# Sunday, 29 April 2012

smaginkimes kartu su savo augintiniais
stai tokiu paprastu sprendimu galima puikiai leisti laika su savo augintiniais
#    Comments [0] |
# Friday, 27 April 2012

50 įdomybių apie vaginą

Dauguma vyrų nė kiek nesivaržo ir nesidrovi kalbėti apie savo „geriausiąjį daiktą“ ar bent meiliais vardais vadinti savo penį. Kodėl vaginai neskiriamas toks pat dėmesys? Kodėl dažniausiai ji laikoma tabu?

Šis moterų lyties organas turi daug vardų – nuo rūtų darželio, makšties, putės iki tokių meniškų pavadinimų kaip „karališkoji užkandėlė“. Tačiau visuomenės požiūris į vaginą anaiptol nėra karališkas.

Sekso terapeutė ir bestselerių rašytoja Goedele Liekens (49 m.), kadaise laimėjusi „Mis Belgija“ grožio konkursą, pasiryžo atskleisti damoms jų intymiausio geismo centro sandarą.

2003 metais G. Liekens dalyvavo FIGO pasauliniame ginekologijos ir akušerijos kongrese. Ten ji sužinojo apie amerikiečių atliktų tyrimų rezultatus, kurie ją labai nuliūdino.

JAV mokslininkai apklausė 1 100 moterų, koks jų supratimas apie vaginą. Paaiškėjo liūdnas faktas: devynios iš dešimties moterų gėdijasi turinčios vaginą, o ketvirtadalis jų prisipažino niekada nebandžiusios su veidrodėliu apžiūrėti, kas ten yra jų „apačioje“.

Tai paskatino G. Liekens rinkti medžiagą apie visus moteriško lyties organo aspektus – nuo legendinio G taško ir intymių papuošalų iki medicininių problemų – ir išleisti „Vaginos knygą“. Savo veikale autorė atskleidė daug įdomių dalykų apie moters „meilės centrą“.

 

50 įdomiausių faktų apie vaginą

1. Katytė

Daug pasaulio tautų moters makštį (arba vaginą) meiliai vadina „katyte“. Mat katės nuo seno žmonijai asocijuojasi su moterišku seksualumu.

2. Pradingęs tamponas

Kas trečia moteris yra įsitikinusi, jog tamponas gali pasimesti kažkur jos vaginoje. Nusiraminkite: tai – tik mitas! Pagal kūno anatominę sandarą neįmanoma, kad ten pradingtų tamponas.

3. Pagrindas

Moters makštis būna 7,5 –10 cm ilgio. Ji jungia gimdos kaklelį (cervix) ir vulvą (moters išorinius lytinius organus). Įspūdingiausia vaginos savybė yra nepaprastas jos tamprumas, kurį įgalina daugybė jos sluoksnių ir raukšlių.

4. Klitoris

Klitoris (arba varputė) būna truputį atokiau nuo makšties krašto. Tai – minkštas, labai jautrus mazgelis, šiek tiek pasislėpęs toje vietoje, kur sueina vidinės lytinės lūpos. Klitoris yra jautriausias seksualinis organas. Dirginamas jis išbrinksta.

 

5. Lytinės lūpos

Pavadinimas „didžiosios“ ir „mažosios“ lytinės lūpos nėra korektiškas. Daugumos moterų „mažosios“ lytinės lūpos iš tikrųjų yra didesnės už „didžiąsias“. Kartais lytinės lūpos vadinamos „gėdos lūpomis“. Pirmasis žodis susijęs ne su anatomija, o su kultūra. Vyrams moters lūpos atrodo tokios patrauklios todėl, kad jose jie įžvelgia lytinių lūpų atvaizdą.

6. Vaistų vartojimas per vaginą

Medikai vis dažniau išrašo vaginalinius vaistus – pradedant nuo hormoninių kontracepcijos priemonių, vaginalinio žiedo iki insulino arba skausmą malšinančių medikamentų.

7. Nebijokite!

Dauguma moterų mano, jog reikia saugoti vaginą kaip žalią kiaušinį. Tai nebūtina, nes vagina yra nepaprastai patvari, pati save reguliuojanti sistema. Jai nereikia dezinfekuojančių muilų. Kai ji pažeidžiama, sugyja greičiau už bet kurį kitą organą.

8. Per daug gero

Dėl perdėtos intymiosios higienos sekso metu gali atsirasti įtrūkimų, įplyšimų, prasidėti niežėjimas ar skausmas.

9. Nežmoniškas apipjaustymas

Afrikoje dar yra tautų, kurios iki šiol apipjausto mergaites (dažniausiai nuo ketverių iki dešimties metų). Tuo metu pašalinama dalis arba visas klitoris, kartais ir lytinės lūpos. Moterys patiria ne tik sunkių fizinių, bet ir psichinių pasekmių.

10. Plėvelė, kuri nėra plėvelė

Dauguma žmonių vis dar tebėra išsaugoję mitinį supratimą apie mergystės plėvę. Iš tikrųjų tai nėra tikra plėvė, suplyštanti tik per grubų įsiskverbimą, o gabalėlis audinio, prisitvirtinusio prie įėjimo į makštį. Vis dėlto tas audinys makšties neuždengia, kitaip negalėtų ištekėti mėnesinių kraujas.

11. Antikinis skaistybės atėmimas

Antikinėje Graikijoje jaunoms aristokratėms prieš jų vestuves būdavo „atimama skaistybė“ akmeniniu peniu. Indijoje šią pareigą prisiimdavo klajojantys šventikai.

12. Nekalta mergelė pagal receptą

XVI amžiuje vyrai tikėjo, jog galima išsigydyti nuo sifilio, jei turės lytinių santykių su skaisčia mergele. Ši tragiška praktika dar ir šiandien taikoma Pietų Afrikoje kaip priemonė nuo AIDS. Žinoma, toks „gydymas“ dar labiau apsunkina grėsmingą situaciją.

 

13. Laimės nešėja makštis

Pagal senovinę tradiciją žvejų žmonos rodydavo jūrai savo apnuogintą makštį, tikėdamos, jog tokiu būdu pavyks apsaugoti vyrą nuo nelaimės jūroje.

14. Gaktos plaukų darbas

Teisybė: laikai, kai apžėlimas mus saugojo nuo šalčio, seniai praėjo. Bet ir šiandien pažastų bei gaktos plaukai dar turi prasmę, nes juose kaupiasi feromonai (erotinės priešingos lyties viliojimo medžiagos).

15. Skirtingas plaukuotumas

Lygiai kaip skiriasi žmonių galvos plaukai, taip ir jų gaktos plaukai nebūna vienodi. Pastarieji gali būti tankūs, reti, šiurkštūs, švelnūs, minkšti – viskas įmanoma.

16. Žilos garbanos

Ir mūsų gaktos plaukai su metais praranda spalvą ir gali pražilti. Vis dėlto šie plaukai paprastai pražyla vėliau už galvą. Nemažai moterų dažosi šiuos plaukus. Čia reikėtų naudoti blakstienų arba antakių dažus – jie yra švelnesni.

17. Rekordinis ilgis

Ilgiausia kada nors išmatuoti gaktos plaukai siekė 71,12 centimetrų.

 

18. Naujos tendencijos

Žurnale „Playboy“ puikiai atsispindi kintančios gaktos plaukų šukuosenų mados. Nuo klasikinio trikampio (iki devintojo dešimtmečio), siauros juostelės (pačioje praeito šimtmečio pabaigoje) iki šiandienio „visiško plikumo“.

19. Problema: skutimasis plikai

Daug kas mano, jog visiškai plikai nuskusta gakta esanti labiau higieniška. Tai plačiai paplitęs klaidingas prietaras, nes reguliariai skusdami gaktos plaukus galime pažeisti jų šaknis, todėl padidėja uždegimo rizika.

20. Aristokratiškas stilius

XVI amžiuje buvo laikoma labai elegantišku dalyku, jei aristokratės sugebėdavo užsiauginti kuo ilgesnius gaktos plaukus. Jie būdavo ištepami specialia pomada ir surišami kaspinėliu.

21. Depiliuokite išmintingai

Jei norite pašalinti intymios vietos plaukus, darykite tą ne vėliau kaip likus porai dienų iki atostogų pradžios, kad plaukų svogūnėliai galėtų atsigauti prieš maudymąsi ir deginimąsi.

22. Tinkama padėtis

Jei norite nuskusti intymios vietos plaukus, turite atsitūpti. Tada oda pakankamai išsitemps ir pasinaudojusios veidrodėliu galėsite pasiekti kiekvieną kampelį.

 

23. Piktieji „stringai“

Dažnai nuskutami gaktos plaukai, kad moteris galėtų apsivilkti miniatiūrines kelnaites su juostele. Dauguma Vokietijos ginekologų siūlo apskritai uždrausti mažąją medžiagos skiautelę, nes dėl jos vis daugėja genitalijų infekcijų. Siaurosios kelnaitės dirgina ir pažeidžia jautrią odą, ypač kai jos būna smarkiai prigludusios.

24. Kenksmingi aromatai

Dauguma moterų baiminasi, jog joms tarp kojų gali būti blogas kvapas. Todėl tariamą blogybę stengiasi panaikinti aromatizuotais įklotais ir tamponais. Šie produktai yra ne tik nereikalingi, bet ir kenksmingi sveikatai, nes pažeidžia natūralią makšties florą ir dėl to smarkiai padidėja infekcijų pavojus.

25. Kažkas yra už ausies!

Kai kuriose kultūrose moterys pasitepa vaginos sekretu sau už ausies, kad šokdamos galėtų suvilioti vyrą savo kvapu.

26. Rūgštus kaip vynas

Vaginos rūgštingumą galima palyginti su gero raudonojo vyno (pH 4,0) rūgštumu. Dėl tokios santykinai rūgščios terpės ligų sukėlėjai turi mažai šansų įsiskverbti.

27. Per sausa

Pernelyg sausa makštis dažnai būna didelė kliūtis nerūpestingam seksui. Sausumo priežastis gali būti seksualinio susijaudinimo stoka, medikamentų vartojimas arba menopauzė. Šiuo atveju padėti gali ilgesnė lytinio akto įžanga arba seniai laiko patikrintos slydimo priemonės (lubrikantai) iš vaistinės.

28. Sausas seksas

Pietinės Afrikos dalies vyrai mėgsta „sausą seksą“. Jų lytinės partnerės savo noru nušveičia vaginą žolelėmis, tabaku ar buitiniais valikliais, kad ji taptų visiškai sausa. Nors toks seksas būna skausmingas, smarkiai padidėja rizika užsikrėsti ŽIV ir kitomis ligomis, nes lytinio akto metu gleivinėje dažnai atsiranda žaizdų.

29. Drėgni sapnai

Šis fenomenas dažniausiai priskiriamas vyrams. Neteisybė: ir moterys sapnuoja drėgnus sapnus. Vis dėlto specialų tyrimą atlikę Kinsey instituto mokslininkai teigia, jog toks dalykas pasitaiko tik 40 procentų moterų.

30. Vėjai iš vaginos

Mylintis tam tikromis sekso pozomis į vaginą prisipumpuoja oro, ir kai ji vėl atsipalaiduoja, pasigirsta pūtimo garsas. Dėl to neretai būna kalti nusilpę dubens dugno raumenys.

