Page 1 of 1 in the tvarka category
# Thursday, 05 April 2012

Neatideliokite stalo tvarkymo

Vis atidėliojate, tikinate save, kad darbo stalą susitvarkysite vėliau, bet taip ir neprisiruošiate. Tiesa ta, kad darbo stalo susitvarkymui, jums reikės mažiau laiko nei šio straipsnio perskaitymui.

5 žingsniai, kurie padės greitai susitvarkyti netvarkingą darbo stalą:

1. Patraukite nuo darbo stalo visus pašalinius daiktus.

Ant darbo stalo gali gulėti tik vienas jūsų asmeninis daiktas - mobilusis telefonas. Viskas, ko jums nereikia darbo užduotims atlikti, turi būti negailestingai pašalinta nuo darbo stalo paviršiaus. Nustebsite pamatę, kiek laisvos vietos atsiras.

2. Užrašams geriau naudokite užrašų knygutę, o ne lipniuosius lapelius.

Jei per lipniuosius lapelius negalite matyti savo kompiuterio, jums būtų geriau reikalingą informaciją susirašyti į vieną užrašų knygutę. Jūsų stalas atrodys kur kas tvarkingiau. Į užrašų knygutę pasižymėkite ir dienotvarkę. Laikykite ją visada matomoje vietoje.

3. Kanceliarines priemones laikykite tik viename stalčiuje.

Tikriausiai turite daugybę rašiklių ir kitų kanceliarinių priemonių, kurių prireikus niekaip negalite rasti. Protingiausia viską laikyti viename stalčiuje.

4. Išmeskite viską, kas nereikalinga.

Sunaikinkite nereikalingus dokumentus, išmeskite senus užrašus ir kitą informaciją. Gerai pagalvokite, ką jums būtina archyvuoti ir saugoti, o ko geriau atsikratyti.

5. Likusius dokumentus surūšiuokite.

Visus ant stalo gulinčius dokumentus surūšiuokite ir sudėkite į stalčių. Jūsų darbo stalas turėtų likti švarus. Vargu, ar jums pavyksta ką nors rasti, kai ant stalo guli galybė įvairių popierių.

Kiekvieną dieną skirkite bent kelias minutes ir susitvarkykite darbo vietą, taip ji visada bus tvarkinga!

#    Comments [0] |