# Sunday, 28 October 2012

Zaidimas su seneliais

Tarkim, moteris gali pajusti dievišką malonumą, kai partneris kvėpuoja į jos spenelius, tačiau vos tik juos spustels stipriau, ji suspigs iš skausmo. Todėl vyras turi išmokti manipuliuoti speneliais taip, lyg jie būtų drugeliai, jei norite tapti pačiu tikriausiu švelnios seksualinės stimuliacijos meistru. Kitos moterys nori, kad vyras su jų krūtimis ir speneliais elgtųsi kaip tikrais valdytojas, ir nieko erotiško nepajunta, kol jis neįsisiurbia į jas kaip techninis dulkių siurblys.

Taip pat atminkite, kad moters krūtys tampa labai jautrios tam tikrais menstruacinio ciklo momentais, ypač tais atvejais, jei vartoja tam tikrus vaistus.

Vyrai turi tokius pačius jautrius spenelius kaip ir moterys. Kai kurie vyrai stipriai susijaudina, ir netgi patiria erekciją, o kartais netgi patirti orgazmą, jei kažkas liesis prie jų spenelių.

Egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos reikia suvokti, kai bučiuoji ar glamonėji spenelius arba krūtis.

Dydis arba kokybė

Kaip ir su klitoriu arba peniu, spenelių jautrumas neturi nieko bendro su jų dydžiu. Maži speneliai gali krūpčioti nuo bet kokio prisilietimo, o dideli gali iš viso nieko nejausti.

Užtempti odą ant spenelio

Uždėkite savo pirštus ant šoninės spenelių pusės taip, kad beveik jų neliestumėte. Lengvai judinkite savo pirštus aplink spenelius ir pradėkite traukioti pirštus į skirtingas puses. Ši oda lengvai užsitempia. Taip galite laižyti spenelius arba juos čiulpti.

Į save ir nuo savęs

Sudėkite lūpas dūdele ir apimkite jomis spenelį, prisispausdami prie jo. Tuomet stumdykite jį pirmyn atgal lyg spenelis būtų atsidūręs vakuume ir pastoviai jaustų augantį spaudimą. Tą patį galima paeksperimentuoti ir su ausų speneliais ar klitoriu. Tik įsitikinkite, kad ant šių erogeninių zonų nėra juvelyrinių dirbinių.

Apimti spenelį visu delnu

Šis metodas duoda gerus rezultatus, jei jūsų rankos ir speneliai yra sutepti masažiniu aliejumi. Padėkite delną ant krūties taip, kad jūsų pirštų galiukai būtų vienodai nutolę nuo spenelio. Pradėkite stimuliuoti krūtį, šiek tiek pakeldami ranką ir glostydami pirštais visus krūties šonus taip, kad jie visi susitiktų prie spenelio viršūnėlės. Tuomet galite timptelėti spenelį į viršų – vos vos ar stipriau, viskas priklauso nuo jūsų partnerio jautrumo.

Spenelis tarp rodomojo ir viduriniojo pirštų

Ar galėsite naudoti šį metodą, viskas priklausys nuo spenelio formos ir dydžio. Padėkite savo ranką, sulenktą kaip kaušelį ant jūsų partnerio krūties, o tarp rodomojo ir viduriniojo pirštų atsirastų spenelis. Dabar suspauskite pirštus kartu taip, kad pakėlus ranką, spenelis ir likusį krūties dalis judėtų kartu su ja.

Spenelis ir penis

Kai kurios moterys stipriai susijaudina, kai vyras glamonėja jos krūtis ir jos spenelius savo penio galvute.

Dieviškas malonumas

Tos moterys, kurioms patinka, kai jų krūtys ir speneliai yra stimuliuojami, dažnai skundžiasi, kad vyrai tam skiria per mažai dėmesio. Pagalvokite, ar jums sunku suteikti savo partnerei dievišką malonumą? Stimuliuodami krūtis ir spenelius, stenkitės čiulpti ir laižyti visą krūtį, o ne tik spenelius. Nepamirškite karts nuo karto pereiti nuo vieno krūties prie kitos.

Rankos ir burna

Taip jau yra, kad krūtys yra dvi, o burna viena. Galbūt jai patiks, jei vieną krūtį jūs glamonėsite ranka, kol kitą švelniai leisite liežuviu? O gal jai ar jam patiks, jei vienu metu rankomis stimuliuosite kokią nors kūno dalį, o burna čiulpsite jos ar jo spenelius? Paklauskite.

Skirtingas jautrumas

Kartais viena krūtis arba spenelis būna jausmingesnis, nei kad kita krūtis ar spenelis. Sužinokite apie tai ir daugiau dėmesio skirkite tai pusei, kuri yra jautresnė.

Skirtinga temperatūra

Burnoje laikydami ledo kubelį, galite tapti vieni iš labiausiai jaudinančių meilužių, kurie priverčia spenelius sustandėti. O speneliams, kurie jau sušalo, galite panaudoti šiltos arbatos „kompresą“: atsigerkite šiltos arbatos ir palaižykite spenelius. Tokiu būdu galima patirti nuostabius pojūčius.

Linksmoji lėkštė

Vaisių salotos, įvairūs vaisiai, desertai gali sėkmingai nugulti ant spenelių ar krūties, apatinės pilvo dalies, nugaros ar kitų kūno dalių. O rezultatas bus nuostabus! Darykite ką tik norite, tik nekiškite nieko saldaus į vaginą.

Spenelių spaustukai

Erotiniai žaisliukai aštresnių pojūčių mėgėjams. Stipriau suspausti spenialiai daugeliui žmonių suteikia beprotišką malonumą, todėl jei dar nė karto nebandėte šios sekso technikos.

#    Comments [0] |
# Friday, 26 October 2012

kaip nubausti uz neistikimybe

Netikėtai sužinote, kad mylimas vyras turi ryšių su kita moterimi. Kol kas jis neįtaria, kad jį susekėte ar atsitiktinai išsiaiškinote apie jo avantiūrą. Esate išmintinga moteris ir suprantate, jog neverta su juo svarstyti šios temos. Ką daryti?

Nutraukti santykių su mylimuoju dar nenorite. O niekaip nereaguoti būtų neprotinga. To ir nereikia daryti. Jei vyras liks nenubaustas, jis manys, kad jam viskas leidžiama ir nevaržys savęs niekuo bendraudamas su kitomis moterimis.

Bausmė „nusikaltėliui“ nebūtinai turi būti skausmo suteikimas mainais už patirtą skriaudą. Tai gali būti ir gerai apsvarstyta strategija, kuri priverstų vyrą suabejoti savo poelgio teisingumu, pagalvoti apie jus ir jūsų santykius su juo. Egzistuoja keli kovos su „varžove“ būdai . Iškart pasakysime, kad nei draudimai, nei kaltinimai, nei priekaištai rezultatų neduos.

