# Friday, 30 October 2009

Linksmi vaizdeliai

Daugiau vaizdeliu Vaizdeliu Galerija

 

#    Comments [0] |

SKY Player on XBOX

Grazus daiktas


#    Comments [0] |
# Wednesday, 28 October 2009

Facebook mire asmenys

Velioniu draugai ir artimieji jau greiti gales kreiptis i Facebook del galimybes pasalinti ju mirusiu draugus ar artimuosius is facebook sistemos.

Mirusiu asmenu kontaktai bus „memorialized“ facebook sistemoje, po to kai facebook gaus patvirtinima apie asmens mirti, tuomet facebook blokuos vartotojo nuo siulymu tapti draugu ar kitos kontaktines informacijos naujinimo.

„Mes puikai suprantame kad gali buti labai sunku artimiesiems, nuolat gauti priminimus apie jau mirusius draugus ar giminaicius.

„Kai kas nors numirsta, jie neisnyksta is musu atminties ir musu socialiniu tinklu. Tad tam kad atkartoti sia tikrove mes sukureme, murusiu draugu lenta, kurioje gimines ir artimieji gales dalintis savo atsiminimais vieni su kitais.

#    Comments [0] |

SPAN ClassApplestylespan StyleWORDSPACING 0px FONT 16px Times New Roman TEXTTRANSFORM None COLOR Rgb000 TE

hansabankas.lt“ skatina tėvus skirti daugiau dėmesio vaikų finansiniam edukavimui

2009-10-27Atgal į sąrašą

Vaikų finansiniu švietimu besirūpinantys tėvai nuo šiol galės į pagalbą pasitelkti ir šiuolaikinius finansinius instrumentus. „Swedbank“ Lietuvoje pristato specialų 7-13 m. vaikams skirtą sprendimą, kuris padės vaikams kartu su tėvais mokytis planuoti savo išlaidas, susitaupyti mažiems tikslams ir norams.

„Tai pirmoji Lietuvoje mokėjimo kortelė bei specialiai pritaikytas interneto bankas vaikams, bet tai nėra pirmasis „Swedbank“ žingsnis, skatinantis jaunus žmones susipažinti su finansinėmis priemonėmis ir kartu su tėvais mokytis valdyti savo finansus, formuoti įpročius, kaip teisingai iškelti finansinius tikslus, jų siekti. Naujoji iniciatyva yra „Swedbank“ programos jaunimui ZOOM, skirtos skatinti moksleivių ir studentų kūrybiškumą bei padėti ugdyti finansų valdymo įgūdžius, dalis“, - sako Loreta Lapinskaitė, „Swedbank“ Klientų aptarnavimo departamento direktorė.

Kai vaikai pradeda eiti į mokyklą, dažniausiai jie pradeda gauti ir pirmuosius kišenpinigius, tad tėvai turėtų supažindinti vaikus ir su paprasčiausiomis pinigų valdymo galimybėmis.

„Kortelėje esančios lėšos yra tie patys kišenpinigiai, kurie duodami vaikui, tačiau, skirtingai nuo grynųjų pinigų, tėvai gali kartu su savo atžalomis stebėti išlaidų istoriją interneto banke, mokyti racionaliai naudotis pinigais, taupyti. Be to, mokėjimo kortele vaikui patogu ir saugu atsiskaityti užsienyje – pavyzdžiui, išvykus į stovyklą kartu su klasės draugais, be tėvų priežiūros“, – sako „Swedbank“ Klientų aptarnavimo departamento direktorė.

„Swedbank“ asmeninių finansų valdymo ekspertė Odeta Čičkauskaitė teigia, jog informacijos ir žinių apie tai, kaip, kada mokyti vaikus tvarkyti savo finansus, trūksta, o tėvai ir jų elgesys su pinigais yra svarbiausias faktorius, kuriuo remiantis formuojasi vaiko finansiniai įgūdžiai.

„Kaip rodo tyrimai, nepaisant didėjančios interneto, kitų šiuolaikinių informacijos kanalų įtakos, tėvai yra svarbiausias žinių šaltinis ir pavyzdys, kai kalbama apie vaikų finansinį švietimą. Todėl labai svarbu, kad asmeninių finansų valdymo klausimai būtų aptariami kartu. Juk geriau mokytis darant tegul ir dideles klaidas su mažais pinigais, nei, atrodytų, „mažas“ klaideles su didelėmis sumomis“, - sako „Swedbank“ asmeninių finansų valdymo ekspertė Odeta Čičkauskaitė.

Anot jos, skirtingo amžiaus vaikus reikėtų mokyti pasitelkiant skirtingas mokymo priemones. Jei mažiesiems tinka įvairūs žaidimai, pagalba skaičiuojant, kam bus leidžiami ar taupomi pinigėliai, tai vyresni vaikai jau turėtų būti mokomi vesti pajamų ir išlaidų biudžetus, supažindinami su elektroninėmis atsiskaitymo priemonėmis, skatinami daugiau kišenpinigių skirti taupymui.