31. Vaginizmas

Kai dubens dugno raumenys per stipriai įsitempia, būna sunku įvesti tamponą, penį ar įkišti pirštą. Raumenų įsitempimas vyksta nesąmoningai, todėl nieko dėl to kaltinti negalima. Tokių raumenų spazmų priežastis būna neigiamos emocijos, nepasitenkinimas dėl sekso arba skausmingų lytinių santykių baimė.

32. Jokių šansų infekcijai

Kad išvengtų makšties infekcijų, moterys turi atsisakyti per daug aptemptų kelnių, nevaikščioti per ilgai šlapiais drabužiais, pavyzdžiui, po netikėto lietaus, nesišluostyti svetimais rankšluosčiais ir nenaudoti aromatizuotų kasdienių ar higieninių įklotų bei tamponų.

33. Chlamidijos

Chlamidijos – viena dažniausiai pasitaikančių lyties organų ligų moterims po 25 metų. Dažnai jos nesukelia jokių išorinių simptomų, tačiau yra labai lengvai užkrečiamos. Negydomos jos gali sukelti kiaušidžių uždegimą ir būti nevaisingumo priežastimi.

34. Bjaurios genitalijų karpos

Genitalijų karpos būna nepavojingos, tačiau sunkiai išnaikinamos ir gali greitai išsiplėsti. Dažniausiai jos pernešamos lytinių santykių be prezervatyvų metu. Nors jos dažnai išnyksta pačios, tačiau ginekologo konsultacija ir gydymas (lazeriu, prideginimu, operacija) yra rekomenduotinas.

35. Utėlės kailiuke

Kirkšninės utėlės yra labai nemalonus dalykas, bet nepavojingas. Jomis užsikrečiama per seksą, taip pat per svetimą patalynę ir drabužius. Jas galima išnaikinti patiems specialiais medikamentais.

36. Geriau šokoladas!

Apklausos parodė, kad 70 procentų moterų labiau mėgsta šokoladą nei seksą. Ar tai priklauso nuo lovos gimnastikos kokybės, ar gero šokolado, dar klausimas.

37. Vyrų darbas

Mangajos saloje, priklausančioje pietinei Kuko salų grupei Ramiajame vandenyne, iš vyro tikimasi, kad jis pirmiausia tris kartus suteiks moteriai galimybę patirti orgazmą prieš pasitenkindamas pats. Kitaip jis bus vadinamas tinginiu su surūdijusiu peniu.

38. Skaistybės diržo mitas

Pagal mus pasiekusius pasakojimus viduramžių riteriai prieš išvykdami į Kryžiaus karą uždėdavo savo žmonoms skaistybės diržus, kad apsaugotų jas nuo neištikimybės. Šiandien mokslininkai abejoja, ar šie bjaurūs geležiniai prietaisai apskritai egzistavo.

 

39. Mitas apie vaginą su dantimis

„Vagina su dantimis“ daugumoje kultūrų yra didžiausias vyrų siaubas, nes jie bijo, jog makštis su dantimis nukąs jiems penį ir jie bus taip negarbingai iškastruoti. Nepanikuokite, mieli vyrai, tai – tik kvaila pasaka!

40. Būti moterimi – privalumas

24 vyrai ir moterys sutiko dalyvauti Holstegės universiteto tyrime ir leistis prijungiami prie EKG aparatūros, kad išmatuotų jų orgazmą. Rezultatas: moterys patiria orgazmą ilgiau ir intensyviau už vyrus. Ilgiausias užfiksuotas moteriškas palaimos aktas truko 43 sekundes su 25 spazmais.

41. Paslaptingas

Ar yra tas stebuklingas taškas, ar jo nėra? Dėl G taško (pavadinto jo atradėjo Ernsto Graefenbergo vardu) daug diskutuojama. Šiaip ar taip vaginos sienelėje, maždaug už 3–5 cm nuo įėjimo į makštį, turi būti labai jautri erogeninė zona. Kodėl jos nepaieškojus?

42. Intelekto klausimas

Amerikiečių mokslininkai ištyrė, kad moterys su aukštuoju išsilavinimu gali labiau mėgautis oraliniu seksu už neišsilavinusias bendralytes. Ko jų moko universitetai?

43. Tikras menas

Kai kurie vyrai (ir moterys) yra įvaldę darbavimosi liežuviu meną. Liežuvio galiuku jie dideliu dažniu dirgina klitorį ir mėgdžioja vibratoriaus virpesius. Sakoma, jog šioje srityje didžiausio meistriškumo yra pasiekę Ugandos vyrai.

44. Intymūs papuošalai

Žiedelis, įvertas į klitorį, gali būti labai jaudinantis dalykas, tačiau ir labai pavojingas, nes per jį galima visam laikui prarasti sugebėjimą patirti seksualinį malonumą. Šiek tiek mažiau rizikingas yra žiedelių įvėrimas į lytines lūpas. Šiuo atveju tikslas yra ne erotinis susijaudinimas, o optinis vaizdas.

 

45. Pati moteris

Kas nori patirti gerą seksą, tas turi pažinti savo kūną. Deja, kas antra moteris prisipažįsta niekada nebandžiusi masturbuotis.

46. Pražūtingas patarimas

XIX amžiaus pabaigoje kukurūzų dribsnių karalius dr. Johnas Harvey Kellogas davė abejotiną patarimą: užpilti gryno fenolio (rūgštaus cheminio junginio) ant klitorio mergaitėms, kurios dažnai masturbuojasi.

47. Geras senas vibratorius
Žaisliniai peniai nuo seno buvo naudojami malonumų tikslais. Senovėje buvo gaminamos penio imitacijos iš medžio, dramblio kaulo ir žadeito.

 

48. Žaliasis sekso įrankis

Kai kurie ekspertai tvirtina, jog geriausias ekologiškas sekso prietaisas esą dilgėlių vanta, kuri nudilgina genitalijas.

49. Begalinė istorija

Sveika moteris serga mėnesinėmis 35–40 savo gyvenimo metų. Vidutiniškai moteris per gyvenimą kraujuoja maždaug 450 dienų (!).

50. Stačiomis kaip vyras

Tik vyrai gali stačiomis šlapintis? Ar tikrai?! Pasinaudodamos mažu piltuvėlio formos įtaisu dabar gali ir moterys šlapintis stovėdamos. Toks dalykas gali praversti festivaliuose, stovyklose ir kitose žmonių susibūrimo vietose, kur nėra viešųjų tualetų.

#    Comments [0] |

Meilė trunka 3 metus: kalti vaikai?

Naujausia statistika rodo, kad santuokų trukmė vis mažėja, o dauguma porų išsiskiria neprabėgus nė porai metų po atžalų gimimo. Specialistai pastebi, kad poros jaučia didelį spaudimą būti nepriekaištingais tėvais, partneriais ir darbuotojais, bet negali įveikti įtampos ir streso.

Prieš kelis dešimtmečius buvo stebimasi, kad santuokos trunka vos 7 metus, o naujausia statistika rodo, kad santuokų trukmė sumažėjo iki 3 metų. Dažniausiai poros išsiskiria praėjus 1-2 metams po vaikų gimimo. Ar atžalos trukdo tėvų meilei, o gal šiuolaikiniai tėvai nebemoka būti puikiais partneriais ir gerais tėvais?

Specialistai juokauja, kad šiuolaikinės poros viską daro greičiau, kaip pagreitintame vaizdo įraše: susipažįsta, įsimyli, įsipareigoja, susilaukia atžalų ir išsiskiria. 21 proc. santykių trunka 3 metus, 12 proc. - mažiau nei metus, o 7 ir daugiau metų trunka vos daugiau nei 3 proc. šiuolaikinių santuokų. Tėvų interneto svetainė „Netmums“ surengė apklausą, per kurią dauguma išsiskyrusių tėvelių teigė, kad neigiamą įtaką santykiams su partneriu turėjo vaiko gimimas. Iš 1,5 tūkst. dalyvių, 42 proc. sakė, kad kūdikio gimimas išskyrė šeimą ir tik mažiau nei trečdalis teigė, kad suartino. 4 iš 5 respondentų teigė, kad kūdikio gimimas ir priežiūra išvargino bei atėmė galimybę romantiškai leisti laiką su partneriu, 15 proc. pripažino, kad po vaiko gimimo nėra leidę su partneriu laiko dviese, 14 proc. - tik vieną naktį per metus.

„Netmums“ įkūrėja Siobann Freegard taip komentavo apklausos rezultatus: „Paaiškėjo, kad porų santykiai išyra po vaikų gimimo. Didžiausią spaudimą patiria moterys, kurios stengiasi būti puikiomis žmonomis, mamomis ir darbuotojomis.“

Statistika rodo, kad šiuolaikinės moterys yra linkusios atidėti motinystę vėlyvesniam amžiui, bet dažniausiai susilaukia vaikų santykių pradžioje. Spėjama, kad moterys skuba susilaukti vaikų skatinamos biologinio laikrodžio. Poros susipažįsta ir netrukus susilaukia vaikų nors dar nėra sukūrusios tvirto santykių pagrindo. Vis dėlto šeimų terapeutai primena, kad nėra tendencijų, kurioms nebūtų galima pasipriešinti, tereikia abiejų partnerių pastangų ir noro.

2 iš 5 apklausos dalyvių teigė, kad išsaugoti šeimą sunku, kai abu partneriai dirba. 22 proc. nuomone, šiuolaikinių porų įsipareigojimai nėra tvirti, todėl santuokos baigiasi skyrybomis. 1 iš 10 apklausos dalyvių prisipažino, kad sprendimas susilaukti vaikų buvo priimtas atlaidžiai. 46 proc. moterų teigė po vaiko gimimo nustojusios domėtis seksualiniu gyvenimu ir 2 iš 5 dėl sumažėjusio seksualinio potraukio kaltino svorio priaugimą. Daugiau nei pusė porų dėl išsiskyrimo taip pat kaltino finansinės padėties nestabilumą, o 1 iš 14 respondentų pripažino užmezgęs romaną.

Iširusios garsenybių santuokos:

1. Dannii Minogue ir Krisas Smithas - santuoka truko 4 metus ( pora išsiskyrė prabėgus 21 mėnesiams po kūdikio gimimo).

2. Kate Winslet ir Jimas Threapletonas - santuoka truko 3 metus (pora išsiskyrė prabėgus 13 mėnesių po dukters gimimo).

3. Peteris Andre ir Katie Price - santuoka truko 3 metus (pora išsiskyrė prabėgus 16 mėnesių po dukters gimimo).

4. Kerry Katona ir Markas Croftas - santuoka truko 3 metus (pora išsiskyrė prabėgus 2 metams po sūnaus gimimo).

5. Halle Berry ir Gabrielis Aubry - santuoka truko 4 metus (pora išsiskyrė prabėgus 2 metams po dukters gimimo).

6. Britney Spears ir Kevinas Federline'as - santuoka truko 2 metus (pora išsiskyrė prabėgus 12 mėnesių po antrojo sūnaus gimimo).