Vienas iš efektyviausių būdų – „nubausti meile“

Daug kam gana sunku šį būdą pritaikyti, tačiau jis tikrai veiksmingas.

Pirma, tokia „bausmė“ padeda atsikratyti pavydo. Jos esmė ta, kad jūs turite apgaubti savo išrinktąjį dėmesiu, rūpesčiu ir visu tuo, ką jis taip vertina ir ko tikisi iš jūsų. Turite būti įsitikinusi, kad gyvendamas su jumis mylimasis gauna viską, ko jam reikia, tada jūsų pavydas nusilps arba visai išnyks. Iš šalies galbūt atrodys, kad jūsų pastangos lieka nepastebėtos, tačiau patikėkite, jos turi prasmę. Kiekvienam žmogui malonu, kai kažkas juo rūpinamasi ir bando atspėti kiekvieną norą.

Antra, jūsų rūpestingas ir švelnus elgesys privers vyrą susimąstyti apie tai, ką jis daro jums ir kodėl. Jis pradės svarstyti, kam jam reikalinga kita moteris, jei šalia esate jūs – galbūt tokia pat miela, gera ir graži, bet kur kas artimesnė ir brangesnė, žinanti jo įpročius, suprantanti jį iš pusės žodžio, kartu su juo įveikianti visus gyvenimo sunkumą. Jis suvoks, kad jam su jumis gera ir kad gali visa tai prarasti, jeigu jo neištikimybė netikėtai išaiškėtų. Tokios mintys išvargina ir slegia vyrus. Gerai pasvarstęs jis pagaliau supras, kad ryšiai su kita moterimis yra menkaverčiai, nereikšmingi, problemiški ir visai nebūtini.

Tačiau tokiems svarstymams jį paskatinti gali būti tik malonus ir nesavanaudiškas jūsų elgesys. Tradicinės isterijos, priekaištai ir kaltinimai neprivers vyro nė sekundei susimąstyti apie tai. Tokiu atveju jis gali tik pajusti aiškų skirtumą tarp skandalingos moters ir savo naujos aistros, kuri veikiausiai kol kas iš jo nereikalauja tiek daug kaip jūs. Jis nepradės atgailauti. Kam jam isteriška moteris su savo problemomis, kai jis turi kitą, su kuria kur kas maloniau leisti laiką?!

Svarbiausia nepamiršti, kad šis būdas bus veiksmingas tik tuomet, jei jūs elgsitės nesavanaudiškai. Nelaukite iš jo jokio atpildo, dėkingumo ar pastangų įvertinimo. Nelaukite, kad jis puls bučiuoti jūsų kojų už tai, ką jūs darote. Tiesiog dovanokite jam savo jausmus ir savo kančias.

Šis būdas reikalauja pakankamai didelio pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, taip pat kantrybės. Nieko neišeis, jeigu tikėsitės rezultato iškart. Jei jūsų pasitikėjimas nėra šimtaprocentinis – didelė rizika, kad šis metodas nebus veiksmingas. Jei nė kiek neabejojate savo sugebėjimais, tai bus pats geriausias būdas atgaivinti jųdviejų jausmus.

Kita patikimas būdas – „nubausti pavydu“

Tai – puiki galimybė ne tik nubausti „išdaviką“, bet ir įkaitinti atvėsusius jausmus. Įspėjame, kad šis būdas yra gana pavojingas. Taikyti jį galima tik tada, kai esate įsitikinusios, jog vyras gauna iš jūsų viską, kas jam reikalinga. Juk pavydo jausmą vyras gali išgyventi tik tada, kai bijo prarasti moterį. Jeigu jūsų santykius slegia problemos, tai baimė prarasti jus gali būti per silpna. Tada abejonės dėl jūsų ištikimybės tik pagilins krizę.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti baudžiant vyrą šiuo būdu: pavydo pagrindas turi būti tik jo fantazija, o ne faktai, liudijantys jūsų neištikimybę. Tikra neištikimybe jūs tik supykdytumėte vyrą ir dar labiau atitolintumėte jį nuo savęs. Įtarimai turi kilti iš niekur, o galimybės jūsų apkaltinti neturi būti. Į jo klausimus dėl jūsų keistų veiksmų, atsakinėkite žaismingai ir nekonkrečiai.

Situacija turi atrodyti taip: pretekstas yra, o apkaltinti nėra kuo. Savo poelgiais skatinkite jį susimąstyti ir pasimesti spėlionėse. Verskite jį klausinėti ir atsakinėkite painiai, kad klausimų kiltų dar daugiau. Taip nukreipsite jo dėmesį nuo kitos moters į save.

Kad išsaugotumėte vidinę ramybę ir jėgas, turite įsisąmoninti, jog kiekvienas vyras turi vieną savybę, kurią jam suteikė gamta. Pagal savo prigimtį jis yra medžiotojas ir užkariautojas, trokštantis nuotykių. Šiuo atžvilgiu jis labai panašus į naminį katiną, kuris mėgsta būti sotus ir glostomas. Taip, katinas išeina pasivaikščioti ir medžioti pelių, tai jam būtina. Jis bėgioja po svetimus daržus ir kiemus, tačiau visada sugrįžta ten, kur juo nuolat rūpinamasi. Pamaitintas ir paglostytas jis sukiosis prie šeimininkės kojų, trinsis į jas ir murks. Jei nustosite rūpintis savo katinu, tai vieną kartą jis nebegrįš iš pasivaikščiojimų.

Mes visi kartais užsimanome ko nors naujo, ryškių įspūdžių, audringų emocijų ir gyvenimo nuotykių. Tačiau mažai kas ieško jų nuolat, jei susiklostęs gyvenimas juos patenkina. Pagrindinis „ katinų“ tikslas – paprasčiausiai pasilinksminti. Todėl neverta skirti rimto dėmesio tokiems nerimtiems dalykams kaip pramoga. Kad ir pavojinga, bet vis dėlto pramoga.

#    Comments [0] |

14 butu kaip neprarasti darbo

„Forbes“ paskelbė 14 blogų įpročių, dėl kurių dažniausiai netenkama darbo, sąrašą.

1. Darbų atidėliojimas

Šis įprotis kenkia jums, jūsų darbui ir kompanijai. Atidėliodami svarbias užduotis iki paskutinės minutės ne tik dirbate prasčiau, bet ir rizikuojate nespėti laiku atlikti užduoties. Dėl jūsų įpročio gali kentėti bendradarbiai, kurių pareigos tiesiogiai susijusios su jūsų darbu.

