# Saturday, 28 July 2012

apie virsinikus

Ar ir jums gyvenimą kartina arogantiškas ir nesukalbamas viršininkas? Jis negirdi, ką sako kiti? Žemina ir šaiposi iš pavaldinių? O pats įsižeidžia dėl menkiausios kritikos?

Jei į visus klausimus atsakėte teigiamai, užjaučiame. Jums nepasisekė. Jūsų viršininkas, anot psichologų, yra save įsimylėjęs despotas.

Pagal sociologinių tyrimų rezultatus galėtume padaryti išvadą, kad darbo pasaulis kone pavojingas paprastam žmogui. Dirbančiųjų sveikatą biuruose ir įmonėse dažniausiai gadina psichologinė įtampa, kurią sukelia nepagarbus viršininkų elgesys su pavaldiniais .

Lankstumo strategija

Ką daryti, kai viršininkas – savimyla, despotas ir egoistas? Amerikiečių psichoterapeutė Weny Behary tvirtina, jog tokiais atvejais beprasmiška veltis į kova su autoritariniu viršininku. Neverta nei ginčytis, nei diskutuoti.

Ne sykį „nudegę“ ir per savo patirtį išmintingesni tapę Lietuvos dirbantieji tą žino ir pataria vieni kitiems vadovautis lozungu: „Duok kvailiui kelią!“

JAV mokslininkė Behary, kuri specializuojasi streso kankinamų darbuotojų terapijos srityje, siūlo gana subtilias strategines priemones, kaip įveikti savimylą šefą.

„Jeigu norite pasiekti efektyvių rezultatų dirbdami su despotišku šefu, turite pakeisti savo išgyvenimus ir reakciją į jį“, – sako W.Behary.

Mokslininkė aiškina, jog yra trys galimi reagavimo į puolimą būdai: kova, pabėgimas, arba sustingimas. Tariamoji auka visada pirmoji pasirenka vieną iš trijų atsako variantų.

Stoję į kovą su viršininku, turite mažai šansų laimėti, nes jis arba reaguos piktai, arba nusigręš nuo jūsų. Abu variantai nė kiek nepagerins jūsų santykių. Pagaliau reikia nepamiršti hierarchijos. Kai žmogui atrodo, kad su juo elgiamasi neteisingai ir jis niekaip neįstengia nutylėti,, W.Behary pataria užimti nuosaikesnę „ir aš turiu teisę“ poziciją.

Nusižeminimas nebus įvertintas

Pabėgimas taip pat yra nepatenkinamas variantas. Jis tik dar labiau sustiprins priešininką, o jus nusilpnins. Reaguodami išgąsčiu, kai egomanas jus užsipuola, jūs prarandate sugebėjimą mąstyti, svarstyti. Nesistenkite išsisukti iš konfliktinės situacijos, tik paprašykite trupučio laiko pagalvoti, kad nusiramintumėte ir susikauptumėte.

Trečia veikimo galimybė – sustingimas – jums yra kenksmingiausia. „Deja, po to seks tolimesnė kritika, jūs būsite paniekinti dėl nuolankumo ir nusižeminimo“, – aiškina JAV psichoterapeutė ir pataria truputį paprieštarauti, pavyzdžiui: „Galbūt aš nesu tobulas, bet čia ne mano vieno kaltė.“ Tai turėtų sutrikdyti savimylą.

Svarbiausia jums patiems išsiaiškinti, kodėl bendravimas su autoritariniu viršininku jums toks sunkus. Kai ponas „Viską žinau ir niekada neklystu“ vėl įskaudins jus savo žodžiais, panagrinėkite,kodėl jūs reaguojate į jo priekaištus nervingumu, įtūžiu, nepasitikėjimu savimi ar bejėgiškumo jausmu. Nors konfliktas liks neišspręstas, bet jūs nesijausite nusikaltę ir jums nebereikės dėl to graužtis.

Nugalėtojo laikysena

Negalėdami pakeisti viršininko, keiskite savo elgseną. Kad įprastumėte reaguoti kitaip, reikia objektyviai vertinti save ir įsigilinti į savo būseną. Prieš pokalbį su viršininku ištiesinkite pečius. Nuleisti pečiai ir pakumpusi nugara jums nepadės pasiekti teigiamų rezultatų, Jeigu būsite iš anksto nusiteikęs pralaimėjimui, tai manykite, kad jau pralaimėjote.. Pečius atlenkite atgal, pakelkite smakrą. Užtikrinta laikysena padės jums atsikratyti kaltės jausmo ir nusižeminimo, kurie jus sumenkina. „Tada ne tik žinosite, kad jūs esate geras toks, koks esate, – reziumuoja psichiatrė Behary, – bet ir įsitikinsite tuo.“

#    Comments [0] |

kad seksas netaptu valiuta

Seksas, teigia dailiosios lyties atstovės, - jų slaptas ginklas su džeimsais bondais kovojant dėl viešpatavimo. Tik ar reikalingas moterims tas viešpatavimas, jeigu tenka stoti į manipuliacijų ir derėjimosi su mylimuoju kelią?..

„Esu tikinti ir todėl jaučiausi ne kaip, nes gyvenau su vyru nesusituokusi. Tačiau jis vis vengdavo kalbėtis apie vestuves. Kartą jam pasakiau, kad kol manęs neves, su juo nesimylėsiu. Jis nustebo, bet nusijuokęs pasakė, kad ši aplinkybė pagreitins mūsų vestuves. Taip ir nutiko.“

Alina, 26 m.

„Neįsivaizduoju, kad galima būtų manipuliuoti vyru sekso pagalba. Kai kartą bandžiau pajuokauti, kad šiandien liks be sekso, nes neišnešė šiukšlių. Jis visiškai ramiai atsakė: „Tuomet eisiu pas prostitutę“. Tokia jo reakcija buvo šiek tiek netikėta, bet, suprantu, pateisinama. Miegamasis turi būti ta vieta, kur du žmonės patiria malonumą, o ne mūšio lauku.“

Simona, 34 m.

„Meilėje, kaip kare – viso priemonės pateisinamos. Tik seksu savo išrinktąjį ne baudžiu, o skatinu. Pavyzdžiui, šiandien aplankome kartu mano tėvus arba „prasibėgame“ po parduotuve – ir vakare „meganaktis“ jam garantuota.“

Lilė, 41 m.

Psichoterapeutas Michailas Kernacenskis (Rusija):

- Santykių pradžioje seksas vienodai reikalingas ir moteriai, ir vyrui. Tačiau neretai moteris, dėliodama gyvenimo prioritetus, seksualiniams pasitenkinimui skiria tikrai ne pirmąsias sąrašo eilutes. Tuo tarpui vyrui seksas visada svarbu. Santykių pradžioje jiems atrodo, kad ir moteriai sekso reikia tiek pat. Net ima atrodyti, kad jie turi teisę reikalauti iš moters fizinio artumo. Ir rezultatu vyras net neabejoja – seksas bus.

Tiesa, lazda turi du galus. Tokio vyro moteris ima jausti, kad jos rankose – galingas ginklas tikslui pasiekti. Svarbiausia - tinkamai išmokti juo manipuliuoti.