7. Ashlee Simpson ir Pete'as Wentzas - santuoka truko 4 metus (pora išsiskyrė prabėgus 2 metams po sūnaus gimimo).

8. Tina O'Brien ir Ryanas Thomas - santuoka truko 6 metus (pora išsiskyrė prabėgus 13 mėnesių po dukters gimimo).

9. Kerry Katona ir Brianas McFaddenas - santuoka truko 4 metus (pora išsiskyrė prabėgus metams po dukters gimimo).

10. Heidi Klum ir Seal - santuoka truko 6 metus (pora išsiskyrė prabėgus 2 metams po paskutinio vaiko gimimo).

#    Comments [0] |

Varle kuri sedi kaip zmogus ant siuoliuko


labai retas gamtos reginys: varle kuri sedi kaip zmogus

#    Comments [3] |
# Wednesday, 25 April 2012
# Monday, 23 April 2012

kaip atristi iphone 4s (simple cheap unlock iphone 4s)

Del Iphone 3, iphone 3gs, iphone 4, ir iphone 4s atrisimo galima kreiptis info@ravendev.lt

Rasykite telefono modeli ir tinkla bei sali prie kurios priristas telefonas tuomet atsiusime jums atrisimo kaina, taip jei nezinote prie kokio tinklo priristas telefonas galime jums suteikti tokia informacija uz 10 LT

Tekstas išverstas iš gizmodo.com

Hakeris vardu Loktar_Sun surado būdą kaip lengvai ir neskausimgai pabėgti nuo tiekėjo tironijos. Tai ypač praverčia keliaujant kuomet į savo telefona galime įsidėti tos šalies, kurioje ęsame, vieno iš mobilaus ryšio tiekėjų sim kortelę.

Viskas ko jums reikia tai kad jūsų telefonas butu "nulaužtas"
jailbroken iPhone. Visa kita labai paprasta


Dar vienas dalykas prieš pradedant įsitikinkinkite kad turi naujausia iTunes versija savo kompiuteryje.1 žingsnis


Keliaukikime i Cydia ir pridėkime prie šaltiniu
repo.bingner.com tuomet pradedame paiešką naudodami raktinį žodį Sam Bingner's  ir tuomet idiegiame paketą į savo iphone 4s sistemą

2 žingsnis

Spaudžiame SAMPrefs piktograma

3
žingsnis

Pasirenkame
utillties ir tuomet aktyvuojam De-Activate iPhone privalome įsitikinti kad telefonas jau nebaktyvuotas tai galime padaryti spaudžiant More Information.

4 žingsnis

Tuomet susirandame savo paslaugų tiekėja pagal šalių ir tiekėjų sarašą. Pasirenkame savo paslaugų tiekėją.

5 žingsnis

Spaudžiame
More Information. ir kuopijuojame IMSI (International Mobile Subscriber Identity) kurį rasime SAM Details.

6 žingsnis

Spaudžiame
Spoof Real SIM to SAM

7 žingsnis

Keliaujame į pradinį SAM puslapį ir pasirenkam Methodo būdą kaip Manual ( rankinis ). Tuomet įklijuojame (Paste) IMSI į tam skirtame laukelyje

8 žingsnis

Prijungiame iPhone 4s prie kompiurio ir tuomet leidžiame iTunes programai aktyvuoti telefoną

9 žingsnis

Kuomet iTunes baigia savo darbą tuomet atjungiame telefoną ir išjungiame iTunes

10 žingsnis

Atjungiame SAM, SAMPrefs apps pasirinkime

Disable SAM in the SAMPrefs app

11 žingsnis

Jungiame telefoną ir vėl prie kompiuterio. iTunes pasileis ir praneš jums kad neglai aktyvuoti iPhone 4s

12 žingsnis

Uždarom iTunes programą ir paleidžiame ją vėl.

13 žingsnis


Šį kartą iTunes aktyvuos jūsų iphone 4s ir jis bus atrakintas galėsite išjungti savo telefoną vėl įjungti o jis liks atrištas kaip ir buvo :).

#    Comments [0] |
# Saturday, 21 April 2012

Kenas ir barbie

Siose paveiksliukuose tikri zmones is mesos ir kraujo vienas is fotografu paruose siuos zmones siai fotosesijai kaip leles. atspindint siuo metu vyraujancius stereoptipus


#    Comments [0] |
# Friday, 20 April 2012

Meksikietiskos salotos su vistiena

Reikės:

40 g saliero šaknies,

100 g vištienos filė,

1 raudonosios paprikos,

1 kiaušinio,

1 mažo svogūno,

lapinių salotų,

1 šaukštelio vyno acto,

1 šaukštelio alyvų aliejaus,

druskos ir pipirų pagal skonį.

Vištienos filė išvirkite, supjaustykite gabalėliais. Sumaišykite su stambiai tarkuotu salieru, plonomis juostelėmis supjaustyta raudonąja paprika, salotomis ir virtu, smulkiai supjaustytu kiaušiniu. Pabarstykite druska, pipirais ir palaistykite vyno acto ir alyvų aliejaus mišiniu.

#    Comments [0] |

Lengvas Ir Maistingas Portugal%c5%b3 Patiekalas Ry%c5%beiai Su Pomidorais Gali B%c5%abti Valgomas Vienas Arba Kaip Garnyras Pri

Lengvas ir maistingas portugalų patiekalas – ryžiai su pomidorais – gali būti valgomas vienas arba kaip garnyras prie keptos žuvies ar mėsos gabalėlių.

Reikės:

4 pomidorų

1–3 česnako skiltelių (pagal asmeninį skonį),

1 svogūno,

1 šaukšto alyvų aliejaus.

2 stiklinių ryžių,

1 sutrupinto sultinio kubelio.

Gaminimas

Svogūną nulupkite, supjaustykite ir pakepinkite aliejuje (paimkite pakankamai didelį puodą).

Česnako skilteles smulkiai sukapokite arba sutarkuokite.

Pomidorus nuplaukite, supjaustykite vidutinio dydžio gabalėliais.

Pomidorus ir česnaką sudėkite prie svogūnų, pakepinkite 5 minutes.

Suberkite nuplautus ryžius, trumpai pakepinkite. Įpilkite 1 litrą vandens, suberkite sutrupintą sultinio kubelį ir troškinkite. Protarpiais pamaišykite. Jei reikia, įpilkite dar vandens.

Ryžiai turi būti ne sausi, o sultingi.

#    Comments [0] |

Moterys moralesnes nei kad vyrai

Tyrimas parodė, kad moterys pasižymi tvirtesnėmis moralinėmis vertybėmis nei vyrai, o aukščiausia morale pasižymi moterys, kurioms virš 30 metų.

Mokslininkai bandė išmatuoti vyrų ir moterų moralę. Net 60 tūkst. savanorių iš 200 skirtingų pasaulio šalių buvo užduodami klausimai apie nuoširdumą ir vertybes. Profesorius Rogeris Steare'as sukūrė testą, kuriam suteikė „Moralės DNR“ pavadinimą. Pasak mokslininko, testas leidžia išsiaiškinti žmogaus vertybių sistemą ir „išmatuoti“ moralumą. Jis taip pat atskleidžia, kokią įtaką moralei turi asmens profesija, darbas ir socialinis statusas.

Tyrimas parodė, kad stipriausiomis moralėmis vertybėmis pasižymi moterys vyresnės nei 30 metų. R. Steare'as sako, kad tiek vyrai tiek moterys „intelektualinį ir moralinį piką“ pasiekia įžengę į šeštąją dešimtį. Mokslininkas sukūrė šešis asmenybės tipus pagal moralumo kriterijų: filosofas, teisėjas, angelas, mokytojas, vykdytojas ir sargas.

R. Steare'as sako: „Moterys labiau nei vyrai linkusios įvertinti, kaip jų veiksmai palies aplinkinius. Vyrų sprendimai paremti jų asmeniniu interesu, todėl jų moralinės vertybės dvejopos - jie elgiasi kitaip nei kalba. Taip pat pastebėjome, kad moralė auga kartu su žmogumi. Kuo vyresnis žmogus, tuo tvirtesnės jo moralinės nuostatos, vadinasi, moralei turi įtakos gyvenimiška patirtis“, - sako mokslininkas.

#    Comments [0] |

Gyvenimas kaip ir seksas nestovi vietoj

Gyvenimas nestovi vietoje. Ne išimtis ir seksas. Seksologai įvardija naujausias intymaus gyvenimo tendencijas.

JAV populiarėja nauja profesija – asmeninis sekso treneris, kuris tampa gidu sekso pasaulyje. Savaime suprantama, moko jis ne tik teorijos, bet ir praktikos.

Meditacija

Ypatingą seksualinės terapijos būdą propaguoja moterų seksualumo specialistė Nikolė Daidon ir jos organizacija „Lėto sekso judėjimas“. Suburti šią organizaciją moterį paskatino budizmas, tantra ir daoizmas. Nikolė moteris moko geriau pažinti slapčiausias kūno vietas, kontroliuoti orgazmą, kad malonumas tęstųsi kuo ilgiau. Beje, šiai praktikai partneris nėra būtinas.

Maisto gaminimas

Ši idėja kilo prancūzų virtuvės šefui Federikui Česno. Lankydamas kulinarijos kursus, jis pastebėjo, kad virtuvė – puiki vieta susipažinti ir nevaržomai flirtuoti. Jo restoranas „L’Atelier de Fred“ dabar populiarus visame Paryžiuje. Čia pomidorai ir bifšteksai „maišomi“ su šypsenomis ir vilionėmis. Užsiėmimai trunka tris valandas: dvi vyksta maisto gaminimas, valanda – bendra maisto degustacija.

Ant scenos

Naujausias japonų sekso srities išradimas – „Air sex“: sekso imitavimo su nesamu partneriu varžybos, stebint šimtams žmonių.

Apsirengęs žmogus prieš publiką vaidina lytinį aktą. Kaip teigia šių varžybų sumanytojai – vienišų studentų grupė, „Air sex“ skirtas ne jaudinti žiūrėtojus, o būti jiems pramoga.

Visiems matant

Tarp Didžiosios Britanijos ekstremalaus sekso mylėtojų populiarėja naujas pomėgis – „doggingas“. Taip vadinamasis seksas viešuose parkuose ar automobiliuose, pašaliniams matant arba kartu su jais. „Doggingu“ šis pomėgis buvo pavadintas dėl to, kad žmonės, suimti policijos, paprastai teisindavosi tuo, kad jie „tiesiog išėjo pasivaikščioti su šuniuku“.

„Karšti“ ledai

Kompanija „IceCreamists“ sukūrė neįprasto skonio ledus. Ledų „Sex Pistols“ sudėtyje yra įvairiausių ingredientų, o jų poveikis, teigiama, prilygsta viagrai. Ledų poveikis toks staigus ir stiprus, kad pardavinėjami jie tik po vieną porciją ir tik vyresniems nei 18 metų asmenims.

Spalvų žaidimas

Amerikoje ir Didžiojoje Britanijoje šis žaidimas ypač populiarus. Įdomu, ar mus jis pasieks? Norėdami įsitraukti į šį žaidimą, turėtumėte įsigyti minkšto plastiko ryškiaspalvę apyrankę. Kiekviena spalva užkoduoja tam tikrą mintį: geltona – „stiprus apsikabinimas“, balta – „daryk su manimi, ką nori“, mėlyna – „oralinis seksas“, žalia – „man patinka sekso žaisliukai“. Šio žaidimo esmė – ne tik parodyti aplinkiniams, koks seksas jums patinka, tačiau ir rasti žmogų, kuris supras, jog apyrankė ant jūsų rankos – ne vien tik papuošalas.

Ekoseksas

Norėdami tapti šio sekso šalininkais, turėtumėte naudoti tik ekologiškus prezervatyvus, sekso žaisliukus – tik medinius, vibratoriuose turėtų būti įdėti energiją tausojantys elementai. Na, ir savaime suprantama, jokios odos. Šiuo metu perkamiausia ekologinio sekso šalininkų prekė yra lubrikantai, pagaminti iš vaistažolių ir natūralių esencijų.