2. Melas

Tiesą reikia pasakyti tik vieną kartą, o melo palaikymui reikia apgaudinėti daugybę kartų. Tikriausiai todėl melas beveik visada išaiškėja, o melagių nemėgsta nei bendradarbiai nei vadovai.

3. Negatyvumas

Daugybė darbuotojų nuolatos vienas kitą apšnekinėja, skundžiasi darbo sąlygomis ir nuolatos yra nepatenkinti. Manote, negatyvumas negali pakenkti jūsų karjerai?

Prireikus atleisti darbuotojus, pirmiausia atleidžiami nepatenkinti darbuotojai.

4. Vėlavimas

Jei nuolatos vėluojate ir vėlavimas pradeda trukdyti jūsų darbui, jus gali atleisti.

5. Interneto etiketo klaidos

Nesvarbu, su kuo tenka bendrauti internetu – klientais, bendradarbiais ar vadovu – jei bendrausite nemandagiai, rašysite su klaidomis, neatsakysite į laiškus arba delsite, galite netekti darbo.

6. Priklausomybė nuo socialinių tinklų

Net ir 20 minučių, praleistų „Facebook“ socialiniame tinkle darbo valandomis, yra blogas įprotis, kuris trukdo jūsų darbui ir gaišina laiką.

7. Blogi kūno kalbos įpročiai

Jei kalbėdami nežiūrite pašnekovui į akis, nepaspaudžiate vadovui ar bendradarbiui rankos ir kitais būdais kūno kalba demonstruojate savo atsainumą darbui, galite jo netekti.

8. Neprisitaikymas

Kiekviena kompanija pasižymi tam tikra atmosfera, darbo stiliumi ir taisyklėmis. Jei sąmoningai nenorėsite prisitaikyti prie aplinkos, maištausite arba bandysite įvesti savo taisykles, rizikuosite netekti darbo.

9. Gatvės kalba

Darbo aplinkoje nederėtų kalbėti gatvės kalba. Tai neprofesionalumo ir neišsilavinimo ženklas, galintis pakenkti jūsų karjerai.

10. „Vienišo vilko sindromas“

Jei jūsų pareigos susijusios su komandiniu darbu, noras viską daryti savarankiškai gali jums kainuoti darbą. Be bendradarbių pagalbos negalėsite atlikti savo pareigų, o bendradarbiai be jūsų pagalbos – savųjų.

11. Emocijos

Jei negalite suvaldyti savo temperamento ir dažnai pasiduodate emocijoms, galite pakenkti savo karjerai.

12. Neefektyvumas

Jei nuolat nespėjate atlikti užduočių, nesugebate įveikti iškilusių problemų, nuolat plepate ir taip gaištate savo bei aplinkinių laiką bei daug laiko praleidžiate pertraukėlėse – esate neefektyvus darbuotojas. Tokie darbuotojai nenaudingi, todėl – nereikalingi.

13. Sakote garsiai, ką galvojate

Garsiai išsakyti visas savo mintis – neprotinga ir neprofesionalu.

14. Blogos manieros

Nepamirškite darbe pamokų, kurias gavote dar vaikystėje: pasisveikinkite, prašykite, padėkokite, prisistatykite, nepertraukinėkite, būkite kantrūs, atidūs ir malonūs, kitaip rizikuosite netekti darbo.

#    Comments [0] |
# Monday, 15 October 2012

kas geriau nei priekaistai

Prisipažinkite, mielos moterys, ko griebiatės norėdamos, kad jūsų vyras padarytų ko prašote? Tikriausiai nėra moters, kuri nemokėtų priekaištauti.

Nustoti priekaištavus nelengva, nes dažnai atrodo, kad tik priekaištai priverčia vyrus padaryti ko prašote. Jūsų norai nėra sudėtingi ir dažniausiai susiję su tvarka ir švara namuose, bet jei nepriekaištaujate, mylimi vyrai jų tiesiog negirdi. Kodėl turėtumėte liautis priekaištavus? Nes vyrai negali pakęsti priekaištų. Dėl jų vyrai praranda pasitikėjimą savimi ir jumis. Priekaištai kyla iš moterų susinervinimo ir pykčio. Pyktis yra natūrali neigiama emocija, bet priekaištaudama nuolat skatinate savo ir partnerio neigiamas emocijas bei sukeliate konfliktines situacijas. Nuolatiniai ginčai ir barniai neigiamai veikia jūsų santuoką ir gali privesti net prie santykių krizės.

Kas geriau ir veiksmingiau nei priekaištai? Nuoširdus paprašymas ir pasakymas, kodėl jums taip svarbu, kad vyras padarytų ko prašote. Prašymas gimsta iš teigiamų emocijų - jūs ieškote supratimo ir pagalbos, tad prašymas niekada nesusilauks neigiamos vyro reakcijos, neišprovokuos barnių ir ginčų. Venkite neigiamų emocijų ir nekalbėkite su vyru, kaip motina su sūnumi. Jei norite, kad vyras pasistengtų dėl jūsų, jūs pasistenkite dėl jo.

#    Comments [0] |

seksualumas pagal kraujo grupe

Kiekvienos kraujo grupės atstovams būdingi tam tikri bendri elgsenos ypatumai, taip pat ir seksualinės. Panagrinėkime, kuo jie skiriasi vieni nuo kitų.

O (I) kraujo grupė

Moterys

Labai pavydžios ir egoistiškos, stiprus savininkiškumo jausmas, noras valdyti. Užtat jos būna puikios meilužės, sugeba atsipalaiduoti lovoje, išdarinėja stebuklus, nebijo eksperimentuoti. Pagal prigimtį jos – plėšrūnės ir užkariautojos, sugeba ne tik nusitempti vyrą į lovą, bet ir priversti jį vesti save. Ištikimos būna tik tada, kai labai stipriai įsimyli.

Vyrai

Šios grupės atstovams būdingi tie patys bruožai kaip ir moterims. Tačiau vyrai gali būti grubūs, mėgti primityvų, grubų seksą. Jie dažnai įsipainioja į meilės trikampius ar intrigas, kurias patys neretai rezga. Jie mėgsta užkariauti moteris. Kuo sunkiau prieinama bus moteris, tuo labiau jį trauks. Jie būna neištikimi, tai – didžiausias jų minusas santuokoje.

A (II) kraujo grupė

Moterys

Jos nuo vaikystės garsėja savo tvarkingumu, ūkiškumu, jos laikomos pirmūnėmis ir pavyzdinėmis mokinėmis. Užaugusios šios kraujo grupės atstovės nepasikeičia, nori visur pirmauti, daryti viską geriau už kitus. Ieško gyvenimo draugo, panašaus į save. Mėgsta mylėtis tamsoje misionieriaus poza. A (II) kraujo grupės moterys gali ir apskritai neužsiimti seksu, juo labiau jei nėra įsimylėjusios. Užtat jos būna išmintingos ir atsidavusios žmonos.

