o vienos nakties nuotykiai jiems yra visiškai nepriimtini.

Jie sutelkia dėmesį į vieną žmogų ir svajoja apie ramybę. Jie yra labai šeimyniški ir romantiški, mylintys ir ištikimi kompanjonai.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra bananiniai...

Bananinių ledų fanai nėra paprasti žmonės. Jie mėgsta nuotykius, siurprizus ir unikalias patirtis.

Bananų mėgėjai yra linkę keisti partnerius, kad atrastų naujų malonumų, o pastovaus partnerio turėjimas ne visada yra jų plano dalis.

Jiems reikia daug laiko, kad atiduotų savo širdį kitam žmogui, tačiau vos radę savo princą ar princesę, jie nebepaleis.

Jie palenks jį ar ją savo pusėn dėl savo vaizduotės ir aistros eksperimentuoti: seksas automobilyje, lėktuve, jūroje ir t.t. Bananinių ledų mėgėjai yra atviri (beveik) viskam!

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra mėtiniai...

Mėtinių ir mėtinių su šokolado gabaliukais ledų mėgėjai yra drėbti iš to paties molio. Jiems patinka, kai viskas yra šviežia ir švaru.

Netvarka nėra tai, kas patinka mėtų mėgėjams, taigi ir užsiėmimai miegamajame turi būti tvarkingi ir švarūs.

Mėtų mėgėjams retai patinka glamonėtis – daug labiau tikėtina pamatyti juos ieškančius dušo ar artimiausio dantų šepetėlio.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra Stracciatella skonio...

Stracciatella ledai yra ypatingo skonio – pusiau vaniliniai, pusiau šokoladiniai. Gal dėl to jie yra tokie mėgstami?

Tie, kuriems patinka Stracciatella skonio ledai yra aistringi, mėgsta seksą ir retai pasitenkina vienu meilužiu ar viena poza.

Įvairovė šiems žmonėms yra itin svarbi. Vienintelis būdas, kaip priversti Stracciatella skonio ledų mėgėją likti ištikimu, yra duoti jam pakankamai erdvės ir laisvės.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra citrininiai...

Jei citrininiai ledai ar net šerbetas yra iš tikrųjų pagaminti iš šviežių citrinų (ne iš dirbtinio skonio, kaip dažnai pasitaiko), tuomet nėra nieko labiau gaivinančio!

Tie, kuriems patinka citrininiai ledai yra svajotojai, jiems patinka atsipalaiduoti ir leistis pasroviui. Jiems patinka egzotika ir dažnai jie renkasi neįprastus partnerius, kurie nuolat meta jiems iššūkį ir “perkrauna” mintis.

Jiems patinka įsivaizduoti jausmingus nuotykius ir jie turi daugybę seksualinių fantazijų, tačiau jie nėra linkę viso to paviešinti, nebent randa idealią savo antrąją pusę.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra kavos skonio...

Priklausomiems nuo kavos žmonėms kavos skonio ledai yra idealus pasirinkimas vasarą.

Tai praktiškas sprendimas, tad ir kavos skonio ledų mėgėjai yra praktiški žmonės.

Kita vertus, jie turi daugybę planų, idėjų ir vilčių, tačiau kai kalba pasisuka apie meilę, jie nėra lakios vaizduotės, jiems trūksta įkvėpimo ir jie nėra atviri naujovėms.

Kavos mėgėjams dvasinis pasitenkinimas patinka labiau nei kūniškas, todėl miegamajame jie galo būti šiek tiek nuobodūs.

Dažniausiai jie yra geri ir dėmesingi meilužiai, tačiau yra linkę prisirišti prie tos pačios rutinos.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra vyšniniai...

Vyšnios yra kaip ir braškės – jos turi didelę erotinę galią.

Vyšnių mėgėjai yra labai aistringi ir jausmingi. Jie yra atsidavę meilužiai, kurie nori išpildyti kiekvieną savo partnerio norą.

Jų didžiausia fantazija? Seksas užrištomis akimis. Jiems reikia patyrusio partnerio, kuris galėtų išpildyti jų viltis ir aistras. Ir tokio, kuris sugebėtų išlaikyti jų diktuojamą tempą.

#    Comments [0] |

Didysis melas apie porų santykius


Šį pavasarį, kai visas pasaulis tik ir svajoja apie didžiąją meilę ir laimę dviese, vokiečių dainininkė negailestingai suvedė sąskaitas su meile.

51 metų muzikantė, buvusi grupės „Lassie Singers“ lyderė Christiane Rösinger, išleido knygą „Meilė dažnai per daug gerai vertinama“ , kurioje atskleidžia, koks klaidingas visuomenės supratimas apie romantišką partnerystės laimę.