Kas gi nutinka, kai seksas tampa „valiuta“ sprendžiant buities ir kitus klausimus? Vyrai, su kuriais moterys atsisako mylėtis dėl to, kad šie neatliko kokios nors darbo, reaguoja vienareikšmiai - jie jaučia susierzinimą ar net nuoskaudą.

Situacijoms kartojantis kaupiasi agresija ir seksas su mylima moterimis tampa medžioklės arba laimėjimų trofėjumi. Tačiau kai medžioklė pavyksta, mielos damos, nesitikėkite švelnumo ir rūpesčio. Juk būtent jūs ir buvote tas kliuvinys, kuris trukdė patirti pasitenkinimą. Seksualinis alkis ir bandymai jį numalšinti – štai kas svarbiausia tokiam vyrui.

Prieštaringi jausmai moteriai, kuri ir traukia, ir atstumia, gali suformuoti nepasitikėjimo kompleksą, galintį nemenkai pakenkti poros santykiams.

Valdžia, kurią moteris ima naudoti pasitelkdama tam seksą, pykdo vyrą. Kai stipriosios lyties atstovas jaučia, kad noras pasimylėti ar jo nebuvimas – tai tik būdas pasiekti savų tikslų, jam santykiai ima atrodyti beprasmiai. Tačiau galima ir kita reakcija – troškimas bet kokiu būdu užvaldyti moterį. Tokiu atveju moteris galės mėgautis tik seksu -jokio artumo ar meilės. Piktas ir suirzęs vyras siekia kuo greičiau sumedžioti savo auką. Ir jam visai nesvarbu, ką ši jaučia.

Bausdama vyrą sekso badu, moteris gali priversti jį jaustis nevisaverčiu. Tai, be jokios abejonės, turi įtakos poros santykiams, kur artumą keičia abipusiai naudingi mainai.

Paklausite, kaip to išvengti? Atsakymas ir paprastas, ir sudėtingas. Nuo pat santykių pradžios ugdyti abipusį pasitikėjimą. Stengtis būti artimiems ne tik kūnu, bet ir siela. Jeigu su partnerių galėsite kalbėtis atvirai, jums nereikės jo dresuoti it šunelio, kad jis bėgtų į krūmus parnešti numestos lazdos. Juk šunelis kartą gali išsimauti iš pavadėlio ir pabėgti pas geresnę šeimininkę.

--------------------------------------------------------------------------------

Svarbu:

Kaži ar santykiai dar turi prasmės (galbūt laikas ką nors keisti), jei seksas jums tapo viso labo priemone:

•kad „pririštumėte“ partnerį prie savęs. Jeigu vyras šalia moters tik dėl sekso, meilės iš jo tikėtis neverta.

•nubausti nepaklusnų vyrą. Sugedusį čiaupą vyras gal ir pataisys, tačiau nuoskaudą, kaip buvo priverstas tai padaryti, išsaugos ilgai.

•kad jį paskatintumėte. Mylimas vyras kaip ir moteris seksualinio dėmesio nusipelno tiesiog šiaip sau, o ne dėl to, kad dalyvavo močiutės surengtuose savaitgalio šeimos pietuose.

•varnelei pažymėti. Kartą per savaitę net ir nenorėdama atliekate sutuoktinės pareigas, kad vyras nesuktų į kairę? Vargu ar toks seksas gali suteikti pasitenkinimo. Jeigu užklupo rutina, pasikalbėkite su partneriu. Pagalvokite, kaip galite atnaujinti santykius. Nepasiduokite inercijai. Jos kelias vienas – skyrybos.

#    Comments [0] |

Kaciukai drabuziukaisie kaciukai tai naujos mados pavizdys

#    Comments [0] |
# Tuesday, 24 July 2012
# Saturday, 21 July 2012

idomi liemenelekuri drystu uzsideti sia liemenele
#    Comments [0] |
# Friday, 20 July 2012

ekstramalus seksas

Seksas – svarbi sutuoktinių gyvenimo dalis, užtikrinanti ilgalaikį poros ryšį. Pačioje meilės pradžioje partneriams nereikia ieškoti įvairovės – juk aistra ir taip trykšta fontanais. Tačiau su laiku bet kuri pora pradeda jausti, kad įsigalėjo rutina. Kadaise buvę karšti poros santykiai ima vėsti.

Kad to neįvyktų ir kad karšta meilė nesibaigtų liūdnomis skyrybomis, reikia sąmoningai stengtis paįvairinti santykių kasdienybę.

O pradėti patariame nuo žemiau pateikto sąrašo. Į jį įtraukėme vietas, kurios tarsi specialiai sukurtos karštam seksui.

1. Dušo kabina arba vonia – tai geriausia permaina tiems sutuoktiniams, kurie glamonėja vienas kitą tik lovoje.

2. Besisupantis hamakas tikrai leis pajusti visą ekstremalaus sekso žavesį. Bet tik su sąlyga, kad hamakas bus pakabintas sodybos ar kaimo trobos kieme.

3. Vibruojanti skalbyklė neabejotinai suteiks kur kas daugiau malonumo už įprastą lytinį aktą ant sofos.

4. Jeigu lifte „atsitiktinai“ nuspausite raudoną mygtuką, tai nepamirštamas ekstremalus seksas bus garantuotas.

5. Paskutines eiles kino teatruose galima panaudoti ne tik bučiniams. Tačiau seansas šiuo atveju turi būti vėlyvas, o filmas skirtas tik suaugusiųjų auditorijai.

6. Seksas paplūdimyje taip pat suteiks nepakartojamų pojūčių, vis dėlto patartina juo užsiimti naktį.

7. Ant savo šefo rašomojo stalo taip pat galima išbandyti naujas pozas. Tačiau, jei pats šefas neketina būti sekso partneriu, tai geriau palaukti pietų pertraukos.

8. Jei užsiropštumėte ant kokio daugiaaukščio pastato stogo, galima būtų ne tik pasigrožėti aplinkiniais vaizdais, bet ir priartėti prie dangaus.

9. Miško proskyna – idealus variantas ieškantiems romantikos.

10. Dar viena nepamirštamai karšto sekso vietele romantiškos sielos žmonėms gali tapti aromatinga ramunėlių pieva.

11. Seksas greitajame traukinyje – tai variantas tikriems ekstremalams, jaučiantiems ekstazę, kai juos dirgina rizika ir neįprastos aplinkybės.

12. Lėktuve taip pat galima išdrįsti išbandyti neįprastą lytinių santykių variantą. Tačiau tam nereikia užsirakinti tualete. Geriau pamėginti nepastebimai patenkinti vienam kitą ant keleivių krėslų, kai didžioji skrendančiųjų dalis užsnūs.

13. Seksas valtyje veidrodinio ežero viduryje – puikus variantas neįprastų nuotykių mėgėjams. Svarbiausia: nepersistengti ir neapversti meilės valties.

14. Pabandyti pasimylėti ant sūpuoklių taip pat verta. Tik nepamirškite jų periodiškai įsupti.

15. Seksas jūroje arba ežere – tai jau klasika, bet ją taip pat verta išbandyti savo santykiais ir patartina tai padaryti iki pensinio amžiaus.