Vyrai

Labai romantiški, aistringi ir rūpestingi. Tokius vyrus moterys laiko idealiais santuokai. Jie būna labai apsišvietę, moka galantiškai elgtis su damomis, mėgsta vyresnes už save moteris. Paprastai iš jų išeina geri sutuoktiniai ir tėvai, tačiau moterys dažnai nuo jų pabėga, nes joms trūksta aistros namuose. Paprastai lovoje jie paklūsta moters reikalavimams.

B (III) kraujo grupė

Moterys

Jos – sekso dievaitės, mėgsta flirtuoti, užmezga daugybę romanų, turi daug gerbėjų. Jos labai mėgsta seksą, visada su malonumu mokosi naujų dalykų, ne tik iš partnerių, bet ir iš specialiosios literatūros bei pažintinių filmų. Tokia moteris gali permiegoti su vyru pirmą pažinties vakarą, bet apie ją niekas nepasakys, kad ji – lengvabūdė. Reiškia, ji turėjo svarbių priežasčių tokiam poelgiui.

Vyrai

Jie sugeba pavergti moterį nuo pirmos pažinties minutės. Juos lengva suvilioti ir mėgautis aistringu seksu. Kaip ir šios grupės moterys jie būna puikūs meilužiai, tačiau sugeba jausti saiką sekse ir pramogose. Su moterimis jie būna labai švelnūs, dėmesingi, beveik niekada neįsižeidžia dėl moters atsisakymo.

AB (IV) kraujo grupė

Moterys

Būtent jos yra tikros sekso fanatikės, jos gali mylėtis ištisas paras. Jos ieško partnerio, kuris galėtų patenkinti visus jų poreikius ir būtų toks pat beprotiškai geidulingas. Jos būna labai savikritiškos. Jei kas nors nepasiseka lovoje dėl vyro kaltės, jos vis tiek kaltina save. Geros ir patikimos draugės. Jei šeimyninis gyvenimas susiklosto sėkmingai, jos sugeba likti ištikimos savo vyrui.

Vyrai

Šios grupės atstovai – maksimalistai visose srityse. Jie turi turėti brangiausią automobilį, prestižinį darbą ir gražiausią moterį šalia. Mylėtis jie gali ir automobilyje, ir darbe, bet visada su seksualiomis ir karštomis merginomis. Jie labai aistringi, nevaržo savo emocijų ir stengiasi patenkinti visus moters pageidavimus. Gali būti ištikimi žmonai, jeigu ją myli. Šie vyrai būna jautresni ir lengviau pažeidžiami už kitų kraujo grupių atstovus.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 09 October 2012

kaip atpazinti vyra?

Mokslininkai jau seniai nustatė sąryšį tarp žmogaus charakterio ir jo gastronominių pomėgių. Suprantama, jog mūsų visų meniu kasdien kinta ir maitinamės įvairiais produktais, bet yra tokių dalykų, kuriuos mėgstame labiau už kitus ir galėtume valgyti kasdien. Ir yra tokių, kuriuos pamatę raukomės, kad ir kokie jie būtų naudingi bei sveiki.

Kiekvienas žmogus turi savo mėgstamų produktų .Pagal juos ypač lengva nustatyti vyrų charakterį. Su moterimis sunkiau. Jos dažnai atsisako mėgstamų gardumynų, nes laikosi dietos arba saugo savo figūrą. Moterys gali valgyti neskanius produktus, nes jie naudingi sveikatai ir žada amžiną jaunystę. Vyrai labiau nuolaidžiauja savo skoniui.

Tad vyro, draugo ar bendradarbio charakterį galime nustatyti žvilgtelėję į jo lėkštę.

Šokolado ir saldumynų mėgėjai

Sveikatai naudingas tik kartusis šokoladas, jo rekomenduojama suvalgyti ne daugiau kaip vieną du mažus gabalėlius per dieną. Jeigu jūsų vyras vienu prisėdimu sušlamščia po šokolado plytelę, valgo šokoladinius batonėlius, sausainius, vaflius ir kitus saldumynus, o į kavos puodelį įsiberia 3–4 šaukštelius cukraus, tai byloja apie tai, kad jam trūksta meilės ir supratimo.

Saldumynų mėgėjai labai prisiriša prie draugų, šeimos, kolegų. Menkiausi nesusipratimai, konfliktai ir skandalai, santykių aiškinimasis ar savaitgalis, praleistas vienumoje – jiems nėra gyvenimo smulkmenos, o rimtos problemos. Smaližiai kapstysis savo viduje, bandydami išsiaiškinti priežastį ir grauš save. Jausdami nepasitenkinimą savimi jie bando pakelti sau nuotaiką saldumynais.

Beje, depresiniais periodais, kai atrodo, kad niekas mūsų nemyli ir pilka kasdienybė niekada nesibaigs, rankos pačios siekia šokolado. Tačiau vienas dalykas yra valgyti saldumynus sunkiais gyvenimo etapais, o kitas – visą gyvenimą.

Mėsos valgytojai

Mėsos mėgėjai – realistai, valdingi ir agresyvūs žmonės. Tokie vyrai tiesiog sužvėrėja, jei vietoj keptos mėsos jiems pasiūlo vakarienei šviežių daržovių salotų.

Pieno produktų mėgėjai

Aistra pieno produktams atskleidžia poreikį nuolat ką nors globoti. Vyrai, kurie geria pieną, kefyrą, mėgsta varškę, o rytą pradeda nuo jogurto, būna labai rūpestingi, jautrūs ir švelnūs. Pieno mėgėjai myli gyvūnus ir vaikus. Jie neįsivaizduoja savo gyvenimo be didelės šeimos. Vieniši vyrai paprastai augina šunis ar kates. Vienam gyventi atskirame bute tokiam žmogui atrodo nepakenčiamas dalykas.

Riešutų gliaudytojai

Riešutų pomėgis atskleidžia nuolatinį troškimą pirmauti ir laimėti visose srityse.

Greito maisto mėgėjai

Valgantys mėsainius, šaldytas picas ir bulvių traškučius mėgsta viską daryti greitai. Pedantai ir visokie biurokratiniai dalykai varo juos iš proto. Tai – gyvybingi, energingi vyrai. Rutina juos slegia. Jie greitai pavargsta nuo monotoniško darbo.