„Manote, jog atsidūrėte pasakoje, bet jūs esate tik kvaila porelė“ – tokiais savo dainos „Porų melas“ žodžiais dainininkė dar 1991 metais parodė, kad netiki romantiškais santykiais.

„Apie meilę lyg ir viskas pasakyta. Tačiau, išskyrus porą sociologų, niekas garsiai nepareiškė, kad ji yra per daug sureikšminta, kad meilė yra tik konstruktas“, – sako muzikantė.

Rašydama knygą autorė išnagrinėjo daugybę porų pavyzdžių iš literatūros ir savo aplinkos, perskaitė per 100 populiariausių psichologinių knygų apie partnerių santykius ir patarimų vienišiems žmonėms, išanalizavo įvairias pažinčių ir santuokos teorijas.

Savo tyrimų rezultatus – blogiausius klaidingus įsitikinimus ir iliuzijas, autorė apibendrino knygoje ir suskirstė juos į 10 kategorijų.

1. Porų melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: pora savaime yra geriausia gyvenimo forma, žmogus gali visapusiškai vystytis tik kaip poros dalis.

REALYBĖ: partnerystė yra labai pažeidžiama, nestabili, klibančiais kompromisais paremta organizacijos forma, kuri daugeliu atvejų gali egzistuoti tik specialiai palaikoma, kai vienas partneris nuslopina savo poreikius ir paklūsta kitam.

2. Partnerystės melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: pora išlieka visą gyvenimą kartu, kokia ji turi būti, partneriai palaiko vienas kitą, yra geriausi draugai ir net po dvidešimties bendro gyvenimo metų vis dar mėgaujasi po kelis kartus per savaitę aistringu seksu.

REALYBĖ: šis idealas niekada nepasiekiamas, nes ilgametės aistringos partnerių meilės idėja jau savaime yra neišsprendžiamas prieštaravimas.3. Vaikų melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: net jei santuoka nebesuteikia jokio malonumo ir vargina, dėl vaikų reikia gyventi kartu, kitaip jiems bus padaryta žala.

REALYBĖ: nelaiminga trijulė tėvas-motina-vaikas dažniausiai būna liūdnos vaikystės šaltinis. Dauguma tėvų po skyrybų sutaria geriau ir

usitikę rodo vienas kitam didesnę pagarbą, tai džiugina ir vaiką.

4. Pavydo melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: santuokos kritikai ir viengungiai tik pavydi poroms, nes jiems nepasisekė, nes jie nesugebėjo sudaryti santuokos ir puoselėti santykių. Iš tikrųjų kiekvienas žmogus nieko labiau netrokšta kaip būti poros dalis.

REALYBĖ: kaip gali vyras ar moteris pavydėti neišsivysčiusios gyvenimo formos, jei atidžiau pažvelgę į konkrečių porų santykius, kaskart vis nori sušukti „O ne, taip gyventi aš nenoriu!“?

5. Gamtos melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: partnerystė – monogamija – yra natūrali žmonių gyvenimo forma. Taip buvo visada.

REALYBĖ: seniai žinome, jog seksualumas ir santuoka nėra du neatsiejamai susiję dalykai, jie paremti ekonominės būtinybės. Romantiškos meilės idėja gimė tik XVIII amžiuje.

6. Gyvūnų melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: net gyvūnai gyvena poromis ir išlieka visą gyvenimą ištikimi vieni kitiems!

REALYBĖ: jei apie 90 procentų visų rūšių paukščių gyvena poromis, monogamija tarp žinduolių, kuriems, kaip žinome, priklauso ir žmogus, yra veikiau išimtis. Tik 3 procentai visų žinduolių gyvena sudarydami tvirtą porą. Artimiausi mūsų giminaičiai – beveik visos primatams priklausančios žmogbeždžionių rūšys gyvena poligamiškai. Jų patinas poruojasi su keliomis patelėmis.

7. Technikos melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: per praktiką ir pratybas kiekviena pora gali pasiekti ją patenkinančio seksualumo. Gera valia ir pastangomis seksą galima ištobulinti, ypač padedant seksologams, psichoterapeutams ir ezoterikos žinovams.

REALYBĖ: kai trūksta geismo, net geriausia technika nieko nepadeda. Žmonijos istorijoje santuokinė meilė ir aistringa meilė nuo seno laikomi skirtingais dalykais. Ir monogamiška santuoka funkcionuoja tik su keliais sekso partneriais, kai bent vienas ar abu kartkartėmis turi slaptų meilužių.8. Išganymo melas

Tai niekšingiausias iš visų poros melų.

