# Friday, 02 July 2010

Pratęskite sekso malonumą

Pagalvok – ką dažniausiai veikiate po sekso? Yra keletas varianatų – jūs užmiegate, einate pavalgyti, o gal žiūrite televizorių? Kad ir kaip bebūtų, tai ne pats romantiškiausias sekso pratęsimas...
„Kai pasiekiate orgazmą, išsiskiria hormonai, kurie sukuria tarp jūsų ryšį.“ - teigia seksologė Rachael Ross. „Pasinaudokite tuo ir pratęskite tą malonumą kuo ilgiau.“ - pataria ji. Žinoma, tai nereiškia jog turite jausmingai žiūrėti vienas kitam į akis ar be perstojo kalbėtis. Kartais netgi maži dalykai gali turėti didelį poveikį, taigi išbandykite šiuos patarimus jau šiąnakt:

1. Jeigu išalkote, jokiu būdu neskubėkite užsisakinėti picos. Verčiau atsidarykite butelį vyno ir užkąskite sūrio. Šis mažas malonumas pratęs jūsų jausmingą vakarą; be to, vyne esantys antioksidantai jus atpalaiduos.

2. Maudynių duše metu padarykite vienas kitam kaklo masažą. Švelnūs prisilietimai leis jums pasijusti itin artimiems.

3. Prieš užsiimdami lovos malonumais, išjunkite visus prietaisus – mobiliuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius, televizorių. Vienintelis dalykas, kuris trauks jūsų dėmesį po sekso bus jūsų partneris, o ne „Facebook“ naujienos.

4. Pasimylėję iškart nepulkite į atskiras lovos puses. Apsivykite vienas kitą kojom ar suglaudę galvas ramiai pagulėkite. Kad jaustumėt ryšį, nebūtina visą laiką glamonėtis ir myluotis.

5. Po sekso (o ne prieš!), uždekite keletą žvakių – iškart pajusite romantišką nuotaiką.

6. Pasileiskite romantiškos muzikos. Pasirinkite tas dainas, kurios jums primena malonias akimirkas, pavyzdžiui, koncertą, kuriame kartu buvote. Tiesiog klausykitės muzikos – artumui nereikia jokių žodžių.

7. Aprenkite vienas kitą: paeiliui lėtai užsekite vienas kitam kelnes, padėkite apsivilkti marškinėlius.

#    Comments [0] |