Asketai

Mitybos asketai vertina paprastus dalykus. Niurzglius ir kaprizingus asketus sunku būtų pavadinti gurmanais. Tokie žmonės nuskurdina save maisto atžvilgiu, rinkdamiesi spartietiškus patiekalus. Jokių subtilybių, puošmenų, pagardų ir delikatesų. Tik neišrankus maistas, nesudėtingi patiekalai iš paprastų produktų. Jokių sunkių padažų ir prieskonių. Asketai įsitikinę, jog brangius ir neįprastus patiekalus galima leisti sau tik ypatingais atvejais.

Asketai – žmonės, nepatenkinti savo gyvenimu. Jie neleidžia sau mėgautis delikatesais arba egzotiškais produktais, laiko tai beprasmišku pinigų švaistymu. Kam gaminti salotas su krevetėmis, jei galima išsivirti grikių košės? Kas nors pasakytų, kad tai sveikas taupumas ir praktiškumas, bet jeigu jūs trokštate naujovių ir norite mėgautis visomis gyvenimo spalvomis, tai jūs pabėgsite nuo tokio „ekonomisto“ po pirmojo apsilankymo restorane.

Gurmanai

Gurmanai – asketų priešingybė. Jie – linksmuoliai, mėgsta nuotykius, naujoves, nevengia paeksperimentuoti ne tik virtuvėje, bet ir lovoje.

Gurmanai mėgsta aštrius patiekalus, prieskonius, padažus, užpilus. Temperamentingi ir aistringi žmonės, avantiūristai, ieškantys nuotykių. Kai jiems gyvenime pritrūksta aštrių pojūčių, jie imasi meksikietiško „Čili“ patiekalo. Kita aistros medalio pusė yra pavydas, savininkiškumo jausmas, karštas būdas, neapsvarstyti poelgiai, impulsyvūs veiksmai, dėl kurių vėliau tenka gailėtis.

Agurkų mėgėjai

Jausmingi ir jautrūs kitiems asmenys renkasi agurkus. Jie gali valgyti šviežius agurkus kilogramais. Agurkų mėgėjai vakarienei pasirenka salotas iš šviežių daržovių. Jie visada liks patenkinti savo moters kulinariniais sugebėjimais.

Kopūstų ir pupelių valgytojai

Kopūstų ir pupelių mėgėjai būna neryžtingi, linkę viskuo abejoti ir kruopščiai apsvarstyti kiekvieną savo žingsnį. Galbūt tai nėra blogas dalykas. Perdėtas praktiškumas apsaugo nuo daugybės klaidų, tačiau pro lėtą žmogų, kol jis svarsto visus pliusus ir minusus, nepastebėtos pralekia puikios perspektyvos ir naudingos sutartys ar tiesiog laimingi atsitiktinumai, kurie galėtų iš pagrindų pakeisti jo gyvenimą.

Konservų mėgėjai

Pasitaiko vyrų, kurie mėgsta sūdytus ir marinuotus produktus, naminius konservus ir vaisius iš stiklainių, nors parduotuvėse netrūksta šviežių vaisių ir daržovių. Raugintų agurkėlių, konservuotų pomidorų ir marinuotų grybų pomėgis išduoda namų tironą, kuris įsitikinęs, kad moters vieta prie viryklės, kad ji neturi savo nuomonės, kad jos pagrindinė pareiga – klausyti ir vykdyti vyro paliepimus. Tad jei vyras verčia jus visą rudenį konservuoti ir ruošti atsargas žiemai, gerai susimąstykite, ar neteks jums visą gyvenimą uždarinėti stiklainių.

Vaisių ir daržovių valgytojai

Šviežių morkų ir obuolių mėgėjai – psichologiškai stabiliausi žmonės, visada pasirengę sėsti prie derybų stalo, vyriškai išspręsti bet kokią problemą arba nusileisti silpnajai lyčiai.

#    Comments [0] |

seksas ir jo klaidos

Jeigu moteris nepatiria malonumo užsiimdama seksu su vyru – kaltas vyras. Aišku, ne visais atvejais, nes būna ir frigidiškų moterų, tačiau šį kartą kalbu ne apie kraštutiniškumus. Bevertis seksas gali sužlugdyti net ir geriausiai techniką įvaldžiusio meilužio reputaciją!
 