Tatuiruotės

Tatuiruotės „skinasi“ kelią į slaptesnes ir neįtikėtinas mūsų kūno vietas. Skausmas intymioje vietoje darant tatuiruotę yra 4 kartus didesnis nei kitose kūno vietose. Bet kaip sakoma, grožis reikalauja aukų. Intymūs paveikslėliai jau puošia aktorės Meg Foks ir dainininkės Rianos kūnus.

Jeigu slapčiausiose kūno kertelėse tatuiruotės pasidaryti neišdrįsite, galima rinktis lengvesnį variantą, kaip pavyzdžiui, dainininkė Maili Sairus. Po jos krūtimi puikuojasi užrašas „Tiesiog kvėpuok“.

#    Comments [0] |

marti ir anyta

Būti bambančios anytos marčia – labai sunku. Tačiau būti bjauria anyta – tiesiog nepakeliama!

Pabandykime išsiaiškinti, kas yra anyta. Suprantama, jog tai – vyro motina. Galbūt kažkam ji dar yra kaimynė ir draugė ar pikčiausias priešas.

Nė viena iš mūsų (marčių) nežino, kad anyta – tai įbauginta moteris, susidūrusi su naujomis baimėmis. Ir ji pati nežino, kaip su jomis kovoti.

Iš kur atsiranda tos baimės?

1. Sūnaus vedybos privertė ją suvokti, kad ji jau ne „mergaitė“. Senatvė beldžiasi į duris. Gerai, jei sūnus veda ne tėvų namuose, jei buvo anksčiau išsikraustęs ir nuotaką susirado jau subrendęs. Bet jei sūnus visą laiką gyveno su mama ir iš jos rankų tiesiai atiteko marčiai, tai jo motina patiria šoką.

2. Kiekviena moteris (jūs – taip pat) įsitikinusi, kad ji yra geriausia parama savo berniukui. Juk ji pagimdė ir išaugino. Todėl jai geriausiai žinoma, ko jam reikia, ką jis mėgsta. Ir ji teisi. Tikriausiai dėl to pačios priežasties sūnus pasirinks sau nuotaką panašią į motiną.

3. Atsiranda dar viena stipri baimė – vienatvės baimė. Ji labiausiai kankina tas motinas, kurios vienos augino savo sūnus ir vyro neturėjo. Tokios anytos bijo, kad vedęs sūnus išeis visam laikui, kad ji merdės viena savo šaltoje lovoje.

Rekomendacijos marčioms (kurių dauguma ateityje taps anytomis!).

1. Jei pradėsite karą su mylimo vyro motina – tikrai pralaimėsite. Kodėl? Todėl, kad ji – jo mama. Ir iš tikrųjų jis turi būti dėkingas jai už savo gyvenimą. Kai jis buvo mažas ar sirgdavo, tai ji nemiegojo naktimis, sėdėjo prie jo lovos. Ir štai atsiradote jūs ir pasiimate visą jos kelių dešimtmečių triūso rezultatą. Ir dar rengiatės kariauti. Dėl ko kariauti? Jo motina niekada netaps sūnui gera žmona, o jūs – jam motina. Jo širdyje kiekviena iš jųdviejų užima atitinkamą vietą. Jūs abi – skirtingi personažai. Kartais net geriau, kad jis virtuvėje paplepėtų su mama, nei kažkur gertų alų su draugais.

2. Jei konfliktų šaltinis esate ne jūs, o anyta, tai pasistenkite suprasti, kad ši moteris įsibaiminusi. Galbūt ji sako, kad nesate geriausia kandidatė jos sūnui, tačiau jis nebūtų sukūręs šeimos su jumis, jei neturėtumėte nė kruopelytės panašumo į jo motiną. Tas jūsų savybes, kurias ji labiausiai smerkia, ji pati turi ir stengiasi jas užmaskuoti, Pavyzdžiui, kai anyta priekaištauja dėl netvarkos, greičiausiai ji pati stengiasi dėl jūsų sukurti idealią tvarką namuose kaip kaukę, kad nuslėptų, koks chaosas vyrauja jos sieloje ir širdyje.

Kartais tokios anytos mano, kad jų sūnus galėjo susirasti kitą, geresnę. Tada kyla klausimas: kam geresnę? Galbūt jos vaizduotėje jau sėdi ideali princesė, kurios realybėje nėra. Ji – jos išgalvota. Jeigu jūsų vietoje atsidurtų bet kuri kita mergina, anyta kalbėtų tą patį. Tai ir yra nuostabiausia! Jeigu ji taip mano, reiškia, ji iš tiesų yra rūpestinga ir gera mama. Nors sūnus jau užaugęs, ji vis dar nesiliauja jaudintis dėl jo.

3. Viską, ką sako anyta, reikia atidžiai išklausyti. Ypač jei gyvenate viename name. Ir net nebandykite įvedinėti savo tvarkos jos virtuvėje! Įsidėmėkite visam laikui: tikroji virtuvės šeimininkė visada bus ta, kuri atėjo čia pirmoji!

Jei vyro motina svečiuojasi pas jus, tai ji neturi moralinės teisės komanduoti. Ir jūs galite ramiai ir mandagiai jai tą paaiškinti. Žinoma, geriau bus, jei tai padarys vyras. Jei gyvenate jos namuose, iš anksto aptarkite savo vaidmenis. Kartais išeitis būna susitarimas pakaitomis gaminti valgį ir tvarkytis.

4. Klausykite, ką sako anyta. Vis dėlto ji yra vyresnė ir turi sukaupusi didesnę patirtį. Klausyti – tai dar nereiškia paklusti. Vis tiek darysite tą, ką pati sugalvosite, tačiau kartais ir jos pamokymai gali praversti.

Kadangi ji augino jūsų vyrą, tai suspėjo jį kai ko išmokyti. Pavyzdžiui, pietauti lygiai 15 valandą. O jūsų šeimoje buvo maitinamasi be tvarkos. Štai dabar vyras negali suprasti, kada bus pietūs. Perkelkite šią gerą tradiciją į savo šeimą, ir visi bus laimingi. Tai padaryti bus nesunku, jei suvoksite jos prasmę.

5. Kartais pasitaiko tokių anytų, kurios būna visai įgąsdinusios save ir visaip kenkia naujai šeimai. Tokiu atveju pasikalbėkite su vyru – jums būtina išsikraustyti. Dažnai tokios anytos būsenos priežastis būna tai, kad jos sūnus ją visai pamiršo. Mūsų beprotiško gyvenimo tempo laikais tai įmanoma. Iš ryto vyras skuba į darbą, vakare grįžta pavargęs, jo laukia jauna žmona, o motinos jau nebėra kada prisiminti. Jūsų užduotis jam tai priminti, skambinti jo giminaičiams, sveikinti su gimtadieniais. Įsitaisykite specialų kalendorių ir tapkite savotiška vyro sekretore. Jis pasiklaus jumis ir jaus, kad šalia yra patikimas gyvenimo draugas.

6. Pasitaiko atvejų, kai anyta įsiveržia į jaunavedžių kambarį, tarytum neįtardama, kad jie gali būti „užsiėmę“. Tokiu atveju vyras turi pakalbėti su mama. Juk judu – šeima, o jos neatsiejama dalis yra giminės pratęsimas. Jūs galite pakabinti ant durų lentelę arba įsitaisyti spyną.

7. Pasitaiko tokių mamyčių sūnelių, kurių vienintelis savarankiškas darbas buvo vedybos. Būsimą vyrą šiuo atveju pasirinkote jūs pati.

8. Dar vienas santykių variantas – kai anyta tampa drauge. Psichologai mano, kad tai – pati pavojingiausia bomba jūsų santykiams su vyru. Šiandien jūs draugės, pasakojatės viena kitai apie viską, ką vyras daro taip ar ne taip. Paskui šis sprogmuo iššaus. Bet kokiame šeimos konflikte anyta stos į sūnaus pusę. Ir viską, ką jai pasakojote, panaudos prieš jus. Neskubėkite manyti, kad visos anytos – raganos ir taip elgiasi sąmoningai. Čia suveikia jų motiniškas instinktas. Kas jūs jai? Svetimas žmogus. O jis – jos sūnus. Gera motina visada gins savo sūnų.

9. Elkitės su anyta ramiai, tolygiai. Netoleruokite jos išsišokimų, ramiai juos aptarkite. Jei gyvenate kartu, pasistenkite kuo anksčiau nubrėžti ribas. Juk ištekėdamos merginos gauna ne tik vyrą, bet ir visą jos šeimą. Į šią šeimą reikia įsilieti, o ne keisti visų pagal save.

O dabar rekomendacijos anytoms.

1. Labai svarbus dalykas yra tai, kada jūs susipažinote su savo marčia. Jei gerokai prieš vestuves, tai labai gerai. Jei sūnus pranešė, kad veda merginą, kurios niekada nematėte, jūs rizikuojate prikurti savo galvoje nerealių fantazijų. Nebandykite atspėti, kokia ji. Iš anksto nusiteikite priimti ją tokią, kokia ji yra.

2. Pažvelkite į savo marčią. Jei jūsų sūnui su ja gerai (jis jaučiasi laimingas), tai jums čia veikti nebėra ko. Būkite išmintinga ir kantri. Ši jauna mergina visko išmoks. Jie abu padarys viską, kad jų vaikai – jūsų anūkai – augtų laimingi.

3. Leiskite sūnaus žmonai tapti savarankiška šeimininke. Jei gyvenate kartu, eikite į virtuvę kas antrą dieną. Girkite jos darbą, net jeigu jis jums nepatinka – jaunoji moteris dar tik mokosi.

4. Jūsų misija dar nėra baigta. Jūsų neišsiuntė į atsargą. Poros susilaukia vaikų. Tada jūsų pagalba taps neįkainojama. O kol kas jūs galite gyventi visavertį asmeninį gyvenimą. Keliaukite, dirbkite, bendraukite su žmonėmis, susiraskite hobį, mokykitės naujų dalykų, užsiimkite kūryba, tobulėkite, kad taptumėte įdomi ne tik vaikams, bet ir anūkams.

#    Comments [0] |
# Thursday, 19 April 2012

Kanados antis pries zmoguis serijos linksmi vaizdeliai

#    Comments [0] |
# Tuesday, 17 April 2012
# Monday, 16 April 2012

rastos bakterijos kurios pades isgydyti kitas infekcijas

Naujosios Meksikos urvuose rastos bakterijos, kurios atsparios antibiotikams ir ateityje padės gydyti neišgydomas infekcijas.

4 milijonų metų senumo bakterijos, rastos urvuose Naujojoje Meksikoje, niekada nėra susidūrusios su žmonėmis. Kanadiečių mokslininkas dr. Gerry's Wright'as sako: „Mūsų tyrimai rodo, kad šios bakterijos atsparios antibiotikams. Bakterijų atsparumas padės sukurti vaistus nuo infekcijų, kurių išgydyti kol kas neįmanoma.“ Bakterijos buvo rastos Lečugiljos urve, pačiame giliausiame ir didžiausiame žmogaus nepaliestame pasaulio urve, 48 m gylyje.

Lečugiljos urvas buvo atrastas 1986 metais ir į jį per metus gali patekti tik nedidelis skaičius mokslininkų ir tyrinėtojų. Urve rastos bakterijos nėra pavojingos žmonėms, bet jos atsparios antibiotikams ir 14 skirtingų vaistų rūšių. Ši savybė mokslininkams padės sukurti efektyvius vaistus, kurie gydys neišgydomas infekcijas.