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: reikia tik surasti tinkamą partnerį, tada visi poreikiai – tiek dvasiniai, tiek emociniai, tiek erotiniai – bus nuolat patenkinami ir gyvenimo prasmė surasta. Pagaliau patekus į porų apgyvendintą dangų neturi būti daugiau jokių problemų.

REALYBĖ: nuo mirties niekas negali pabėgti. Visas pasaulio veikla pirmiausia reikalinga tam, kad nuslėptų faktą, jog mes visi esame gimę vieni ir turėsime mirti vieni. Galima bandyti bėgti nuo mirties baimės, užsimiršti pasineriant į meilės nuotykius ar fiktyvias draugystes, bet išsigelbėti nuo vienatvės nepavyks.

9. Darbo melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: meilė – tai triūsas. Po trumpo įsimylėjimo laikotarpio reikia vystyti tikrą meilę.

REALYBĖ: visos profesijos pagrįstos pasitenkinimą teikiančio darbo melu. Faktas: kai meilė virsta darbu, partneriai tampa nelaimingi.

10. Sekso melas

KLAIDINGAS SUPRATIMAS: meilė ir seksas yra neatskiriamai vienas su kitu susiję. Kas kito negeidžia, tas jo nemyli iš tikrųjų.

REALYBĖ: seksas kaip ir meilė dažnai per daug sureikšminami. Temas „jokio sekso“ yra tapusi tabu, kad beveik niekas atvirai nebedrįsta kalbėti apie sekso dažnumą. Iš tikrųjų daug metų seksas jau nebevaidina jokio vaidmens.

#    Comments [0] |
# Thursday, 03 May 2012

Apie ką mąsto vyrai lovoje?

Ar kada nors spėliojote, ką mąsto jūsų partneris intymiomis akimirkomis? Į šį klausimą gali atsakyti tik patys vyrai. Pateikiame stipriosios lyties atstovų mintis apie seksą, glamones ir slapčiausias fantazijas.

„Visos mano mintys skirtos žmonai ir jos seksualumui. Stebiu kiekvieną jos judesį, tyrinėju kiekvieną kūno plotelį ir įsivaizduoju, kaip mes glamonėjamės. Rytais man užtenka pamatyti skubančią į darbą mylimąją ir nebenoriu, kad ji išeitų.“ D., 31 m.

„Nuolat prisimenu, kai mano mergina paskambino man į darbą ir sušnabždėjo kai ką labai seksualaus. Skubėjau namo, kad tik greičiau galėčiau ją pamatyti. Dažnai prisimenu tą skambutį ir aistringą vakarą.“ M., 30 m.

„Mano žmona bučiuojasi nepakartojamai. Ji prancūzė ir parodė man, koks yra tikras prancūziškas bučinys. Dažnai svajoju apie mūsų bučinius.“ T., 35 m.

„Man patinka, kai pavargęs grįžtu iš darbo, o mano mergina lėtais judesiais padeda man nusirengti. Atsargiai atsega marškinių sagas ir bučiuoja kaklą. Tai pačios intymiausios ir romantiškiausios mūsų akimirkos, kurias prisimenu, kai jos nėra šalia.“ T, 26 m.

„Kartais įsivaizduoju savo žmoną drąsią ir valdingą lovoje, kokia ji niekada nebus, nes ji labai drovi.“ D., 41 m.

„Mylėdamasis dažnai prisimenu seksualias scenas iš klasikinių filmų, kuriuose herojai aistringai mylisi.“ A., 46.

„Nenorėčiau, kad žmona sužinotų, ką galvoju, kad atitolinčiau orgazmą. Jei noriu, kad mintys būtų veiksmingos tenka įsivaizduoti siaubingus arba liūdnus dalykus. Pavyzdžiui, laidotuves...“ J., 40 m.

„Liesdamas jos kūną, pirštais braižau raides abėcėlės tvarka.“ B., 24 m.Apie ką mąsto vyrai lovoje?

#    Comments [0] |
# Wednesday, 02 May 2012

Pirmas pasimatymas


Paprastai pirmas pasimatymas visada virsta savo tišku žaidimu ir dvikova tarp vyro ir moters. Stiprioji lytis tikisi patenkinti savo fizinius poreikius ir stengiasi kuo greičiau užvaldyti moterį, kuri savo ruoštu tvirtai gina savo poziciją „seksas per pirmąjį pasimatymą – nederamas dalykas“, kad lengvą flirtą paverstų patvarių santykių pradžia.

Manipuliavimas kitais – tai meistriškas sugebėjimas ne tik įtikinti žmogų savo teisumu, bet ir kontroliuoti save, kartais pasielgiant ne taip kaip reikalauja savasis „aš“ ir kaip trokštame iš tikrųjų. Šios manipuliacijos tikslas – paversti lengvą savo žaviojo gerbėjo įsimylėjimo jausmą kai kuo daugiau.