16. Kalno viršūnė suteiks meilužiams nepamirštamą kūniško ir dvasinio pobūdžio malonumą

17. Taip pat erotinę sėkmę galima išbandyti svetimose vestuvėse, „netyčia“ užklydus į jaunavedžiams skirtą kambarį.

18. Viešoji biblioteka – tiesiog ideali ekstremalaus sekso vieta. Svarbiausia „neužsirauti ant“ konservatyvių pažiūrų bibliotekininkės ir neišgąsdinti atsitiktinių lankytojų.

19. Tėvų miegamasis – tai tikras drąsus iššūkis, todėl jis rekomenduojamas tik susituokusioms poroms.

20. Šieno kvapas ir drąsinantis karvių maurojimas – geriausia kaimo erotikos atmosfera seksui ant šieno.

21. Aistringais eksperimentais taip pat galima užsiimti bet kokios drabužių parduotuvės matavimosi kabinoje.

22. Niūri ir tamsi ola – nuostabi vieta nepamirštamam ir gana originaliam seksui su aštriais pojūčiais.

23. Jei mėgstate turistinius žygius, tai galima patenkinti partnerį ir savoje palapinėje, akomponuojant čiulbantiems paukšteliams, šnarančiam vandeniui ar ošiančiam miškui.

24. Sekso reikmenų parduotuvė – tai tiesiog teminė vieta, tad nepasiduoti pagundai šioje įstaigoje tiesiog neįmanoma.

25. Vandens motociklas – tai gana rizikinga vieta net tikriems ekstremalams ar bent gimnastams. Tačiau išbandyti tikrai verta.

#    Comments [0] |

kuo suzaveti vyra

Dažniausiai moterys būna straipsnių tema „Kas patinka vyrams“ autorės? Tačiau vyrai yra daug paprastesni, nei moterims atrodo ir jiems patinka paprastos moterų savybės. Norite sužinoti kokios?

Štai remiantis vyrų apklausomis sudarytas sąrašas: stebinantys moterų sugebėjimai, kurie patinka vyrams.

1. Ji moka atsisiųsti piratinį filmą. Neskatiname jūsų piratauti, bet vyrams patinka moterys, kurios nusimano kompiuteriuose. Jos ne tik pačios gali instaliuoti programas, žaidžia kompiuterinius žaidimus, bet ir gali patarti savo vaikinui įvairiais kompiuterių klausimais.

2. Ji moka meistrauti. Tereikia gerai išmanyti kaip naudotis bent vienu buities įrankiu: atsuktuvu, plaktuku, grąžtu ar pan. Jei sugebėsite pati susirinkti baldą iš „Ikea“, jūs būsite viena seksualiausių jo sutiktų moterų!

3. Ji moka iškepti sultingą ir riebų kepsnį. Jums net nebūtina ruošti valgio, tereikia pasakyti, kad per praeitas Kalėdas iškepėte šeimai nepraprastai skanų kepsnį ir vaikinas iš karto jumis susižavės. Vyrams patinka maistą gaminančios moterys.

4. Ji užsiiminėja joga. Vyrai niekada patys neužsiminės joga, bet jiems patinka žinoti, kad jų merginos yra lanksčios, nes lankstumas didelis privalumas miegamajame.


5. Ji gerai vairuoja automobilį. Moterys, kurios vairuoja drąsiai ir pasitiki savimi kelyje, patinka vyrams. Jos drąsios, mėgsta nuotykius ir iššūkius.

6. Ji moka mėgstamiausios jūsų muzikos grupės dainų žodžius. Jei jūsų vaikinas klauso muzikos, kurioje svarbu tekstas, išmokite bent vienos dainos žodžius ir nustebinkite jį.

7. Ji dėvi baltus apatinius. Balta spalva vyrams asocijuojasi su nekaltybe ir švara, todėl iškeiskite seksualinius nėriniuotus juodus ar baltus apatinius, į patogius medvilninius.

8. Ji žino, koks jūsų mėgstamiausias gėrimas. Moteris, kuri gali pasakyti, kuo skiriasi burbonas, viskis ir skotiškas viskis bei turi alkoholinių gėrimų barą savo namuose, taps tikra vyrų svajonių moterimi.

9. Ji nedėvi liemenėlės. Nevaržomos, laisvai judančios krūtys skatina vyrų vaizduotę.

10. Ji nešvankiai juokauja. Kiekviena moteris turi mokėti bent vieną nešvankų juokelį.

#    Comments [0] |

charizma

Kai kurie žmonės akimirksniu mums leidžia pasijusti svarbiais ir ypatingais. Vos tik jie įeina į kambarį, visa salė nušvinta, atmosfera pagyvėja. Negalime to apibūdinti, tačiau kai kurie žmonės iš prigimties yra charizmatiški.

Jie laisvai bendrauja ir nesunkiai užmezga ryšius su kitais žmonėms, jie daro žmonėms įtaką (teigiama prasme), verčia mus geriau galvoti apie mus pačius. Tai žmonės, šalia kurių norime būti visą laiką. Laimei, charizmatiškais žmonėmis galime tapti ir mes. Tam reikia išsiugdyti dešimt žemiau aprašytų įpročių. Taigi, apžvelkime šiuos įpročius.

Jie dažniau klausosi negu kalba

Užduok klausimus. Išlaikyk akių kontaktą. Šypsokis. Linksėk galva. Reaguok – dažniau neverbaline kalba nei verbaline. Tai viskas ko reikia, kad leistume kitiems žmonėms pasijusti svarbiems. Neduok patarimo jei žmogus jo neprašo. Klausydamasis parodote, kad kitas žmogus jums rūpi daug labiau už jus patį.

Jie klausosi visų darbuotojų be išimties

Ne visi mėgsta charizmatiškus žmones, kai kurie jaučia jiems antipatiją. Tačiau lyderis klausosi ir jų. Jie nejaučia to nejaukumo ir atskirties, dėl kurios atsiranda įtampa. Charizmatiškas lyderis klausosi visų, nepriklausomai nuo socialinio statuso ar pozicijos, nes mes visi turime kai ką bendro – mes visi esame žmonės.

Jie sukoncentruoja dėmesį į pašnekovą

Netikrink savo mobilaus telefono. Nežvilgčiok į monitorių. Jūs niekuomet neatrasite ryšio su kitais žmonėmis, jeigu nesugebėsite trumpam pamiršti kitus darbus. Sutelkite į pašnekovą visą savo dėmesį. Tai dovana, kurią gauna vos keletas žmonių. Sutelkite savo dėmesį ir darbuotojai jūsų neužmirš.

Jie iš pradžių duoda, o tik tada gauna

Negalvokite apie tai, ką galėtumėte gauti mainais iš pašnekovo. Susikoncentruokite ties tuo, ką galėtumėte jiems duoti. Davimas yra vienintelis būdas įtvirtinti santykius su kitu žmogumi. Tokiu būdu parodote, kad vienintelis jums tuo momentu rūpimas žmogus yra jūsų pašnekovas. Tą darbuotojai įvertins.