„Tėvai turėtų padėti vaikams išsikelti trumpalaikius bei tolimesnius finansinius tikslus, parodyti įvairias vieno ar kito sprendimo alternatyvas, padėti analizuoti išlaidas, planuoti. Labai svarbu, kad tėvai vaikams ne tik patartų, bet ir padėtų savo pavyzdžiu, tarkim, kviestų juos apsipirkti kartu. Vaikai turėtų dalyvauti visame procese – nuo pirkinių sąrašo sudarymo iki prekių pasirinkimo parduotuvėje“, - teigia „Swedbank“ asmeninių finansų valdymo ekspertė.

Apie ZOOM programą 7 – 13 metų vaikams:

Programa yra skirta su asmeninių finansų valdymo pagrindais jau susipažinusiems vaikams, kurie su tėvų priežiūra jau disponuoja savo kišenpinigiais.

Nuo lapkričio 3 d. šis sprendimas 7-13 metų vaikams bus prieinamas tik kartu su tėvais ar globėjais banko padalinyje. Kortelė yra išduodama nemokamai ir galioja 5 metus. Ji turi visas debetinės kortelės funkcijas, tačiau jai yra suteiktos papildomos saugumo priemonės – standartiniai dienos ir operacijų limitai yra 100 litų, taip pat kortelei galioja saugumo programa – tad, jei kartais nutiktų taip, kad ši kortelė būtų prarasta, bankas kompensuotų nuostolių sumą, bet ne didesnę už standartinį pirkinių ir paslaugų apmokėjimo dienos operacijų limitą, už kurią buvo atsiskaityta per 24 val. iki pranešimo bankui dėl kortelės blokavimo.

Tėvams pageidaujant, vaiko kortelei galima nustatyti individualius pasirinkimus, pavyzdžiui, visiškai apriboti galimybę išsiimti grynųjų pinigų iš bankomato ir palikti tik galimybę atsiskaityti už pirkinius parduotuvėje.

Specialiai jauniesiems vartotojams pritaikytas ir interneto bankas. Interneto banke vaikas ar paauglys galės tik stebėti sąskaitos likučius ir išrašus. Apribotos bet kokios galimybės interneto banko pagalba disponuoti lėšomis (pvz. daryti pavedimus) ar sudaryti bet kokias sutartis.

Vaikai galės naudotis kitais ZOOM programos privalumais: rinkti ZOOM taškus ir keisti juos į prizus ar pinigus, išreikšti savo kūrybiškumą ir gebėjimus dalyvaujant konkursuose ir žaidimuose svetainėje www.zoom.lt. Šiuo metu ZOOM programoje dalyvauja 170 tūkstančių paauglių ir jaunuolių.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 27 October 2009

Virtual Inbox 3.0

Jau kuri laika naudoju VirtualBox 3.0 atrodytu viskas butu lyg ir neblogai isskyrus tai kad negali buti daugiau kaip 1,5GB ramo, ir tai kad prisegus VHD kietaji diska jis, jei tik kompiuteris issijungs netiketai, bus nebepasiekiamas, o SDI kietas diskas yra pasiekiamas

#    Comments [0] |
# Friday, 23 October 2009

2009 spalio 22 diena Microsoft partneriu konferencija visame pasaulyje

Zinoma visu lauktas prioduktas jau lentynose tai yra Windows 7. Ir Windows server 2008 R2. Taciau tacia as ketinu rasyti ne apie tai, noriu parasyti apie Stand Alone produkta Hyper-V R2 diegimas ir naudojimas, dabar kai rasau si straipsni kitame kompiuteryuje diegiamas Hyper-v R2 server i VHD diska, kadangi ten mano kasdienio naudojimo kompiuteris, tad neturiu jokio noro itakoti esama susikurta aplinka. diegiu i 24000 MB virtualu diska, kuriu sukuriau panaudojau DSIKPART is diegimo konsoles. mane labiausiai zavi galimybe krauti OS is virtualiu disko, zinoma tokiu budu matau didesni pavaju, kad vieno failo pazeidimas gali itakoti visa sistema... tas net gi kiek gasdina.

siuo metu vyksta pirmas persikrovimas, Hyper-v diegimas tesiasis be priekaistu. Idomu kad OS pasirinkimo lange tai ivardinama kaip Windows Server 2008, operacine, bent toks vardas jai priskirtas BCD laiko atzvilgiu diegimas labai greitas.. Mane stebina diegimo gretis, kuris panasu sioje mano masinoje uztruks, nedaugiaiu kaip 30 minuciu

 

#    Comments [0] |
# Tuesday, 13 October 2009

Smėlio artistė virto tikra interneto sensacija

Smėlio artistė virto tikra interneto sensacija

puikus kurinukas, tai kazkas naujo ir labai neiprasto

#    Comments [0] |
# Monday, 12 October 2009

Porshe raktu pakabukas..

Sveiki Porshe raktu pakabukas, grazus mielas.. tik klausimas kiek jis kainuoja??? pries megindami ieskoti internete spekite,  ir rasykite i komentarus, o tada paieskokite tikros kainos

 

#    Comments [1] |
# Thursday, 08 October 2009

Sapro anekdotas

Sapranausko anekdotas apie zvejyba

#    Comments [0] |
# Friday, 02 October 2009

Windows 7 dingo START menu

Keleta dienu atgal besinaudojant windows 7 paspaudus Start > viso programs nieko nesimato

 

#    Comments [0] |