#    Comments [0] |

Naturalus vaistai

Šie natūralūs vaistai leis jums pasveikti ir būti ramiems - jie nesukels pašalinio poveikio, jei naudosite atsakingai ir tinkamai.

1. Nuo peršalimo - vištienos sultinys

Šimtus metų žinoma vištienos sultinio gydomoji galia. Juo senovėje buvo gydomi sunkiai sergantys vaikai. Vištienos sultinys sušildo, ramina, gerina virškinimą ir sumažina baltųjų kraujo ląstelių, atsakingų už peršalimo simptomus, aktyvumą.

Vištienos sultiniui naudokite tik natūralius produktus - vištieną, bulves ar makaronus, morkas, žalumynus, druską ir pipirus.

2. Nuo skausmo - gvazdikėlių aliejus

Gvazdikėlių aliejus yra puikus eugenolio šaltinis. Eugenolis - natūralus skausmo malšintojas, pasižymintis antibakterinėmis savybėmis. Pamirkykite vatos gabalėlį gvazdikėlių aliejuje ir palaikykite prie skaudančios vietos. Atsargiai - gvazdikėlių aliejaus nedėkite prie pažeistos odos ir nebandykite ragauti - jis pavojingas ir nuodingas. Pasinaudoję gvazdikėlių aliejumi, gerai nusiplaukite rankas.

3. Skaudančiam skrandžiui - sodos bikarbonatas

Paprastai naudojamas kepimui sodos bikarbonatas padeda nuo skrandžio skausmo. Soda neutralizuoja skrandžio rūgštį. Vieną arbatinį šaukštelį ištirpinkite puodelyje vandens ir išgerkite. Prisiminkite, kad soda padeda numalšinti nemalonius simptomus, bet nepadeda įveikti skrandžio ligų.

4. Nuo herpeso - karvės pienas

Nemalonias herpeso pūsleles padės įveikti karvės pienas. Jame yra medžiagų, kurios padės greičiau išgydyti pažeistą odą bei sumažins skausmą. Suvilgykite pienu vatos gabalėlį ir pridėkite prie pūslelių.


5. Nuo kosulio - medus

Medaus gydomosios savybės nesuskaičiuojamos, bet paprasčiausias būdas pagyti nuo kosulio, gerti šviežio imbiero arbatą su medumi.

6. Nuo saulės nudegimų - actas

Jei pamiršote apsaugoti odą kremu nuo saulės gydykite nudegimus actu. Nustebsite, actas daug veiksmingesnis nei grietinė ar paprasti kremai. Jis maloniai šaldo ir mažina skausmą. Actą būtina atskiesti vandeniu. Tinka bet kokia acto rūšis.

7. Riebaluotiems plaukams - talko milteliai

Jei jūsų plaukai greitai susiriebaluoja, naudokite talko miltelius. Vieną arbatinį šaukštelį įtrinkite į plaukus. Plaukai neatrodys tokie riebaluoti ir maloniai kvepės. Talko miltelių galite įsigyti vaistinėje.

8. Nuo ausies skausmo - alyvuogių aliejus

Pašildytas alyvuogių aliejus padeda įveikti ausies skausmą. Užtenka kelių lašų tris kartus per dieną, kad ausų skausmas atlėgtų.

#    Comments [0] |

kaip kuno svoris priklauso nuo asmenybes

Ar žinojote, kad kūno svoris gali priklausyti nuo jūsų asmenybės bruožų, todėl užuot laikęsi drastiškų dietų, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie savo poreikius ir užgniaužtus troškimus.

1. Jei jūsų bruožas: adrenalino troškimas.

JAV mokslininkų tyrimas, atliktas su 2 tūkst. vyrų ir moterų, parodė, kad adrenalino mėgėjai yra labiau linkę į antsvorį ir nutukimą. Tyrimo rezultatuose rašoma, kad žmonės, trokštantys kvapą gniaužiančių nuotykių, bet negalintys jų įgyvendinti, aštrių pojūčių ieško maiste.

Jei manote, kad jūs adrenalino fanatikas ar fanatikė, besistengiantis užgniaužti nepaprastų potyrių troškimą besaikiu valgymu, įsiklausykite į savo tikruosius norus. Atsisakykite nesveiko maisto ir didelių porcijų, bet pasirūpinkite, kad maistas jums teiktų aštrių pojūčių. Ragaukite egzotiškų patiekalų, valgykite po ne daug, ilgai, mėgaukitės neįprastais skoniais. Lankykitės brangiuose restoranuose, kuriuose negalėsite prisivalgyti iki soties, bet turėsite galimybę paragauti aukštos kokybės patiekalų. Išbandykite įvairius receptus namuose su šeima ar draugais, tik susilaikykite nuo didelių porcijų.

2. Jei jūsų bruožas: impulsyvumas.

Kitas amerikiečių tyrimas nustatė, kad impulsyvūs žmonės sveria vidutiniškai 10 kilogramų daugiau nei ramūs ir kantrūs. Jie valgo greičiau, todėl spėja persivalgyti, kol pajunta sotumo jausmą. Taip pat impulsyvumu pasižymintys žmonės sunkiau susilaiko nuo kaloringo ir nesveiko maisto.

Jei pasižymite impulsyvumu, stenkitės vengti pagundų. Jei neketinate švęsti gimtadienio, jums nebūtina užsukti į cukrainę, nes galite nesusilaikyti ir parsinešti namo tortą ar pyragą. Susiplanuokite dienos valgiaraštį ir stenkitės jo laikytis. Kiekvieną dieną namuose pasiruoškite maisto į darbą ir nusineškite sveikų užkandžių - vaisių ar riešutų. Prieš eidami į svečius lengvai užkąskite, kad nesusigundytumėte kaloringais ir nesveikais užkandžiais.

3. Jei jūsų bruožas: užmaršumas.

Jūs nespėjate pavalgyti pusryčių, nes nuolatos vėluojate į darbą, o papietauti tiesiog pamirštate. Jūsų pagrindinis dienos maistas - įvairūs kaloringi užkandžiai, kurie suteikia energijos. Sočiai valgote tik vakare ir dažnai užkandžiaujate prieš miegą. Tyrimai parodė, kad užmaršuoliai suvartoja kur kas daugiau kalorijų, nei sugeba išnaudoti per dieną, todėl dažnai skundžiasi antsvoriu.

Jei norite subalansuoti savo mitybą ir numesti nereikalingų kilogramų, skirkite vieną-dvi dienas per savaitę apsipirkimui. Įsigykite sveikų produktų ir išdalinkite visus nesveikus užkandžius, esančius namuose. Sveikų užkandžių neškitės ir į darbą, kad visada po ranka turėtumėte ko užkąsti.

4. Jei jūsų bruožas: linksmumas.

Pasirodo, kad žmonės, kurių nuotaika nuolat gera, dažnai turi antsvorio. Mokslininkai mano, kad taip jie atsikrato streso ir įtampos, kurį yra linkę nuslėpti nuo aplinkinių. Pastebėta, kad linksmuoliai nesugeba atsispirti saldumynams. Specialistai pataria atsisakyti pyragėlių, tortų, ledinukų, bandelių ir smaližiauti šokoladu, geriausia - juodu. Juodas šokoladas greitina medžiagų apykaitą ir padeda ne priaugti, o priešingai - numesti svorio. Prisiminkite, kad yra alternatyvių saldumynų, pavyzdžiui, džiovintų vaisių.

5. Jei jūsų bruožas: naktinėjimas.

Naktimis skaitote knygas, žiūrite filmus, mokotės ir, žinoma, užkandžiaujate. Naktį mitybos apykaita sulėtėja, o organizmui reikia daugiau energijos, kad suteiktų jums žvalumo. Jei miegate mažiau, nei reikia jūsų organizmui, jis stengiasi gauti trūkstamos energijos iš kaloringo maisto.

Stenkitės nevalgyti iki miego bent 3 valandas. Jei jaučiate nenugalimą alkį, rinkitės nekaloringus užkandžius - vaisius, puodelį lieso natūralaus jogurto. Taip pat galite valgyti sočią vakarienę, kad greitai neišalktumėte.

#    Comments [0] |

Depresija gydoma trumposiomis zinutemis

Amerikiečių psichologai tikina, kad „trumpųjų žinučių terapija“ - veiksmingas būdas gydyti pacientus, sergančius sunkia depresijos forma.

Amerikiečių psichologai sugalvojo greitą ir, pasak jų, stebėtinai veiksmingą būdą gydyti depresija sergančius pacientus - „trumpųjų žinučių terapiją“. 140 ženklų žinutės, psichologų reguliariai siunčiamos pacientams į mobiliuosius telefonus, padės efektyviau gydyti depresiją. Tokį atradimą padarė Kalifornijos psichologai, kurie teigia, kad trumposiomis žinutėmis lengva palaikyti nuolatinį ryšį su pacientais bei suteikia galimybę padėti pacientams krizinėmis akimirkomis.

Iki šiol amerikiečių psichologai bendraudavo su pacientais elektroniniu paštu, bet pastebėta, kad trumposios žinutės daug efektyvesnis gydymo būdas. Kalifornijos psichologijos centras atliko naujos terapijos bandymą ir sulaukė teigiamų atsiliepimų iš 75 proc. pacientų. Centrui buvo sukurta speciali programa, kuri taip pat automatiškai siunčia motyvacinio turinio žinutes. Psichologas Ricardo Munoz sako: „Technologijos keičia gyvenimo ir bendravimo įpročius, todėl psichologinis gydymas taip pat turi keistis.“

#    Comments [0] |

kaip atskleisti moters seksualuma

Moteriškas seksualumas gali būti įgimtas ir įgytas. Šiaip ar taip, jei norite visada atrodyti patraukliai, mūsų patarimai tikrai pravers.

Nė viena mergina neatsisakytų tapti labiau viliojančia. Tai kur vis dėlto slypi seksualumo paslaptis?

1. Graži figūra

Įtrauktas pilvas, išdidi laikysena, dailios kojos, subtiliai išryškinta krūtinė. Jei esate nepatenkinta savo figūra, turite dvi išeitis. Pirmoji – kentėti ir skųstis savo riebaliniais sluoksniais, antroji – pradėti laikytis dietos ir užsirašyti į sporto klubą. Rinkitės pačios.

2. Akys

Jos yra ne tik sielos veidrodis, bet ir jūsų seksualumo atspindys. Akimis jūs žavite, užburiate, flirtuojate. Akys išduoda geismą, aistrą. Ne atsitiktinai vyrai pameta galvas nuo moters žvilgsnio.

3. Drabužiai

Vilkėkite tik tuos rūbus, kurie jums tinka, kurie pabrėžia jūsų figūros privalumus. Niekada nepirkite atsitiktinių drabužių, kurie gali tikti kitoms, bet ne jums.

4. Balsas

Spiegiantys, čaižūs ar grubūs garsai nesuteiks jūsų balsui seksualumo. Sakoma, jog paskui seksualaus balso moterį vyrai pasirengę sekti į pasaulio kraštą. Kiekviena mergina gali padirbėti su savo intonacijomis, lavinti balsą ir reguliuoti jo garsumą. Tam yra sukurti net specialūs pratimai.


5. Eisena

Vyrai visada žavisi moterimis, kurio moka grakščiai vaikščioti. Įtraukite pilvą ir sėdmenis, ženkite nuo klubo, tada atrodys, kad jūs ne einate, o skrendate. Padirbėkite namuose su savo eisena, kad ji taptų lengva ir grakšti.