Jie nesijaučia pačiais svarbiausiais

Vieninteliai žmonės, kurie galbūt žavisi jūsų šiurkštumu, pasipūtimu bei susireikšminimu yra kiti šiurkštūs, pasipūtę bei susireikšminę žmonės. Visi likusieji nėra sužavėti. Mes pikti, įsižeidę ir jaučiamės nekomfortiškai. O labiausiai už viską, mes nekenčiame kai įeini į darbo kambarį. Norime, kad išeitum.

Jie supranta, kad kiti žmonės yra svarbesni

Jūs jau žinote tai, ką žinote. Žinote, ką manote. Žinote savo požiūrį vienu ar kitu klausimu. Tai nėra svarbu, nes tai priklauso jums. Nieko negalite pasimokyti iš to, ką jau žinote. Tačiau jūs nežinote tai, ką žino kiti. Tai ir padaro kitus žmones daug svarbesnius už jus patį – nes tai žmonės, iš kurių tu galite pasimokyti.

Jie leidžia kitiems pasijusti dėmesio centre

Nei vienas žmogus negauna pakankamai dėmesio. Pasakykite žmonėms, ką jie daro gerai. Jie nieko nedaro gerai? Gėda tau – tavo darbas yra tai žinoti. Tavo darbas yra atrasti stipriąsias kitų žmonių savybes. Darbuotojai įvertins jūsų parodytą dėmesį. Tai leis jiems pasijusti daugiau pasiekusiais ir svarbesniais.

Jie atidžiai pasirenka savo kalbą

Žodžiai, kuriuos vartojate, paveikia kitų žmonių požiūrį. Tarkim, jūs neprivalote eiti į susirinkimą – jūs galite eiti susitikti su kitais žmonėmis. Jums nereikia sukurti prezentacijos klientui – jūs galite pasidalinti įdomia medžiaga su kitais žmonėmis. Jūs neprivalote eiti į sporto salę – jūs galite patobulinti savo kūną.

Jums nebūtina atlikti kandidato interviu – jūs galite pasirinkti žmones, kurie prisijungs prie jūsų komandos. Mes visi norime būti tarp laimingų, entuziastingų ir pilnatvę jaučiančių žmonių. Žodžiai, kuriuos pasirenkate padeda kitiems žmonėms geriau pasijusti – o taip pat ir jums patiems.

Jie neaptarinėja kitų žmonių nesėkmių

Žinoma, mes visi kartais mėgstame išgirsti pikantiškus gandus. Visi mėgstame pasidrabstyti trupučiu purvo. Problema tame, kad mes nebūtinai mėgstame, kai apkalbinėja mus. Nesijuok iš kitų žmonių nesėkmių. Jei tą darote, aplinkiniai ims manyti, kad slapta apkalbinėjate ir juos – jumis nebepasitikės.

Jie noriai atskleidžia savo nesėkmes

Jums nebūtina tapti sėkmingu žmogumi, kad galėtumėte tapti charizmatišku lyderiu. Daugybė paprastų žmonių turi charizmą. Būkite nuolankus. Dalinkitės savo nesėkmėmis. Kartais pasijuokite iš savęs. Žmonės nesijuoks iš jūsų – jie juoksis su jumis.

#    Comments [0] |

sekmingas verslininkas

Sėkmingi verslininkai turi įvairių individualių bruožų ir kelias bendras savybes, padedančias jiems išlaikyti savo verslą ir iškilti virš konkuruojančių įmonių gausos. Be šių savybių jų projektas „savas verslas“ būtų greitai pasmerktas žlugti.

1. Garbingumas

Realizavimo rinkoje daug metų buvo plečiama ir gražinama tiesa, žadinamas kliento noras vartoti, iš tikrųjų neatsižvelgiant į jo poreikius.

Skaitmeninės komunikacijos laikais tokia elgsena jau tapo neprofesionalia. Senas naujų klientų viliojimo būdas tampa neefektingu, savo teises suvokiantis pilietis taip lengvai nebesileidžia mulkinamas – jis pats išsiaiškina, susirenka reikalingą informaciją prieš pasiryždamas ką nors įsigyti.

Tad garbingumas dabar yra viena svarbiausių savybių, kurią turi turėti verslininkas, kad jo verslas sėkmingai gyvuotų ne vienerius metus. Prie šios savybės priklauso ir kliento vertinimas bei jo laiko branginimas.

Pardavėjas, kuris jaučia savo vertę ir nepraranda orumo, ir klientui yra atradimas. Vienas verslininkas pasakė savo potencialiam verslo partneriui: „Aš jau penkerius metus bandau su jumis sudaryti sutartį. Arba aš nepatinku jums kaip asmuo, arba jūsų nedomina mano produktas, todėl atsisakykime to.“

Antrasis verslininkas neįsižeidė, pajuto palengvėjimą, kad pirmasis suprato, jog jis nenori su juo bendradarbiauti. Nuo to laiko abu gerbia vienas kitą.

2. Tiesioginė komunikacija

Internetas yra informacijos kasykla. Jis pakeičia telefonų knygą, adresų knygą, duomenų bankus ir brangias apklausas, nes internete daug žmonių laisvanoriškai ir nemokamai pateikia informaciją apie save. Šia informacija galima pasinaudoti, kai reikia individualiai užkalbinti žmogų.

Klasikinių reklamos agentūrų elgsenos efektyvumas yra toks, tarytum jos, ieškodamos nežemiškos gyvybės, padrikai siųstų signalus į visatą. Jos siunčia signalus ir laukia, ar kas išgirs. Visi mes per dieną susiduriame su tūkstančiais reklamuojamų dalykų. Jau įpratome nebekreipti į daugumą jų dėmesio, brošiūras iš pašto dėžučių išmetame net neskaitę.

Verslininko sugebėjimas užmegzti tiesioginę komunikaciją su potencialiu klientu. Yra didelis skirtumas, ar produktą pristato jam abejinga samdyta reklamos agentūra, ar pats gamintojas. Potencialus klientas pirmiausia klausia savęs, ar jis gali pasitikėti gamintoju ir jo siūlomu produktu. Labai svarbu stiprinti kliento pasitikėjimą įmone ir jos gaminamais produktais ar teikiamomis paslaugomis.

3. Sugebėjimas įsijausti į kitą

Vienas sėkmingai kylantis verslininkas papasakojo savo istoriją:


„Kai aš dar buvau samdomas įmonėje, atėjo vienas klientas ir paklausė manęs: „Jūs –praktikantas? Gal galėtumėte pasakyti, kur man rasti poną N.?“ „Aš ir esu Robertas N.“

Klientas išblyško. Jam buvo nemalonu, kad neįvertino manęs. Atitinkamai sunkiai mezgėsi pokalbis. Klientas norėjo pirkti ir kartu stengėsi užglaistyti savo klaidą.

Kaip pardavėjas aš buvau geresnėje padėtyje, jis pasitenkino mažesnėmis nuolaidomis ir lengviau nusileido derybose.

Kai sutartis buvo sudaryta, aš nuėjau pas jį ir pasakiau: „Dažnai pasitaiko, kad mane palaiko jaunesniu, nei aš esu. Jūs ne vienintelis.“ Taip aš jam padėjau išsaugoti orimą.

Jei nebūčiau to padaręs, jis tikrai daugiau nebūtų pravėręs mano įmonės durų, nes prisimintų pirmąjį nemalonų susitikimą.