Lubrikantas Mega Glide (100ml)
Tikrai ne visos moterys matuoja sekso kokybę orgazmais – daugumai svarbiau meilė, švelnumas, glamonės galų gale. Be to, tikrai ne visos moterys apskritai yra susipažinusios su orgazmu – dalis moterų patiria jį sulaukusios, pavyzdžiui, 30-ies metų, o dalis – niekada, lieka “nepažadintos”. Nepaisant visko, vienokį ar kitokį malonumą sekso metu patiria kiekviena moteris. Jeigu nepatiria – laiko seksą beverčiu.
Noriu greičiau tai užmiršti!
Sugalvojusios priežastį – “Mes nesimatėme nuo praeitų metų” – mes su draugėmis/kolegėmis susitikome mėgstamiausiose kavinėje išgerti po kokteiliuką ir pabendraut. Kaip visada turėjome apie ką “papletkinti”, nes visai neseniai praktiškai visos dalyvavome vienos stambios įmonės “korporatyve”. Daugiausia klausimų norėjome užduoti mūsų Gretai, nes visos miglotai prisiminėm, kad jis išėjo iš vakarėlio su įdomiu vyruku, dirbančiu gretimame skyriuje.
“Kur važiavot: pas tave ar pas jį? Tau patiko? Jis geras lovoje? Kiek balų už seksą?” – viena per kitą kabinėjomės prie Gretos, o ji tik susiraukdavo iš nepasitenkinimo, tačiau galiausiai prasitarė: “Oi, neklauskite, mergaitės! Aš noriu greičiau jį pamiršti, nes tai buvo pats bevertiškiausias seksas mano gyvenime!”. Po to sekė nebyli scena – nustebusios žvelgėme į draugę, suvokdamos, kad įvyko kažkokia baisi drama. Tačiau kas įvyko? Kas nuvylė Gretą? Kaip ją galėjo nuvilti tas gan seksualus vyrukas? “Ką, viskas taip beviltiška? Jis iškrypėlis? Jis gėjus?” – toliau “kankinome” draugę.
Galiausiai, po 4-to kokteiliu Greta pradėjo davinėti parodymus, o po 6-to – atskleidė visas beverčio sekso smulkmenas. Mes, norėdamos pritarti ir palaikyti mūsų bičiulę, pasidalinome mūsų seksualiniais nusivylimais ir dabar prieš jus bus pateiktas rezultatas – trumpas sąrašas, kuriame surašyti beverčio sekso atvejai (moterų manymu),
Gera pradžia – tai (atsiprašant) geras galas!
Iškart pradėsiu nuo galo (visomis prasmėmis). Susitarkime dėl pačios svarbiausios sąlygos, be kurios negali įvykti ne šiaip kokybiškas, bet ir apskritai bet koks seksas, kad ir pats paprasčiausias. Kalbu apie POTENCIJĄ. Jeigu yra problemų su potencija, visų likusių reikalavimų partneriui galima nebevardinti – koks tikslas jeigu sekso vis vien nebus? Nesvarbu kame yra “gedimo” priežastis: alkoholyje, atsitiktinume arba chroniškoje disfunkcijoje. Apart neišpildytų lūkesčių moteris tokioje situacija gauna papildomą stresą – kompleksą, kad ji yra neseksuali, nebejaudina vyrų. Ak, nekalbėkime apie liūdnus dalykus!Beje, 90% atvejų galima atsikratyti tokių problemų tiesiog kreipiantis į specialistus!
Berods bus mažoka???
Tai, dėl ko nerimauja praktiškai kiekvienas vyras, kurio pasididžiavimas trumpesnis nei 25 cm: jis, neva, katastrofiškai “neįsipaišo” į moterų įsivaizduojamų tobulų partnerių gretas. Niekada nenustosiu kartoti: vyrai!!! Na gal liausitės Jūs tikėję tais gandais?! Gal gana, po velnių, lygiuotis į tuos porno matmenis??? 12, 15 ir juo labiau 18 – tai nėra mažai!!! Tai yra pats tas! Jeigu moteris nusivylė partnerio matmenimis – tai reiškia, kad jo gabaritai yra kur kas mažesni, nei nurodyti aukščiau. Na, bet pažiūrėkime tiesai į akis – sąvoka “mažas penis” egzistuoja ir kartais dėl to gali susiformuoti netinkamas įspūdis apie tam tikrą vyrą.
Riestas Everestas
Jeigu kalbėsime apie ilgesnius nei 20 cm penius – tai yra kur kas svaresnis argumentas moteriai būti nepatenkintai. Vyrai didžiuojasi savo išskirtiniais duomenimis, tačiau surasti partnerę, atitinkančią juos, tikrai nelengva. Juk jeigu moters makšties gylis ir vyro penio dydis visiškai nesutampa, pasiekti harmoniją sugebės tik labai talentinga porelė… Tais atvejais, kai vyras yra “apdovanotas hyper daiktu”, moteris patiria skausmą ir vyrukui taip pat nebūna labai komfortiška. Argi ne apmaudi situacija: nuostabus pilnaverčio patino pavyzdys, o seksas bevertis!
Madam, gal keliaukime į miegamąjį!?
Labai paplitusi seksualinės situacijos eiga, kuri gali priversti moterį nusivilti: ji susipažįsta su vyru, jis pakviečia ją į svečius “kavos/arbatos” ir jie išties atvažiuoja pas jį ir geria tą kavą/arbatą. Moteris laukia kažkokių užslėptų sekso signalų arba netgi “netikėto” antpuolio, kad galėtų po to papasakoti draugėms, kad: “puolė it tigras, riaumojantis iš susijaudinimo” – ir pačiai malonu, ir draugės pavydi, tačiau vyras geria jau penkioliktą kavos puodelį ir mandagiai diskutuoja. Kalbu apie atvejį, kuomet situacija būna totaliai neseksuali ir neturi visiškai jokių perspektyvų.
Galiausiai vyras mandagiai teiraujasi: “Gal eikime į miegamąjį?”. Moteris automatiškai atsako: “Ką jūs, ką jūs!” – ir jie toliau geria kavą ir netgi gali pasitikti auštančią saulę, na, nebent moteris paima iniciatyvą į savo rankas, tačiau net ir šiuo atveju partnerė, greičiausiai, prisimins šitą seksą kaip bevertį, nes iš jos atėmė tą jausmą “būti trokštama” ir apskritai jai patinka ryžtingi vyrai ir aistringas seksas.
Urvinės aistros – ne visada tinkamos!
Ak, jeigu viskas būtų taip paprasta – moteriai reikalingas tik pasipūtęs alfa patinas, kuris “paims” ją net neklausdamas ar ji sutinka. Reikalingas, reikalingas toks patinas, BET, pirmiausia, ne visoms moterims imponuoja brutalus vyrų tipas, o antra, netgi tos, kurioms imponuoja, ne visada džiaugiasi kai su jomis elgiamasi grubiai. Juk tokios “urvinės” aistros tinka žaidimams, o jeigu seksas klostosi pagal grubų scenarijų be partnerės vidinio (visom prasmėm) pasiruošimo, moteris nepatirs jokio džiaugsmo ir malonumo. Atvejis, kuomet vyras “atėjo – pamatė – nugalėjo”, gali įskaudinti moterį – ji jausis tiesiog išnaudota. Grubų seksą be preliudijų ji tiesiog palaikys beverčiu.
Turi liežuvį – gali ne tik kalbėti!
Kalbant apie preliudijas – net jeigu jos ir būna, moteris vis vien turės pretenzijų. Absoliuti dauguma moterų svajoja apie partnerį, kuris “gerai valdo liežuvį” bei taip pat yra kitų sekso technikų virtuozas. Tokiems asams moteris atleis ir penio dydį ir kitus trūkumus. Juk turėdamas ir kuklesnius gabaritus toks vyras sugebės “įkaitinti” partnerę ir padovanoti jai finalinį pasitenkinimą – didįjį “O”. Toks vyras visada bus gerbiamas moterų gretose, net jeigu ir potencija metams bėgant pradės “šlubuoti”. Žinot anekdotą:
- Ir už ką tave, seni Petrai, bobos myli?
- Tu juk visas senas, suglebęs…
- Aš ir pats nežinau! – atsakė senelis Petras ir pasilaižė antakius…
Skamba viskas gražiai, tačiau jeigu partneris pademonstruoja išskirtinai techniką – neparodo jokių emocijų, susijusių su “oho ho ho kokios moters turėjimu”, net ir pats geriausias seksas geriausiu atveju bus tik pusėtinas, o blogiausiu – tas pats bevertis seksas. Moterys visais laikais mylėdavo ir iki šiol myli ausimis, joms reikia švelniu žodelių, saldžių bučinių, susižavėjimo jų nežemišku grožiu ir prisipažinimų dėl pačių švelniausių jausmų. Aišku, dar ne pro šalį būtų ant ausyčių pakabinti didesnius auskariukus su deimantukais, kad ausys plačiau atsivertų ir moteris galėtų Jus labiau mylėti, bet moteris niekada Jums to nepasakys. Vyras pats turi suprasti, kad moterys šiek tiek panašios šarkas – mėgsta blizgučius, tačiau dabar ne apie tai.
Atminkit, vyrai, moterys – tai ne kilimai – “dulkinti” jas pageidautina tada, kai JOS to nori ir nereikia viso proceso “skaninti” šauksmais “Ja-ja gut! Das ist fantastisch!”. Moterys tokiu atveju pradeda įtarinėti, kad jas kažkas gerai išdūrė ir kažkur yra slapta kamera. Kitaip sakant, jokios vertės.
Svarbiausia – stengtis! Ryžtas bus įvertintas!
Diskutavau su p. Meilužiu šia tema ir, berods, galiu pasakyti, kad jis – vienas iš tų mėgėjų, kurie išsikelia tikslą “moteris pirma, o aš – po jos arba mes kartu vienu metu”. Tokių vyrų nėra labai daug ir kuo jie jaunesni, tuo jų mažiau.
Noriu pasakyti, kad vienaip ar kitaip vyras privalo bent jau pabandyti pasirūpinti moters seksualiniu pasitenkinimu. Jis turi bent pabandyti atspėti, kas jai labiau patinka lovoje, t.y., aišku, vyras niekam nieko neprivalo daryti, bet tokiu atveju tegul “nesiparina”, kad moteris suteikė seksui su juo statusą “bevertis”.
Įsiklausyk jausk, pajausk, pastebėk, stenkis suteikti malonumą – moteris būtinai įvertins vien siekį, net jeigu ir nepasieksi tikslo. Neužmiršk preliudijų, netaupyk švelnių žodžių, negalvok sekso metu vien tik apie save, neatsuk nugaros po orgazmo – labai paprastos tiesos, tačiau kažkodėl vyrai ne visada jas suvokia. Jeigu yra noras padaryti kažką gero, tai bus realizuota, kad ir ne iškart, kad ir ne pirmos seksualinės patirties su nauja partnere metu. Svarbiausia – potencialas! (ir potencija)
Apsirengiau ir išėjau! Nuo kada vyriškai – tai nežmoniškai?!
Atskleisiu paslaptį apie tai, kas yra paskutinė seksualinio proceso sudedamoji dalis, po kurios (jeigu elgiamasi neteisingai) netgi nuostabaus, jausmingo sekso paliktas įspūdis gali akimirksniu išgaruoti. Jeigu Jums yra svarbu, kad moteriai įstrigtų nuostabūs prisiminimai, niekada, NIEKADA nepalikite jos neištarę sakramentinės frazės: “Ar gali man duoti savo numerį – paskambinsiu!” Taip taip… Tikėtina, kad Jūs taip ir nepaskambinsite. Tikėtina, kad ji visai nesupyks, kad Jūs nepaskambinsit, tačiau jeigu Jūs po pirmo pasimatymo išeisite leisdamas jai suprasti, kad netrokštate dar kartą susitikti – tai maža katastrofa moters savimeilei!
Norite, kad moteris būtų absoliučiai “nuginkluota”??? Po sekso galite ją apkabinti, paglostyti plaukus, nugarą, galit pasibučiuoti, bet atminkite tik vieną – niekada nedarykite šito su moterimi, į kurią Jūs žiūrite nerimtai, t.y., su kuria Jūs susitinkate tik dėl sekso. Neskaudinkite moterų, nes priešingu atveju gali būti situacija: “30-metės stervos. Pirmos pradeda ir laimi?“. Pabaigai vaikino ir žynio dialogas:
- Mokytojau, kodėl mergaitės būna tokios geros ir švelnios, o moterys – stervos?
- Todėl, kad mergaitę sukūrė dievas, o moterį iš mergaitės padaro vyras!
Atminkite, vyrai, kad tiek Jūs stipriai įtakojate moterų gyvenimą, tiek mes, moterys, darome įtaka jūsų likimams, tad būkime tolerantiški vieni kitų atžvilgiu ir dovanokime džiaugsmą su pasimėgavimu!