6. Aromatas

Nereikia užsipilti ant savęs po pusę buteliuko brangaus tualetinio vandens. Tiesiog suraskite savo aromatą. Rinkitės tokius kvepalus, kurie švelniai pabrėžtų jūsų individualumą.

7. Pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimas savimi – tai vienas svarbiausių žmogaus bruožų, suteikiantis orumo, patrauklumo ir savo vertės pojūtį. Nereikia primygtinai jo demonstruoti, juo labiau paversti arogancija. Tiesiog tikėkite savo patrauklumu. Vyrai tai visada jaučia.

#    Comments [0] |

Kaip gyventi su vyru?

Ar galima dirbti pornografinių filmų aktore ir, nepaisant to, gyventi laimingoje santuokoje? Pasirodo, galima. Gyvas to pavyzdys yra Julia ir jos vyras Peteris. Iš pirmo žvilgsnio abu atrodo kaip normali sutuoktinių pora, bet dailioji blondinė prieš porą metų pavertė savo aistrą profesija ir tapo pornožvaigžde Mia Magma.

„Būkite geriausi draugai ir suteikite vienas kitam impulsų!“

Kaip jaučiasi vyras, kai žmona uždirba pinigus iš sekso su kitais vyrais? „Tai funkcionuoja tik todėl, kad mes nieko vienas nuo kito neslepiame ir šimtu procentų pasitikime“, – sako Peteris (33 m.).

 

Pora susipažino 2006-ųjų pavasarį. Jis dirbo draudimo agentu, o ji – gretimoje kirpykloje. Jau dveji metai, kaip jie susituokę. 2010 metais gražioji bavarė nusifilmavo savo pirmame pornografiniame filme. Nuo to laiko ji išgarsėjo ir tapo viena populiariausių Vokietijos pornožvaigždžių.

„Mano vyras Peteris visada palaiko mane. Jam nekyla jokių problemų, kad aš filmuojuosi pornografiniuose filmuose. Žinoma, mūsų santykiuose yra tam tikrų taisyklių, kurių paisome“, – sako Julia (26 m.).

Pagrindinis poros susitarimas skamba taip: jokių paslapčių! „Mes nedarome nieko vienas be kito. Tai reiškia: kai aš filmuojuosi, Peteris visada būna šalia. Tas pats galioja ir mūsų miegamajame namuose, kai mes turime svečių. Intensyvios glamonės su kitais vyrais – privačiai ir prieš kamerą – yra tabu.“


Sutuoktiniai atskleidė aštuonias laimingos santuokos taisykles.

1. Išlikti geriausiais draugais

Partneris visada turėtų būti ir geriausias draugas. Reikia abiem ieškoti bendro hobio, būtina kartu išbandyti naujus dalykus. Pavyzdžiui, vyras labai apsidžiaugs, jeigu žmona kartu eis į futbolo rungtynes. Jis turėtų ją lydėti į žygį po parduotuves ir būti kantrus.

Kilus problemoms pirmiausia reikėtų pasikalbėti su partneriu – mūsų patirtis patvirtina, kad tai visada būna prasmingiausia.

Be to, sutuoktiniai kaip ir draugai turi puoselėti ritualus . Tai reiškia: kartu atitrūkti nuo kasdienybės, nustatyti reguliarias atsipalaidavimo dienas, kartu eiti į kiną, restoraną, naudotis SPA procedūromis. Santuoka – tarsi medis: ji auga lėtai, bet pastoviai!

2. Kaitinti vienam kitą

Santuoka gali greitai virsti rutina – kaip ir viskas gyvenime. To būtina išvengti! Niekada nereikia prarasti džiaugsmo pojūčio, kai pabundi rytais šalia kito. Kiekvienas turi stengtis surasti, kas jaudina ir patinka partneriui – ne tik sekse, bet ir normaliame gyvenime.

Ir visa tai turi būti išgyventa. Parašykite partneriui karštą trumpąją žinutę, kai jis bus pakeliui į darbą. Partneris turi turėti drąsos tai išbandyti. Taip kyla nauji impulsai, pagyvinantys santuoką. Rezultatą patirsite vakare, kai susitiksite.

3. Būti garbingiems

Su partneriu visada reikia b8ti garbingiems – ypač nemaloniose situacijose. Kiekvienas iš mūsų turi poreikių, bet dažnai nesiryžta apie tai atvirai pasikalbėti su partneriu. Tai ir yra didžiausia klaida.

Su mylimuoju reikia elgtis garbingai ir atvirai Kiekvienas iš mūsų kartais padaro klaidų. Argi ne tam turėtume pirmiausia atleisti, kurį labiausiai mylime? Melas per ilgą laiką suardo bet kokią santuoką ir sunaikina pasitikėjimą.

4. Kalbėti apie poreikius

Svarbiausia taisyklė mums: niekada nieko nuo kito neslėpti. Kai atsiranda nepatenkintų poreikių – seksualių arba ne, apie juos reikia pasikalbėti su partneriu. Nėra prasmės ką nors slėpti nuo partnerio, nes poreikis stiprės, kol jis kada nors bus išgyventas (paslapčia) .

5. Būti tolerantiškiems

Pripažinkite ir mylėkite savo partnerį tokį, koks jis yra – įskaitant visas mėgstamas savybes, privalumus ir trūkumus. Jei bandysime partnerį keisti, žeminti ar uždaryti, tai jis kada nors pabėgs. Niekada nereikia pamiršti, kad pažinome ir pamilome partnerį būtent tokį. Todėl nereikia stengtis vėliau jo pakeisti.


6. Parodyti partneriui, kaip labai jis vertinamas

Reikia nuolat partneriui rodyti, kaip jį branginate – ne tik ypatingomis dienomis (pavyzdžiui, vestuvių ar gimimo dieną). Kasdienybė suteikia tam daug progų.

7. Atsižvelgti į kitą

Jei partnerį nuoširdžiai mylite, tai turite leistis į kompromisus – net jei jie susiję su nemaloniais dalykais. Reikia visada kartu ieškoti išeities, kuri nesuvaržytų kito, bet ir neįskaudintų paties!

8. Kalbėtis, kalbėtis, kalbėtis

Būtina nuolat šnekėtis – nesvarbu, apie ką. Reikia visada turėti drąsos pavadinti dalykus tikraisiais vardais. Tik taip pavyks įveikti visas problemas, kurių atsiras santuokoje.

#    Comments [0] |
# Sunday, 15 April 2012
# Friday, 13 April 2012

2013 Porsche Cayenne GTS


Naujoji porse Cayenne GTS pagaminta pagal zinoma modeli Cayenne s
#    Comments [0] |

Seksualumas pagal mėgstamą spalvą

Raudona. Žmonės, mėgstantys raudoną spalvą, turi polinkį pasirodyti tigrais lovoje. Jie lengvai susijaudina ir mėgaujasi bet kokia sekso rūšimi. Nors kartą uždegti, jie gali ištisai degti. Kai susitinka du raudonos spalvos gerbėjai, erotika gali priminti pastoviai besiveržiantį ugnikalnį. „Raudoni“ meilužiai, kaip taisyklė, agresyvūs, todėl kitų spalvų gerbėjai turi pasirūpinti savo saugumu. Geltona. Jei jums patinka geltona, jūsų seksualinė energija gali lengvai prisitaikyti prie kitos. Beje, mėgstamiausia homoseksualų spalva – geltona. Tačiau nereikėtų nusiminti – juk ne kiekvienas, kam pa
#    Comments [0] |

Socialine akcija propoguojanti saugu seksa senjorams

saugus seksas turi buti ir senjoru tarpe siuo klipu ne skatinama keisti poza po pozos bet skatinama naudotis prezervatyvais
#    Comments [0] |
# Thursday, 12 April 2012

To dar neteko matyti

ar jus kada pagalvojote kad tokiu budu glaima plukdyti valti?


#    Comments [0] |
# Monday, 09 April 2012
# Saturday, 07 April 2012
# Friday, 06 April 2012

Soliariumu itaka odai akivaizdi

JAV mokslininkai praneša, kad daugėja odos vėžio atvejų tarp jaunų 20-40 metų moterų.

Mokslininkai lygino JAV moterų sergamumo statistiką odos vėžiu ir pastebėjo, kad vis jaunesnės moterys suserga pavojingiausia vėžio forma - melanoma. Buvo lyginamos moterų ligos istorijos nuo 1970 iki 2009 metų, melanomos pacienčių nuo 18 iki 39 metų.

Tyrimui vadovavęs dr. Jerry Breweris sako: „Mūsų tyrimas rodo, kad melanoma suserga vis jaunesnės moterys. Per pastaruosius metus labiausiai padaugėjo jaunų pacienčių.“ Pastebima, kad melanomos atvejų sparčiai auga tik tarp jaunų moterų, bet ne vyrų.

Mokslininkai teigia, kad dauguma melanomos pacienčių reguliariai lankėsi soliariume. Pasak jų, soliariumo suteikto auksinio ar bronzinio įdegio kaina - 74 proc. didesnė rizika susirgti odos vėžiu. Taip pat gydytojai perspėja saugoti vaikų odą nuo ilgalaikio buvimo saulėje ir nudegimų.

 

Tyrimai taip pat parodė, kad mažėja mirštamumo rizika nuo melanomos, dėl ankstyvos diagnozės ir efektyvesnių gydymo metodų. „Žmonės daugiau žino apie odos susirgimus. Pastebėję pakitimus jie stengiasi apsilankyti pas gydytoją“, - sako dr. Jerry Breweris.

#    Comments [0] |
# Thursday, 05 April 2012

Dar karta apie oralini seksa moterims

Reiktų pastebėti, kad dauguma moterų į oralinį seksą žiūri nerimtai. Jos, žinoma, paims į burną penį, netgi atliks keletą judesių, net neabejodamos, kad daro jums pačią didžiausią pasaulyje paslaugą, tačiau tai nėra vienas ir tas pats, kas teisingas oralinis seksas. Ir tegul jos gundančiai apžioja visą bananą ir koketiškai aplaižo ledus, demonstruodamos pasiruošimą seksui, kai reikalai pakrypsta link oralinio, daugelis moterų veikia kaip išgėrusios prie mikrofono karaoke bare. O kad mūsų draugės tokios nemokšos, kalti tik mes patys. Praktiškai kiekvienas vyras po oralinio pasakys:
#    Comments [0] |

Kodel naudinag paverkti

Psichologai teigia, jog verkimas mums gyvybiškai svarbus. Jis veikia kaip vožtuvas, išleidžiantis streso sukeltą susijaudinimą, nervingumą ir nerimą. Todėl yra daug priežasčių nesigėdinti ašarų. Verkimą kaip priemonę pasiekti geidžiamo dalyko mes apdairiai praleidome. Ašaros išvalo Ašaros sugeba išvalyti mus ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Amerikiečių mokslininkai išaiškino, jog emocinės ašaros, sukeltos tragedijos, išvalo iš organizmo toksinus ir streso hormonus. Vyrai, kurie verkia retai, tokiais atvejais smarkiai prakaituoja, kad pašalintų iš kūno minėtas medžiagas. Ašaros drėkina Svarbiausia refleksinių ašarų (tų, kurios
#    Comments [0] |