Man buvo labai svarbu išgelbėti šią situaciją. Tai pavyko ir jis tapo geriausiu mano verslo partneriu.“

Tiesiogiai bendraujant su klientu labai praverčia sugebėjimas įsijausti į jo padėtį. Tai ypač svarbu verslininkams, trokštantiems, kad atsitiktinis klientas taptų nuolatiniu.

4. Lankstumas

Poreikiai neretai keičiasi greičiau nei atskiri produktai ar produktų linijos. Jei remsimės įprastomis rinkodaros strategijomis, teks eiti seniai pramintais takais. Patys tyrinėdami klientų poreikius ir savo rinką, greičiau prisitaikysime prie pokyčių.

Per tiesioginę ir garbingą komunikaciją su klientais galima sulaukti grįžtamojo ryšio ir įgauti geresnį supratimą apie pradėta veiklą, naujus produktus ar paslaugas. Lankstu vadovas naujų stimulų ir idėjų semiasi iš bendravimo su klientais.

5. Sugebėjimas atsijungti

Galimybė atsitraukti nuo varginančio rutininio darbo ir ištrūkti iš kasdienybės smagračio, yra labai svarbu kylantiems verslininkams. Per didelis darbo krūvis ir nuolatinė nepasitenkinimą sukelianti veikla, kuri ne iškart duoda rezultatus, labai išvargina, pakerta darbingumą ir motyvaciją.

Realizavimo galimybės per internetą supaprastina kai kuriuos varginančius rutininio darbo etapus. Galima susikoncentruoti į tikrai efektyvius realizavimo procesus ir atsisakyti nenaudingų.

#    Comments [0] |

neistikimybes pozymiai

Kiekviena moteris nerimauja, kad jos antroji pusė gali nuklysti į kairę. Pabūkite detektyvėmis ir įsitikinkite, ar jūsų vyras jums ištikimas.

1. Jis skambina ar atsiliepia telefonu kitoje patalpoje.

Privatumas kalbant telefonu svarbus, kai pokalbį gali išgirsti pašaliniai žmonės. Tačiau jūs juk neesate pašalinis žmogus.

2. Jis ištrina skambučių sąrašusą ir trumpąsias žinutes iš telefono.

Žinutes reikia ištrinti vos kelis kartus per metus, o skambučių istorijos iš viso nereikia trinti. Jei jūsų vyras reguliariai trina skambučių istoriją ir trumpąsias žinutes, jis kažką nuo jūsų slepia.

3. Jis turi ne vieną elektroninį paštą ir socialinių tinklų profilį.

Jei sužinojote, kad jūsų vyras turi ne vieną elektroninį paštą ar socialinių tinklų profilį, laikas susirūpinti.

4. Jis vengia šeimos susitikimų.

Emocinė ir fizinė neištikimybė skatina žmones vengti šeimos draugijos.

5. Jis praleidžia daugybę laiko su kitu žmogumi.

Jei jūsų vyras be jokios priežasties pradeda leisti daugybę laiko su kolega ar draugu, gali būti, kad tai tėra pasiteisinimas, padedantis nuslėpti susitikimams su kita moterimi.

6. Jis dovanoja kitam žmogui dovanas ir daro įvairias paslaugas.

Per didelis dėmesys kitam žmogui dažniausiai rodo emocinę neištikimybę.

7. Nuo jo sklinda neįprastas kvapas.

Jei nuo jūsų vyro pradėjo sklisti moteriškų kvepalų kvapas, jis tikrai neištikimas. Tačiau taip pat reiktų sunerimti, jei jūsų vyras pradėjo praustis nauju muilu, šampūnu, netikėtai pradėjo kvėpintis neįprastais kvepalais. Taip pat jei grįžęs po ilgos darbo dienos, jis būna švariai nusiprausęs.

8. Jis vengia prisiliesti prie jūsų.

Natūralu, kad jausdamas fizinį potraukį kitam žmogui, jūsų vyras praras susidomėjimą jumis.

9. Jis pradėjo kitaip rengtis.

Vyrai retai kreipia dėmesį į savo aprangą ir nemėgsta keisti savo seno stiliaus. Jei jūsų vyras netikėtai pradėjo pirkti naujus drabužius, kitaip rengtis ir šukuotis, tikriausiai jis siekia kitos moters dėmesio.

10. Jis užtrunka ilgiau.

Kad ir ką veiktų jūsų vyras, jis užtrunka ilgiau nei anksčiau. Pusvalandžio pabėgiojimas virto pusantros ar dviejų valandų bėgiojimu, darbo valandas taip pat pailgėjo keliomis valandomis.

11. Jis bando su jumis susipykti.

Jei jūsų vyras ieško priežasčių susipykti ir išeiti iš namų, jis turi kitą moterį.

12. Jis tapo paslaptingu.

Netikėtai jūsų vyras tapo neįprastai paslaptingas: jis nesako kur eina ir ką veikia, prie jūsų neatsiliepia telefonu, nebeleidžia jums naudoti jo elektroniniu paštu ir pakeitė visus jums žinomus slaptažodžius kompiuteryje.

13. Jūsų bendravimas pasikeitė.

Jis nebenori su jumis kalbėtis, neklausia, kaip jums sekasi, nebesako komplimentų, nesiūlo idėjų, ką galėtumėte nuveikti kartu ir vengia atsidurti su jumis miegamajame.

14. Jo nuolat prasta nuotaika.

Jis pradėjo dažniau jus kritikuoti, tapo nekantriu ir reikliu. Jo visada prasta nuotaika ir niekas, kas anksčiau namuose jį džiugindavo, dabar nebepakelia jam nuotaikos.

15. Jis nuolat pasirengęs gintis.

Per didelis savisaugos jausmas niekada neatsiranda be priežasties.

16. Jo pomėgiai pasikeitė.

Anksčiau jis vengdavo vakarėlių, draugų ir didelių žmonių susibūrimų, o dabar nepraleidžia nė vienos progos išeiti iš namų. Taip pat pastebėjote, kad jis įgijo naujų pomėgių ir draugų, kuriems skiria daugiau laiko nei jums.

17. Jis nori daugiau laiko praleisti vienas.

Jei jūsų vyras pradėjo vengti judviejų hobių ir vis dažniau nori pabūti vienas, gali būti, kad jis jus apgaudinėja.

#    Comments [0] |
# Wednesday, 04 July 2012

kaip atpazinti neistikimybe


Įtariate, kad vyras jums neištikimas? Atkreipkite dėmesį į įspėjamuosius ženklus. Visi kartu ar kai kurie atskiri neištikimybės požymiai gali būti įrodymas, kad jūsų vyras, su kuriuo gyvenate po vienu stogu ne mažiau kaip metus, užmezgė romaną su kita moterimi.

Ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

1. Vyras be jokių akivaizdžių priežasčių staiga pradėjo intensyviai rūpintis savo išvaizda.

Kadaise sugaišote daugybę laiko, kad įpratintumėte jį prie kasdienio dušo, o dabar užsidaro ten rytais ir vakarais, ypač tada, kai ruošiasi eiti gerti alaus „grynai vyriškoje kompanijoje“ . Dabar jam kilo nenumaldomas noras atnaujinti garderobą ir apskritai pakeisti aprangos stilių. Ant jo lentynėlės vonioje atsirado naujas madingas odekolonas, nupirktas neatsiklausius jūsų nuomonės. Jis ėmė vaikščioti į sporto klubą, džiaugtis kiekvienu nuo pilvo numestu kilogramu ir pramankštintų raumenų reljefu.

2. Jis pakeitė savo požiūrį į jus ir elgesį.

Anksčiau jis kėlė pavydo scenas kiekvienam gatvės žibinto stulpui ir kraustėsi iš proto, jei užtrukdavote darbe ar universitete penkias minutes, o dabar jam visai nerūpi, kada grįžtate namo ir su kuo leidžiate laiką. Arba atvirkščiai, atlaidus ir visada jūsų teisę į asmeninę laisvę gerbdavęs vyras staiga tapo agresyviu pavyduoliu, keliančiu pavydo scenas be jokios priežasties.

Anksčiau jumyse jam patiko viskas, pradedant nuo rengimosi stiliaus ir baigiant kulinariniai sugebėjimais, dabar jis viskuo nepatenkintas ir nuolat priekabiauja – tai bulvės perkepusios, tai nauja palaidinė nepatinka, tai plaukų spalva. Arba atvirkščiai, visada griežtas ir kritiškai nusiteikęs vyras ėmė elgtis nepaprastai meiliai, be priežasties pirkti dovanas ir gėles, kurias anksčiau įteikdavo tris kartus per metus: gimtadienio, Valentino dienos ir vestuvių metinių proga.3. Pastaruoju metu jis praleidžia daugiau laiko darbe – nesibaigiantys pasitarimai, susirinkimai, posėdžiai, derybos. Be to, prisiskambinti jam neįmanoma: arba neatsiliepia, arba trumpai burbteli „Aš užimtas“, arba visai išjungia telefoną.

Jo darbas staiga tapo susijęs su dažnomis komandiruotėmis į kitą miestą. Jei ir anksčiau jam tekdavo išvykti, tai dabar kelionių skaičius padvigubėjo. Jam vis dažniau nesiseka gauti lėktuvo bilietų atgal, todėl praleidžia komandiruotėse po papildomą naktį.

4. Jis įsigijo draugą ar naują paslaptingą bendradarbę, kuri skambina jam bet kuriuo paros metu, kurią jis parveža iš darbo namo, vakarais geria su ja kavą ar alų, tačiau tos draugės (ar draugo) jūs dar nė sykio nematėte, o supažindinti jis neketina.

5. Jis liovėsi kviestis eiti kartu į darbo ar draugų vakarėlius, kur anksčiau dalyvaudavote abu. Jei bandote aptarti šią padėtį su jo draugų antromis pusėmis, tai jos stengiasi skubiai nukreipti pokalbį kita linkme.

6. Mobilųjį telefoną dabar jis visada nešiojasi su savimi. Anksčiau ramiai palikdavo jį matomoje vietoje ir atsiliepdavo prie jūsų į bet kokius skambučius. Dabar jis nesiskiria su telefonu, nuolat gauna ir siuntinėja trumpąsias žinutes. Į skambučius jis atsako užsidaręs gretimame kambaryje, vonioje ar tualete.

7. Jis labai pamėgo kompiuterį ir virtualųjį bendravimą. Tais retais vakarais, kuriuos praleidžia namie, jūs matote tik jo nugarą. Bet koks jūsų bandymas žvilgtelėti per petį į ekraną griežtai sustabdomas. O mėginimas įsijungti kompiuterį, kai jo nėra namie, baigiasi visiška nesėkme – viskas įslaptinta.

8. Pakito jūsų lytiniai santykiai. Seksas tapo retas ir labai monotoniškas . Arba vyras staiga pakeitė savo elgesio lovoje stilių – buvęs eksperimentatorius virto nuobodžiu slunkiumi, niūriai reaguojančiu į bet kokią jūsų iniciatyvą, arba užsispyręs tradicinio sekso puoselėtojas ėmė trokšti įvairovės ir reikalauti tokių pozų, kurių anksčiau nebandėte.9. Padaugėjo finansinių išlaidų. Pastebėjote, kad vyras išleidžia daugiau pinigų nei anksčiau. Ir visai nesuprantama kam. Ypač tai akivaizdu tomis dienomis, kurios pagal tradiciją būna susijusios su dovanomis (prieš Kalėdas, Naujuosius metu, Valentino, Moters dieną).

10. Jo automobilyje dažnai aptinkate kažkieno pamirštų daiktų. Priekinės sėdynės padėtis būna nustatyta ne jūsų. O mašinos hodometras rodo, jog per savaitę nuvažiuota kelis kartus daugiau kilometrų, nei paprastai, nors jis tikino, kad beveik visą tą laiką praleido darbe.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 03 July 2012

kaip atjauneti

Nesveikas gyvenimo būdas sumažina jo trukmę vidutiniškai 12 metų. Tokią išvadą padarė britų ekspertai.

Didžiosios Britanijos medikai nustatė, jog jų šalyje vidutinio amžiaus moterys priklauso nesveikiausių gyventojų kategorijai. Tos moterys visai nesistengia gyventi sveikai, valgo per daug, o sportui skiria per mažai laiko.

Kitos šalies gyventojų grupės taip pat aktyviai trumpina sau gyvenimą cigaretėmis ir alkoholiu.

Be to, mokslininkai išaiškino, kad stabilūs santykiai su partneriu ar oficiali santuoka gali padėti poroms išgyventi ketveriais metais ilgiau už šalies vidurkį.

„Niekada nebus per vėlu pakeisti savo gyvenimo į geresnį, – sako tyrimams vadovavusi medicinos centro „Bupa Health and Wellbeing“ direktorė Annabel Bentley. – Nesvarbu, kiek jums metų: per dvidešimt ar per septyniasdešimt, jūs vis tiek galite pridėti prie savo gyvenimo porą trejetą metų, jei pasikeisite. Mes visi žinome, kaip blogai sveikatą veikia rūkymas ar alkoholio vartojimas. Šis tyrimas padėjo atlikti aritmetinius paskaičiavimus. Dabar žmonės sužino, kiek metų jie praranda.“

Savo tinklaraštyje „Bupa“ medicinos centras patalpino specialų kalkuliatorių, kuris apskaičiuoja apytikslę žmogaus gyvenimo trukmę. Tiriamasis turi nurodyti savo amžių, svorį, ūgį ir kai kurias gyvenimo smulkmenas, pavyzdžiui, išgeriamo alkoholio kiekį , judėjimo intensyvumą. Kalkuliatorius apskaičiuoja tinklaraščio lankytojo „tikrąjį amžių“ (kuris gali smarkiai skirtis nuo biologinio) ir pateikia įvairius patarimus, kaip prailginti gyvenimą.

Viena iš dažniausių rekomendacijų – pakeisti mitybą, sumažinti alkoholio vartojimą ir padidinti fizinį krūvį. Pagal medicinos centro „Bupa“ vertinimu, vidutinis Didžiosios Britanijos pilietis galėtų gyventi 12 metų ilgiau, jei pasirinktų sveiką gyvenimo būdą.