#    Comments [0] |
# Monday, 08 October 2012

apie politikus ir rinkimus

Kiekvieno politiko užduotis – laimėti rinkimus. Jis laimi tik tuomet, kai už jį balsuoja dauguma žmonių. Dėl to jie pasirengę daryti viską (gal): meluoti, kurti pozityvų įvaizdį, susitikinėti su rinkėjais, gąsdinti, raminti ir kt.

Dėl ko jie visa tai daro? Pagrindinis motyvas nesikeičia nuo neatmenų laikų – surinkti ir perskirstyti išteklius. Daugumai politikų valdžioje įdomu tada, kai valdai finansinius ir kitų gėrybių srautus. Todėl dešimtis partijų ir už jų stovintys „klanai“ kovoja vieni su kitais negailestingoje politinėje ir ne tik politinėje kovoje. Valdžios troškimas, kaip ir seksas, mirties baimė yra stiprūs žmogaus veiklos varikliai. Paanalizuokime, kokius vaidmenis atlikdami politikai bando pasiekti valdžios viršūnę:

DIKTATORIAI. Tai politikai, kurie yra įtikėję arba / ir vaidina, kad jie vieninteliai yra teisūs ir žino tiesos kelią. Jie dažniausiai vartoja tokią retoriką: „Aš žinau, kaip išspręsti iškilusias problemas“. „Yra vienintelis kelias, kaip tai padaryti“ ir kt. Komentaruose įrašykite jums žinomų politikų pavardes, kurie taip elgiasi.

CHULIGANAI. Tai politikai, kurie grasina „susidorojimu“ su oponentais, gąsdina žmones, kad jie taps „vergais“. Aiškina, kad jie turi paklusti jiems ir jų politinių partijų programoms. Jie kalba: „Jeigu jūs būsite ne su mumis, tai...“ , „Jūs privalote pasipriešinti, nes...“ ir kt. Komentaruose įrašykite jums žinomų politikų pavardes, kurie panašiai kalba.

GLOBĖJAI. Tai politikai, kurie atlieka „tėvo“ arba „mamos“ vaidmenį. Pasakoja, kokie jie rūpestingi ir norintys padėti tautai. Jie dažnai vartoja tokias frazes: „Jeigu mes laimėsime rinkimus, jūsų atlyginimai pakils...“, „Mes pasirūpinsime...“, „Aš / mes jaučiamės atsakingi už jus / jūsų...“ Kurie politikai panašiai kalba?

SKAIČIUOKLĖS. Tai politikai, kurie politinius pranešimus užpildo įvairiais paskaičiavimais, išklotinėmis, procentais ir t. t. Jie dažnai sako: „Mums vadovaujant, 12 proc. pagerėja...“, „Mums vadovaujant, 8 proc. sumažėja... (pavyzdžiui, nedarbas)“ ir kt. Kurių lozungai tokie?