50 faktu apie peni

Buvusi „Mis Belgija“ (1986 m.), dabar garsi TV laidų vedėja, psichologė, seksologė ir rašytoja Goedele Liekens neseniai išleido veikalą apie geriausiąją vyro dalį, pavadintą „Penio knyga“. Siūlome susipažinti su 50 jos surinktų kurioziškiausių faktų apie šį organą.
1. Prietarai
Penyje – priešingai nei daug kas mano – nėra nei kaulų, nei raumenų.
2. Nepatartina
1609 metais Bolonijos gydytojas Weckeris aptiko lavoną su dviem peniais. Nuo to laiko pasaulyje žinomi tik 80 vadinamosios difalijos atvejų. Iš to nieko gero: šie vyrai – impotentai.
3. Apyvarpės pasaitėlis
Apyvarpės pasaitėlis („frenulum“) yra apatinėje penio pusėje, jis jungia apyvarpę su varpos galvute. Labai jautri vieta!
4. Populiari tema: dydis
„Jis – per mažas“ , - sako kas penktas vyras. Ir viena iš 17 moterų.
„Jis – per didelis“ , - sako kas dvidešimtas vyras.
#    Comments [0] |

Nuo ko skauda nugara

Permainingų orų laikotarpiu žmonės dažniau skundžiasi nugaros skausmais. Dėl to keikia skersvėjus. Tačiau medikai tvirtina, jog žvarbus vėjas daugeliu atvejų būna nekaltas dėl raumenų bei kaulų skausmų ir peršalimo. Žymus vokiečių ortopedas dr. Reinhardas Schneiderhanas paneigia kai kuriuos paplitusius klaidingus įsitikinimus apie nugaros skausmus. Ar šaltis kenkia nugarai? Nugaros skausmų priežastimi dauguma ligonių laiko peršalimą ir skersvėjus. Žvarbų vėją ir šaltesnę temperatūrą kūnas jaučia kaip nemalonius dalykus. Stuburo specialistas R.Schneiderhanas pabrėžia, jog šaltis nesukelia jokių nugaros skausmų. „Normaliu atveju žvarbus oras sveikai nugarai nepakenkia. Nugaros skausmai atsiranda dėl kitų priežasčių,“ – sako jis. Geriau negulinėti ant sofutės Nugarai ir stuburui ypač kenkia judėjimo stoka. Kol orai permainingi ir dar neatėjo vasara, retam kyla noras išeiti pabėgioti ar pavažinėti dviračiu. Net trumpus atstumus žmonės linkę verčiau įveikti automobiliu, o ne
#    Comments [0] |

Kai nesutari su vadovu

Žodis „ačiū“ - ne tik būdas padėkoti, bet ir galimybė palaikyti gerus santykius su kolegomis bei vadovu. Žurnale Journal of Experimental Social Psychology publikuotame straipsnyje teigiama, kad trumpo žodelio „ačiū“ poveikis stipresnis nei atrodo. Jis gali pakeisti jūsų santykius su kolegomis ir vadovu. Psichologė Yeri Cho sako: „Įtampa ir konfliktai darbe kyla dėl darbuotojų ir vadovų konkurencijos, kompetencijos ir įtakos, tačiau paprastas padėkos žodelis gali įtampą sušvelninti ir pagerinti santykius.“ Psichologė Yeri Cho tyrinėja, kas verčia vadovus engti savo pavaldinius ir kaip darbuotojai galėtų taikiai, bet efektyviai pasipriešinti. „Dėkingumas padeda pakelti žmogaus socialinę vertę. Visi žmonės nori būti vertinami“,
#    Comments [0] |

Kaip bendrauti su vyrais

Man 21 metai. Problema ta, kad nežinau kaip bendrauti su vyriškos lyties atstovais, kartais atrodo, kad nežinau bendros temos, ir be to niekada nežinau ką jie galvoja apie mane, kai nužiūrinėja, kai mane erzina ar kai pasako komplimentą. Hmmm, susigėstu, nežinau ar išvis tai normalu? Gal reik būti drąsesnei? Psichologo atsakymas: Sveika, Klausi, ar reikia būti drąsesnei. Manau, jei jauti, kad norėtum tokia būti – tuomet taip, pabandyti būti drąsesnei gali būti gera mintis. Kodėl gi neišbandžius įvairių būdų bendrauti su vaikinais – gali pabandyti pabūti ir kukli, ir drąsesnė, ir galbūt dar kitokia. Tai puikus laikas eksperimentams. Atsakant į kitą Tavo klausimo dalį – merginai jausti šiokį
#    Comments [0] |

Marguciu sventei artejant apei Velykas

Krikščionys margučius sieja su Velykų ir kitomis pavasario šventėmis – Sekminėmis ir Jurginėmis. Seniau kiaušinis buvo laikomas ne tik gamtos atgimimo, bet ir kiekvieno gyvio gyvenimo pradžios simboliu. Margučiu jis vadinamas todėl, kad išrašomas įvairiais raštais. Kai kiaušinis nudažomas viena spalva, paprastai ir vadinamas – dažytiniu. Marginti galima įvairiai Batika – paprasta marginimo technika Ir šiais laikais, ir seniau batika naudojama Aukštaitijoje, Joniškio, Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio rajonuose. Didelių įgūdžių nereikia. Kiaušinis apdedamas svogūnų lukštais, pataisų varpomis, žemuogių, rūtų, bruknių lapeliais, blunkančios medžiagos skiautelėmis, karpinėliais, linais ir pan. Po to suvyniojamas į marlę, apsukamas siūlais ir paverdamas dažuose. Ištraukus ir nuėmus siūlus ir augalines medžiagas, ant margučio lieka įvairūs raštai, jis atrodo lyg marmurinis. Skutinėjimo gudrybės Vašku kiaušinius dažniausiai išrašydavo moterys, o skutinėdavo vyrai. Raštai daromi titnago, stiklo šukele, nulaužto peilio kampu, adata, skustuvu ar kitu smailiu, aštriu daiktu. Numatytas raštas skutamas, iki kiaušinio paviršiuje pasirodo baltos spalvos piešinys. O kad raštas būtų spalvotas, išskutinėti ir tamsiai dažyti kiaušiniai dar pamerkiami į norimos spalvos dažus. Skutinėti margučiai pasižymi grakščia, lengva piešimo linija, raštas smulkesnis. Puošniausi – vašku marginti kiaušiniai Priemonės. Kiaušinius galima
#    Comments [0] |

Kaip suvilioti vyra

Kartais mes, moterys, tiesiog pametame galvą sutikusios savo svajonių vyriškį ir trokštame tą pačią sekundę jį užvaldyti. Bet žmogus, kuris važiuoja kartu su mumis į darbą ar vakare leidžia laiką toje pačioje kompanijoje, vargu ar ką nors nujaučia apie mūsų aistras.

Nusiminti neverta. Pats laikas imtis pačiai iniciatyvos ir tiesiogine prasme nusitempti jį į lovą. Užtenka laikytis tam tikrų svarbių taisyklių ir jūs greitai pamatysite rezultatą, kuris jus pradžiugins.

Taigi, pabandykite suvilioti geidžiamą vyrą pagal psichologų rekomendacijas.

1. Atviras žvilgsnis.

Žvelkite į jį tokiu nuoširdžiu, atviru žvilgsniu, kad jis užsimanytų tuoj pat susipažinti su jumis artimiau. Jokiu būdu nenukreipkite žvilgsnio į šalį, žiūrėkite atkakliai jam į akis – tegul jis supranta jūsų troškimą be žodžių!

2. Lengvi prisilietimai.

Kuo dažniau prisilieskite prie jo taip, tarytum tai būtų netyčia. Lengvai užgaukite ranka, perbraukite per nugarą ar švelniai apkabinkite pečius – jis iškart supras, apie ką svajojate.

3. Žaidimas pašnabždomis.

Pabandykite atkreipti jo dėmesį papasakodamos pašnabždomis apie tai, kaip svajojate panirti į karštą vonią. Meiliai paburkuokite jam į ausį ką nors įdomaus ar pašnabždomis patarkite jam paragauti gardžių užkandžių ar pyragaičių.

4. Pakvieskite pašokti.

Jei jūsų niekas nepakvietė šokiui, o jūsų dėmesio objektas taip pat liko be poros, pakvieskite jį pašokti. Juk šokis – tai geriausias būdas sužadinti emocijas, dėmesį ir geismą. Glauskitės prie jo vis arčiau ir arčiau, kad jis nedviprasmiškai suprastų jūsų užuominą.

5. Užburkite jį komplimentais.

Meiliai, žavingai šypsodamosi pasakykite jam komplimentą apie jo puikią sportišką figūrą, seksualų nugaros linkį ar jaudulį sukeliančias plaštakas. Nesakykite komplimentų apie jo intelektą ar išvaizdą, kitaip jis pamanys, kad ketinate už jo ištekėti, ir pabėgs.

5. Pasikeiskite telefonų numeriais.

Net jei jis nesusipras jums to pasiūlyti, užrašykite savo telefono numerį ant lapelio. Šalia galima brūkštelėti trumpą, daug sakantį prierašą, pavyzdžiui: „Kartais negaliu užmigti viena – bijau tamsos. Rytoj kaip tik tokia naktis“. Įteikite lapelį atvirai, žvelgdamos tiesiai jam į akis, kad jis viską suprastų iš pirmo žvilgsnio.

6. Jaudinantis bučinys.

Šiam žingsniui pasiryš ne kiekviena – tik pačios drąsiausios ir atviriausios. Prieikite prie dėmesio objekto ir aistringai jį pabučiuokite. Ir pasistenkite, kad viskas bučiniu nepasibaigtų, papasakokite jam, kaip aistringai geidžiate išvysti jį savo lovoje. Čia užuominos nereikalingos. Vyras bus tiesiog priblokštas jūsų dėmesio ir atkaklumo.

Tikimės, kad jūsų svajonių vyriškis netrukus taps jei ne gyvenimo partneriu, tai bent lovos. Tačiau prieš įgyvendinant šias psichologų rekomendacijas būtina įsitikinti, kad jūs tikrai atrodote žavingai ir viliojančiai.

#    Comments [0] |

Intel plonu kompiuteriu reklama

Intel kompanija labai daug tikisi is plonu kompiuteriu rinkos. Tikimasi kad siais metais kompiuteriu rinka turetu pasipildyti ultrabook'u serijomis
#    Comments [0] |

Traskus vistienos gabaliukai

Lengvas patiekalas, ypač tinkantis studentams ir pradedantiems virėjo karjerą.

Reikės:

400 g vištos krūtinėlės filė,

100 g kukurūzų dribsnių,

2 kiaušinių,

50 g miltų,

kario prieskonių,

paprikos miltelių,

šlakelio pieno,

druskos, pipirų

aliejaus.

Gaminimas

Vištos krūtinėlę supjaustykite 2–5 cm pločio juostelėmis. Jos gali būti plonos.

Paimkite du dubenėlius. Viename išplakite kiaušinius su trupučiu pieno, druska, pipirais. Į kitą suberkite kukurūzų dribsnius, lengvai pamaigykite juos šakute, įberkite miltų, kario prieskonių ir paprikos miltelių ir išmaišykite.

Vištienos gabalėlius iš pradžių suvilgykite kiaušinio plakinyje, po to pavoliokite kukurūzuose. Kepkite įkaitintoje keptuvėje su aliejumi apie 3–5 minutes, kol plutelė taps ruda ir traški. Išimkite ir nuvarvinkite aliejų ant popierinio rankšluosčio.

Prie amerikietiškų vištienos gabalėlių tinka gruzdintos bulvytės, šviežios daržovės ir majonezo bei pomidorų padažo (lygiomis dalimis) dažinys.