#    Comments [0] |

stulbinantis piesiniai ant kuno

nors tai panasu i tatuiruociu mena bet tai jau atskira meno saka#    Comments [0] |

kaip graziai issiskirti

Pasitaiko tokių vyrų, , kurie taip gerai jaučiasi gyvendami su partnere, kad santykių pabaigą paprasčiausiai ignoruoja. Net jei moteriai pavyksta tokį partnerį išprašyti lauk, jis vis tiek nenusiramina: bombarduoja savo buvusiąją elektroniniais laiškais, skambučiais, maldauja suteikti dar vieną šansą ir vis beldžiasi į duris su nauja augmenijos puokšte.

Kartais geriau būna santykius su tokiu vyru, bijančiu netekti viso to patogumo ir komforto, kuriuo mėgavosi gyvendamas su partnere, nutrukti ne staiga, o pamažu padedant jam pačiam susiprasti, jog laikas išsinešdinti.


Kuo labiau moteris niurzgės ir ožiuosis, darysis nepakenčiama, tuo greičiau pavyks jį išguiti.

Pateiksime dešimt patarimų, ką daryti, kad nepakenčiamas partneris pats užsimanytų nutraukti varginančius santykius.

1. Brangusis, pabusk!

Pažadinkite jį porą kartų naktį, kad galėtumėte paaiškinti, kaip Saturnas jums sutrikdė vidinę pusiausvyrą.

2. Įsižeidusi ožka

„Nieko!“ – turi tapti jūsų naujuoju mėgstamu žodžiu. Kai jis pastebi, kad esate blogos nuotaikos ir klausia, kas atsitiko, valdingai ir agresyviai atrėžkite: „Nieko!“. Tai garantuotai sugadins jam nuotaiką.

3. Anyta – geriausia draugė!

Skambinkite jo motinai. Kasdien po kelis kartus. Po to perduokite jam viską pažodžiui, ką ji pasakė.

4. Mitybos patarimai

Ištraukite druskinę jam išrankos, kai jis norės pasibarstyti prieskonių ant savo mėgstamo kepsnio. Komentuokite: „Brangusi, nuo piktnaudžiavimo druska tapsi impotentu“.

5. Tai nepakenčiama!

Reguliariai darykite ekskursijas po butą, vedžiokite jį už rankos ir rodykite visus jo aplaidumo požymius: perpildytą šiukšlių dėžę, įbrėžimą sienoje, vis dar kreivai kabančią lentyną.

6. Nesiklausymas, savi prioritetai

Kai jis susinervinęs pasakos apie savo nekenčiamą kolegą, jūs ramiai atsidarykite savo kompiuterį ir imkite garsiai komentuoti gražią šuniuko nuotrauką, kartkartėmis pakrizendama ar pertraukdama jį: „Pažvelk čia!“

7. Išsisukinėjimas nuo sekso

Ir kai pagaliau vėl nusileisite, gulėkite negyvėlės poza ir dramatiškai išverskite akis.

8. Šaipykitės, šaipykitės, šaipykitės!

Būkite kandi, pašiepkite, kiek tik galite. Geriausia kritikuokite jį ir jo juokingą darbą.


9. Svajokite apie kitus vyrus!

Klauskite, kad vėl užeis jo geriausias draugas, nes jis visada taip gundančiai kvepia. Užsidėkite kompiuterio ekrane mėgstamo aktoriaus nuotrauką.

10. Siūlykite psichologinę pagalbą!

Įkalbinėkite partnerį kreiptis į psichologą ar porų santykių terapeutą. Pripirkite įvairių ezoterinių knygelių ir išdėstykite jas ant sofos.

#    Comments [0] |

kaip ir kur del santykiu meluoja moterys

Išsisukinėjimas nuo nemalonių gyvenimiškų situacijų – natūralus dalykas daugumai moterų. Tada jos griebiasi melo. Tai paliudijo Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa., kurioje dalyvavo daugiau kaip 5 tūkstančiai moterų iki 40 metų.

Mokslininkai nustatė, jog 96 proc. moterų leidžiasi į nedidelį nekaltą melą: plepėdamos su geriausia drauge jos gali lengvai pareikšti „Žinoma, tu neatrodai stora!“ arba pameluoti „Šie batai kainuoja tik 25 dolerius“.

O štai moterų pokalbiuose su mylimuoju ar vyru garbingą pirmąją vietą melų sąraše užima tokios rūšies pasiteisinimas kaip „autobusas (traukinys) vėlavo“.

Dažniausiai vartojamų melagingų frazių sąraše, išspausdintame moterų žurnale „That‘s Life“, po aukščiau minėtų posakių ketvirtąją vietą užima „Man skauda galvą“, o penktąją – „Ši suknelė tau labai tinka“.

Melas apie amžių, seksą ir meilę užbaigia pirmąjį šio neįprasto reitingo dešimtuką. Paprastai jis pasireiškia frazėmis „Atrodai dešimt metų jaunesnė (jaunesnis)“, „Tu – geras lovoje“ ir galiausiai –„Aš myliu tave“.

Moterys labai dažnai meluoja savo meilužiams. Tą prisipažino apie 70 proc. apklaustųjų.

Dviem trečdaliams tėvų ir draugų verta kiekvieną kartą gerai pasvarstyti, ar tikrai jų duktė ar bičiulė sako tiesą.

Daugiau kaip pusė moterų meluoja savo kolegoms ir viršininkams.


10 PATARIMŲ, KAIP ATPAŽINTI MOTERŲ MELĄ:

1. Moters melas visada būna labiau emocingas, prisodrintas ilgų tiradų ir daugybės klausimų.

2. Moterims šeima turi didelę reikšmę, todėl moteris visada pasirengusi meluoti, kad išsaugotų šeimą.

3. Moterys neretai būna pasirengusios apsimesti nepastebinčios vyro melo, kad išsaugotų harmoningus santykius šeimoje.

4. Moterys meluoja daugiau, kai būna tikros, kad sutuoktinis nesupras.

5. Moterys dažnai meluoja vaikų auklėjimo klausimais.

6. Moterys neretai meluoja tam, kad pademonstruotų aplinkiniams savo šeimos gerovę.

7. Kartais moterys ne tiek apgaudinėja, kiek bijo prisipažinti vyrui apie savo jausmus, emocijas, troškimus.

8. Dažnai motinos meluoja kartu su vaikais, kad nuslėptų nuo vyro savo smulkias klaidas ir trūkumus.

9. Moterys paprastai melą skirsto į reikšmingą ir nereikšmingą. Nereikšmingą melą jos greitai nustoja apskritai laikyti melu.

10. Dėl savo emocionalumo moterys labiau linkusios į fantazijas, ir neretai fantazijos jų sąmonėje ar pasąmonėje virsta realybe.


moterims deretu taip nesielgti norint issaugoti santykius

#    Comments [0] |

kaip galima susizeisti sekso metu

Populiariausios traumos, kurias patiria vyra intymiai bendraudami su moterimis – tai sumušimai, nuzulinti keliai, pertempti ir išnarinti sąnariai.