Taigi... pirmas pasimatymas!

Sėkmingo pasimatymo finalas moteriai – sulaukti vyro pasiūlymo susitikti dar kartą.

Kaip moterys to pasiekia?

os naudojasi nerašyta taisykle: „tabu seksui per pirmąjį pasimatymą“. Savimeilė, savigarba ir nepasitenkinimas privers vyrą užbaigti pradėtą tikslo siekimą iki galo, bet kokia kaina suvilioti moterį.

Mergina, svajojanti apie gyvenimo draugą, turi būti rūpestingai pasiruošusi pirmajam pasimatymui. Frazė „Aš nenoriu“ turi nuskambėti lengvai ir užtikrintai kaip naujametinis eilėraštis vaikų darželyje. Atsisakymą geriausia suprantamai argumentuoti. Galima leisti suprasti mylimajam, kad seksas bus, bet vėliau, kad jūs taip pat svajojate apie tolesnius susitikimus, kad jūs tinkamiausia jam pora, kad viskas dar bus, bet... vėliau. O dabar jums reikia laiko savo jausmams patikrinti.Kai moteris pasirengusi atsiduoti iškart, tai vyras tampas įtarus ir atsargus. Medžiotojo instinktas nustoja veikti, kai grobis pernelyg lengvai pasiekiamas.Jei lydekos pačios įšoktų į kibirą, žvejui taptų nuobodu ir neįdomu.Kodėl vyras siūlo pasimylėti per pirmą pasimatymą?

1. Jis visoms siūlo seksą per pirmąjį pasimatymą. Pasimatymas jam – tik pretekstas praleisti dar vieną naktį su dar viena lengvabūde auka.

2. Jūs elgiatės pernelyg iššaukiančiai per pirmąjį pasimatymą, ir jis laiko jus jau užkariauta.3. Galbūt jūs jam visai nepatikote ir jis nusprendžia pasiūlyti seksą, kad atsikratytų jumis (blogiausiu atveju) arba pateisinti praleistą su jumis laiką (gaudamas naudos savo kūnui).

Dėl kokių priežasčių moteris gali atsiduoti per pirmąjį pasimatymą?

1. Meilė iš pirmo žvilgsnio, didelė ir šviesi! Labai retas reiškinys mūsų dienomis!

2. Vienatvė ir neviltis. Kuo ilgiau jos kankino moterį, tuo stipresnis bus artimų santykių troškimas per pirmąjį pasimatymą.

3. Meilė seksui – pavadinkime ją taip. Tokioms moteris keisti vyrus ar pirštines – tas pats. Seksas dėl sekso – joms elgesio norma.

4. Moteriškas naivumas. Dėl patirties stokos mergina naiviai tikisi tokiu būdu pririšti prie savęs vyrą.

5. Alkoholio poveikis. Padaugino truputį, permiegojo. Svarbiausia paskui nesigraužti ir nekaltinti savęs.

Ir vis dėlto seksas – ir per pirmąjį pasimatymą, ir per šimtas pirmąjį – tai tiesiog seksas. Kai tarp vyro ir moters egzistuoja abipusis potraukis, kai abu to nori – kodėl ne? Svarbu, kad abu būtų pasirengę ryte išsiskirti be nuoskaudų, pretenzijų, kaltinimų ir veikiausiai visam laikui.Jei meilė įsižiebė po sekso, kas tada?

Seksas – tai svarbiausia poros santykių dalis. Tiems žmonėms, kurie laiko seksą santykių šerdimi, pirmiausia rūpi patikrinti, kokia išrinktoji ar išrinktasis lovoje. Ką jie ir stengiasi padaryti per pirmąjį pasimatymą. Po to nusprendžia, ar yra verta šiuos santykius tęsti ateityje.

Šiuo atveju atsakymą nulemia partnerių suderinamumas lovoje. Žmogui „uraganui“ vargu ar bus gera mylėtis su „rąstu“. „Uraganas“ turi būti abipusis!

Mūsų močiučių laikais buvo manoma, jog kelias į vyro širdį eina per skrandį. Šiais laikais galima tvirtinti, jog jis eina šiek tiek žemiau!

Jei seksas buvo stulbinantis, o emocijos gniaužė kvapą, tai vargu ar vyras skubės pamesti tą moterį net ir po greitai įvykusios sueities

Ar tinka seksas per pirmąjį pasimatymą, lieka nuspręsti jums. Svarbiausi įsiklausyti į save, savo jausmus, savo širdį ir, žinoma, sveiką protą.

#    Comments [0] |