#    Comments [0] |

Cinamono sraiges

Reikės:

500 g miltų,

45 g mielių,

60 g cukraus,

250 ml pieno (drungno),

100 g lydyto sviesto,

50 g minkšto sviesto ,

150 g rudojo cukraus,

1 šaukšto cinamono,

50 g cukraus pudros,

1 mažo buteliuko vanilės ar romo aromato,

3 šaukštų pieno.

Gaminimo būdas

Mieles sutrupinkite į drungną pieną, įberkite šaukštą cukraus ir leiskite pakilti šiltoje vietoje. Suberkite miltus, gerai išminkykite ir palaikykite šiltoje vietoje , kad pakiltų. Jei norite pagreitinti šį procesą, įstatykite tešlą 15 minučių į 50 laipsnių temperatūros orkaitę.

Suberkite likusį cukrų, lydytą sviestą ir suminkykite elastingą tešlą. Dar kartą leiskite pakilti (arba palaikykite 20 minučių 50 laipsnių temperatūros orkaitėje).

Iškočiokite iš tešlos 1 cm storio lakštą, patepkite minkštu sviestu. Rudąjį cukrų sumaišykite su cinamonu ir išbarstykite ant tešlos Suvyniokite vyniotinį.

 

 

Tešlos vyniotinį supjaustykite 2–3 cm storio skridiniais. Gautus skridinius sudėkite į kepimo formą arba skardą vieną šalia kito. Dar kartą leiskite pakilti šiltoje vietoje 20 minučių. Kepkite iki 160 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 25 minutes.

Iš cukraus pudros, 3 šaukštų pieno, aromatų sumaišykite glaistą ir užpilkite jį ant karštų sraigių, kai tik ištrauksite iš orkaitės.

#    Comments [0] |

Neatideliokite stalo tvarkymo

Vis atidėliojate, tikinate save, kad darbo stalą susitvarkysite vėliau, bet taip ir neprisiruošiate. Tiesa ta, kad darbo stalo susitvarkymui, jums reikės mažiau laiko nei šio straipsnio perskaitymui.

5 žingsniai, kurie padės greitai susitvarkyti netvarkingą darbo stalą:

1. Patraukite nuo darbo stalo visus pašalinius daiktus.

Ant darbo stalo gali gulėti tik vienas jūsų asmeninis daiktas - mobilusis telefonas. Viskas, ko jums nereikia darbo užduotims atlikti, turi būti negailestingai pašalinta nuo darbo stalo paviršiaus. Nustebsite pamatę, kiek laisvos vietos atsiras.

2. Užrašams geriau naudokite užrašų knygutę, o ne lipniuosius lapelius.

Jei per lipniuosius lapelius negalite matyti savo kompiuterio, jums būtų geriau reikalingą informaciją susirašyti į vieną užrašų knygutę. Jūsų stalas atrodys kur kas tvarkingiau. Į užrašų knygutę pasižymėkite ir dienotvarkę. Laikykite ją visada matomoje vietoje.

3. Kanceliarines priemones laikykite tik viename stalčiuje.

Tikriausiai turite daugybę rašiklių ir kitų kanceliarinių priemonių, kurių prireikus niekaip negalite rasti. Protingiausia viską laikyti viename stalčiuje.

4. Išmeskite viską, kas nereikalinga.

Sunaikinkite nereikalingus dokumentus, išmeskite senus užrašus ir kitą informaciją. Gerai pagalvokite, ką jums būtina archyvuoti ir saugoti, o ko geriau atsikratyti.

5. Likusius dokumentus surūšiuokite.

Visus ant stalo gulinčius dokumentus surūšiuokite ir sudėkite į stalčių. Jūsų darbo stalas turėtų likti švarus. Vargu, ar jums pavyksta ką nors rasti, kai ant stalo guli galybė įvairių popierių.

Kiekvieną dieną skirkite bent kelias minutes ir susitvarkykite darbo vietą, taip ji visada bus tvarkinga!

#    Comments [0] |

Kompiuteriai tikrins sveikata

Kompiuteris galės aptikti ligą dar prieš tai, kai pacientas ims kuo nors skųstis. Be to, padės gydytojui pasitikrinti, ar jo diagnozė buvo teisinga, galbūt pasiūlys kitą variantą, apie kurį medikas nė nepagalvojo.

Tokias galimybes siūlantį nacionalinį e. sveikatos projektą žada įgyvendinti Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos (VUL SK). Specialistai sutaria, jog svarbu ne tik sukurti įvairių galimybių turinčią sistemą, bet ir pasiekti, kad ja būtų naudojamasi.

Ligos sekliai

Kaip veiktų tokia sistema, kol kas primenanti sumanymą iš fantastikos srities? - teiravomės VUL SK Informatikos ir plėtros centro direktoriaus Romualdo Kizlaičio.

„Štai, pavyzdžiui, žmogui padaroma rentgenograma ar kitas radiologinis tyrimas. Ir tokių tyrimų būna daug, tūkstančiai, jie atliekami įvairiausiais atvejais. Pačios kompiuterių sistemos tarp tų nuotraukų ieškos ligų ir sugebės jas rasti labai ankstyvų stadijų, pacientui nė neįtariant apie jas, nes į gydytoją jis kreipėsi visai dėl kitos priežasties“, - dėstė R.Kizlaitis.

Kompiuterių specialisto teigimu, tokia sistema pasufleruos, kad, tarkim, dešimtyje atrinktų nuotraukų yra 90 proc. tikimybė, jog žmogus serga tam tikra liga. Šimtuose nuotraukų bus gal 50 proc. tos ligos tikimybė, o nuotraukų, rodančių 10 proc. tikimybę, bus tūkstančiai. Gydytojas galės peržiūrėti nuotraukas, rodančias didelę ligos tikimybę, atkreipti dėmesį į konkrečius pacientus ir laiku imtis gydymo. „Tai labai svarbu, juk kai žmogus pasijunta blogai ir kreipiasi į gydytoją, paprastai liga jau būna įsisenėjusi“, - teigė R.Kizlaitis.

Siūlys ir savą versiją

Kitas dalykas - darbas su signalais. Modernūs kardiografai, elektroencefalografijos aparatai neretai turi galimybę atlikti kompiuterinę analizę ir tada pateikti radinius, išvadas, preliminarias diagnozes. Paprastai ši informacija pateikiama anglų kalba aparato ekrane arba popieriuje.

Lietuvoje numatoma įdiegti modelį, kai iš bet kokio kardiografijos aparato bus galima pasiųsti signalus į informacinę sistemą. Ji, remdamasi pasauliniais algoritmais, juos išanalizuos ir išvadas apie radinius bei diagnozes pateiks lietuvių kalba. Informaciją bus galima iš karto įsegti į dokumentus. Tada gydytojams nebereikės ranka perrašinėti diagnozių, nebent jas pakoreguoti.

Lygiai taip pat sistema parinks tinkamiausią diagnozę po įprasto paciento apsilankymo pas šeimos gydytoją ar kitą specialistą. Išklausinėjęs žmogų medikas galės perduoti sistemai jo simptomus ir nusiskundimus, o sistema automatiškai parinks labiausiai tikėtiną ligą. Ir vėlgi - galbūt parinks tokią, kurios šeimos gydytojas ar specialistas net neįtarė.

Dar vienas privalumų - popierinių algoritmų, kuriais remiasi gydytojai, nustatydami ligas, kompiuterizavimas. Medikai galės paprastai pasitikrinti, ar jų sprendimai atitinka kitų ekspertų nuomonę.

Naudosis visi

Projekto metu bus naudojamasi Vilniaus universiteto superkompiuteriu. Informacija analizuoti atkeliaus nuasmeninta. Jos siuntėjas tiesiog gaus atsakymą, kad reikia atkreipti dėmesį į kokį nors konkretų momentą. Naujovės bus integruotos į e. sveikatos sistemą. Kadangi tai bus nacionalinė sistema, įrankiai, kurie bus joje įdiegti, taps prieinami visiems Lietuvos gydytojams ir visoms gydymo įstaigų informacinėms sistemoms.

„Jei specialistas norės gauti kokio nors tyrimo interpretaciją, galės iš bet kokioje Lietuvos vietoje esančio elektrokardiografo pasiųsti mums duomenis ir sistema automatiškai duos atsakymus“, - pasakojo R.Kizlaitis.

Pavienei įstaigai būtų per brangu sukurti ir įgyvendinti tokias naujoves, o Santariškių produktu jos galės naudotis už dyką.

Reikia pribręsti

R.Kizlaičio teigimu, minėtų paslaugų poreikis yra labai didelis. Jau šiandien kai kuriomis jų naudotųsi Santariškių klinikų ir kitų didesnių gydymo įstaigų medikai. Kitos būtų naudojamos mažesnėse klinikose, kur nėra visų ligų specialistų. Vis dėlto platesnis naudojimasis sistema - iš tiesų labai didelis uždavinys. Anot R.Kizlaičio, prie to turės „pribręsti“ ir gydytojai, ir sveikatos priežiūros įstaigos. Tam reikės ir mentaliteto pokyčių.

#    Comments [0] |

Kalakuto kepimas

Kepant kalakutą, svarbu žinoti, koks bus žmonių skaičius, siekiant išsirinkti tinkamą kalakuto dydį bei kaip tinkamai atšildyti kalakutieną.

Kaip teisingai išsirinkti kalakuto dydį?

Renkantis kalakutieną, rekomenduojama rinktis patelių mėsą, kuri yra minkštesnė. Pasak „ARVI KALAKUTAI“ gamybos vadovės Rasos Dapkevičienės, kepimui geriausia rinktis nedidelį - 3-5 kilogramų kalakutą. Tokio dydžio mėsa bus jaunos kalakuto patelės, vadinasi, mėsa bus minkšta ir greitai iškeps.

Kaip atšildyti kalakutieną?

Kepimui patartina vartoti tiek šviežią, tiek šaldytą kalakutą. Kalakuto mėsą rekomenduojama atlaidinti šaldytuve per vieną parą - vėsioje, ne aukštesnėje nei 16 laipsnių patalpoje. Vidutinio dydžio kalakutas atsileidžia per vieną parą, o didesniam kalakutui reikės ir dviejų parų.

Dažniausiai pasitaikančios kalakuto mėsos atšildymo klaidos, kai stengiamasi per trumpą laiką šaldytą mėsą atlaidinti mikro bangų krosnelėje ar karštame vandenyje. Tokiu būdu atšildyta mėsa išleidžia visas sultis ir kalakuto mėsa lieka sausa.

Pasimėgaukite kepto kalakuto patiekalu pagal tokį receptą:

Marinatui reikės:

5 l vandens

200 g druskos

50 g cukraus

15 g citrinos rūgšties

juodųjų pipirų

česnakų

prieskoninių žolelių (pagal skonį)

2 citrinų

Kalakutą pamerkti į marinatą, kad apsemtų, ir laikyti apie 12 val. (0-6) 0C. Po to išimti iš marinato, įtrinti prieskoniais ir įvynioti į foliją.

Kepimo instrukcija:

Orkaitę įkaitinti iki 2500C. Įvyniotą kalakutą įdėti į skardą, krūtinėle į viršų, įpilti 1 litrą vandens. Sumažinti temperatūrą iki 2000C ir kepti 2 val. Po to foliją viršuje perkirpti, atlenkti ir dar kepti apie 1 val., kol gražiai apskrus.

#    Comments [0] |