Britų mokslininkai teigia, jog , jų paskaičiavimais, 18 milijonų vyrų yra patyrę traumas lovoje. Iš jų 40 proc. nieko nepajuto lytinio akto metu, pažeidimus pastebėjo tik kitą dieną. 5 proc. vyrų buvo priversti pasiimti nedarbingumo lapelį ilgam laikui.

Pavojingiausios vietos užsiimti seksu, anot medikų – tai sofa, laiptai, automobilis ir dušo kabina.

Vyrų lytinės traumos

Sekse vyrai labiau pažeidžiami nei moterys, teigia britų mokslininkai. Mat dauguma traumas patyrusių vyrų neapsieina be medikų pagalbos.

1. Penio lūžis

Penio lūžis – tai akytkūnio baltyminio apvalkalo plyšimas. Lūžis įvyksta tik susijaudinimo būklėje, veikiant fizinei jėgai. Tokiu atveju būtina skubi medicininė pagalba ir chirurginė intervencija. Jei vyras nesikreips laiku į ligoninę, jam gresia sunkios komplikacijos, taip pat ir erekcijos disfunkcija, šlaplės pažeidimai, smarki penio deformacija ir nuolatinis skausmas lytinio akto metu.

Penio lūžio požymiai:

· šaižus trakštelėjimas,

· smarkus skausmas,

· erekcijos nutrūkimas,

· penis sparčiai pamėlynuoja ir ištinsta,

· penis išsikreipia.

Dažniausia lūžio priežastimi būna staigūs ir neatsargūs judesiai lytinio akto metu, ypač jojikės pozoje (kai moteris sėdi viršuje).

Ką daryti?

Jei įvyko lūžis, reikia standžiai apvynioti penį tvarsčiu ir apdėti ledais. Tada iškvieskite greitąją medicininę pagalbą arba patys važiuokite į ligoninę. Šioje situacijoje neverta tikėti, kas viskas praeis ir bus gerai. Lūžio vietoje susidarys randas, trikdantis kraujo apytaką, dėl to gali išsivystyti impotencija.


2. Apyvarpės pasaitėlio plyšimas

Apyvarpės pasaitėlis prilaiko varpos galvutę. Iš prigimties per trumpas apyvarpės pasaitėlis lengvai trūksta, ypač jei užsiimama seksu paskubomis ar pernelyg audringai. Pasaitėlio viduje yra kraujagyslių ir nervų, todėl įvykus plyšimui, kyla smarkus skausmas ir kraujoplūdis. Su tuo susiduria maždaug 60 procentų vyrų .

Ką daryti?

* Reikia išsaugoti ramybę, nes kraujas gali tekėti labai ilgai.

* Kas sustabdytumėte kraujo tekėjimą, reikia prispausti suplyšusį pasaitėlį prie varpos galvutės ir palaikyti taip 10 minučių. Svarbu nespausti per daug stipriai, taip pat neverta kas minutę atgniaužti pirštų ir žiūrėti, ar kraujas nustojo bėgti.

* Kai kraujas nustos bėgti, pasaitėlį bus galima dezinfekuoti vandenilio peroksido tirpalu arba kokiu kitu antiseptiku (galima užpilti net degtinės).

* Nereikia penio stipriai sutvarstyti.

* Kreipkitės į urologą, kad jis atliktų plastinę operaciją ir pailgintų pasaitėlį.


3. Odos pažeidimai

Prie tokių traumų priskiriami įkandimai ir nutrynimai. Dėl įkandimų – tai aišku, kas juos padaro.. O nutrynimai gali atsirasti nuo per ilgo lytinio akto, analinio sekso arba mylintis su moterimi, kurios makštis būna nepakankamai sudrėkusi.

Ką daryti?

Pažeistą vietą pirmiausia reikia nuplauti vandenilio peroksido tirpalu arba ištepti briliantine žaluma. Būtinai kreipkitės į gydytoją, nes nutrynimus galima lengvai supainioti su kai kurių lytiniu keliu plintančių ligų simptomais. Pavyzdžiui, nuo pienligės lytinio organo oda sutrūkinėja. O sergant genitalijų herpesu atsiranda pūslelės, kurios pratrūksta ir susidaro žaizdelės.

4. Penio sugnybimas užtrauktuku

Šią traumą galima gauti po sekso, skubiai rengiantis ir neapdairiai užsegant kelnių užtrauktuką.

Ką daryti?

Traukyti plonos varpos odos negalima – tai labai skausminga. Lytinį organą galima tik dar labiau sužaloti. Geriau atsargiai iš apačios prakirpti užtrauktuką, kad jis prasižiotų ir atsisegtų pats, išlaisvindamas sugnybtą odą. Aišku, kelnes prarasite, bet užtat išgelbėsite penį!

Mieli vyrai, saugokite savo organą ir nesigėdinkite kreiptis pagalbos į gydytojus!

#    Comments [0] |

kaip praleisti romantiska vakara

Siūlome 7 idėjas vakarui dviese. Šios idėjos suartins partnerius, kurių pomėgiai skirtingi.

1. Mėgaukitės gražiu vaizdu

Nusivežkite mylimąją ar mylimąjį į vietą, kurioje atsiveria graži miesto panorama ar gamtos peizažas. Surenkite iškylą ir grožėkitės besileidžiančia saule.

2. Mėgaukitės renginiu tik dviese

Ši idėja tiks poroms, kuriose vienas partneris yra intravertas, o kitas – ekstravertas. Lankykitės renginiuose, bet rezervuokite staliuką dviems. Nepaisant didelės žmonių minios, galėsite mėgautis renginiu tik dviese.

3. Surenkite maisto ragavimo vakarėlį

Įsigykite kelių gero vyno rūšių ir paruoškite neįprastų užkandžių. Leiskite antrajai pusei atspėti, kokį vyną ragauja ir iš ko paruoštus užkandžius ragauja.

4. Aplankykite vietas, kuriose nebuvote

Jūsų mieste tikrai yra vietų, kuriose nebuvote. Susidarykite ilgą maršrutą ir išeikite kelioms valandoms pasivaikščioti. Galite aplankyti rajonus, kuriose jūs ir jūsų partneris praleido vaikystę.

5. Apsikeiskite būstu su draugais vienai nakčiai

Ši idėja tiks poroms, kurios turi kartu gyvenančią draugų porelę. Sutvarkykite namus, paruoškite vakarienę ir vienai nakčiai apsikeiskite namais. Ši idėja leis pakeisti aplinką be didelių išlaidų ir pastangų.

6. Kartu sportuokite

Užsiimkite abiem patinkančia fizine veikla. Eikite į žygį, bėgiokite, važinėkite dviračiais. Po fizinių pratimų pasimėgaukite baseinu ir vakariene.

7. Surenkite dvigubą kino seansą namuose

Jis mėgsta veiksmo ir siaubo filmus, o jums labiausiai patinka meilės istorijos. Parodykite vienas kitam mėgstamiausius savo filmus. Per vieną vakarą pažiūrėkite du skirtingo žanro filmus.

#    Comments [0] |
# Monday, 02 July 2012

naktinis klubas ne savo vietoje

naktinis klubas kokio dar man neteko matyti, tai klubas kuris yra isikures po vandeniu New York mieste


#    Comments [0] |