TEISUOLIAI. Jie visada teisūs, o kiti – ne. Dažnai vartoja žodžius: „Tai – amoralu“, „Tai – neteisinga“ ir kt. Įrašykite jums žinomų politikų pavardes, kurie panašiai kalba.

PAŽADUKAI. Tai politikai, kurie žada nuostabią ateitį, nepagrįstą realiomis sąlygomis. Jie dažnai sako: „Aš / mes įsipareigojame...“, „Aš / mes padarysime...“ ir kt. Kuriai politinei jėgai priskirtumėte netesėtus pažadus?

NUSKRIAUSTIEJI. Tai politikai, kurie savo pavyzdžiu demonstruoja, „kaip jie nukentėjo“ nuo valdžios savivalės, „neteisinės“ valstybės ir kt. Tokie politikai bando susitapatinti su tautos dalimi, kuri jaučiasi atstumta ir neįvertinta. Jie dažnai sako: „Aš / mes patyrėme nuoskaudų... Pažeminimų... Įžeidinėjimų...“ Kurie, jūsų manymu, Lietuvoje – nuskriaustieji?

PRIELIPOS. Tai politikai, kurie demonstruoja, kad jie kartu su tauta. Patys nepatyrę bėdų, bet jie „supranta skaudulius“, kuriuos išgyvena tauta. Jie dažnai rengia labdaros renginius, prieš rinkimus teikia pagalbą įvairioms rinkėjų grupėms, kartu eina į demonstracijas ir t. t., nors realiai jie priklauso visai kitam socialiniam sluoksniui. Ši „draugystė“ dažniausiai baigiasi po rinkimų. Jie skelbia: „Aš / mes suprantame jūsų skausmą..., palaikome jūsų siekius...“, „Aš / mes su jumis...“ ir kt. Įrašykite komentaruose jums žinomų politikų pavardes, kurie panašiai kalba.

Dažniausiai politikai yra įgudę manipuliatoriai žmonėmis ir atlieka ne vieną, o keletą vaidmenų. Pavyzdžiui, vienoje situacijoje jis gali būti kaip diktatorius, o kitoje – prielipa. Tai priklauso nuo to, su kuria rinkėjų grupe jis susitinka. Dauguma labai gerai jaučia, ko reikia potencialiems rinkėjams auditorijoje.

Politikoje iliuzijos lieka nuošaly. Svarbiausia – nauda

Ką daryti mums, „paprastiems“ rinkėjams?

– eiti į rinkimus.

– netikėti.

– balsuoti už darbus, o ne už žodžius.

– neprisirišti prie vienos partijos ar politiko.

– visada būti pasiruošus protestuoti, jeigu jūsų „išrinktasis“ elgiasi neteisingai.

O svarbiausia, neužmirškite savo interesų. Žiūrėkite, kaip politikai skirsto finansinius srautus. Kur jų prioritetai? Ar bus jums – verslininkui, studentui, pensininkui ir kitiems – iš to naudos, ar ne? Todėl jokių iliuzijų, tik nauda!

#    Comments [0] |
# Wednesday, 03 October 2012

santuoka kenksminga

Naujausi mokslininkų tyrimai sako, kad apie santuokos laimę galima pasakyti iš mūsų sveikatos. Ar jūsų santuoka nekenkia sveikatai?

Moksliškai įrodyta, kad laiminga santuoka gerina žmonių sveikatą, o nelaiminga santuoka – jai kenkia. Tyrimai atlikti su vedusiomis poromis parodė, kad nuolatinis stresas ir įtampa santuokiniame gyvenime neigiamai veikia širdies sveikatą, imuninę sistemą, medžiagų apykaitą, didina kraujo spaudimą, moterims sukelia krūtinės skausmus, vyrams potencijos – sutrikimus, taip didina depresijos ir kitų nervinių ligų riziką. Eksperimentai atlikti mokslininkų iš skirtingų šalių parodė, kad skirtingos lyties atstovus nelaiminga santuoka veikia skirtingai. Pavyzdžiui, nelaimingai ištekėjusios moterys dažniau skundėsi širdies problemomis, o vyrai dažniau sirgo depresija.

Svarbiausias klausimas, kamuojantis mokslininkus, kaip kiekvieną santuoką paversti „sveika“, t.y. tokia, kad ji nekenktų sveikatai, o ją stiprintų? Gali būti, kad atsakymo reikia ieškoti praeityje. Senoviniai japonų estetikos principai moko, kaip puoselėti meilę ir būti geru partneriu. Pasak šių principų, partnerio elgesys niekada nėra „geras“ ar „blogas“. Jis yra dovana, kuri moko jus kantrybės ir supratingumo. Vadovautis šiais principais nėra lengva, ypač per konfliktus, kai mus užvaldo emocijos. Pasak Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos tyrimo, pyktį galima skirstyti į „sveiką“ ir „nesveiką“. „Sveikas“ pyktis yra nukreiptas į savo ir partnerio supratimą ir kompromiso paiešką, o „nesveikas“ reiškiamas emocijomis, nekontroliuojamais veiksmais, kaltinimais ir savęs gailėjimu. Tyrimai parodė, kad „sveikas“ pyktis itin naudingas sveikatai, vadinasi, jis yra natūralus pyktis. „Nesveikas“ pyktis, parodė tyrimai, didino širdies ligų riziką, dažniausiai vyrams.

Patarimai poroms, siekiančioms sveikų santykių

Ginčykitės pagarbiai ir atvirai. Jutos universiteto tyrimai rodo, kad tonas, kurį naudojate pykstantis yra labai svarbus vyrams. Eksperimentai parodė, kad moterų sveikatai pakeltas balsas nekenkia, bet vyrams pakėlus balsą, kenčia jų širdis.

Juokitės. Jūs arba jūsų partneris suklydote. Nekritikuokite ir nepykite, geriau smagiai nusijuokite.

Taupykite neigiamus komentarus ir kritiką. Nemalonūs komentarai yra žalingas įprotis, kuris kenkia jūsų ir partnerio sveikatai, todėl po truputį jų atsisakykite arba pasilaikykite tik išskirtinėms situacijoms.

#    Comments [0] |

vyriska pasidizivimas pagal horoskopa

Vyrui jo penis – svarbiausias pasididžiavimo objektas. Lytinis pajėgumas ir sekso pergalės stipriajai lyčiai neretai būna svarbesnės už socialinį statusą, karjerą ir kitus pasiekimus. O ir dauguma moterų dėl seksualinės harmonijos su savo partneriu būna pasirengusios atleisti jam daugybę kitų trūkumų.

Žvaigždės lemia vyrų lytinę elgseną, reguliuoja jų seksualinius poreikius ir ne tik. Jos net draugiškai pasidalijusios vyro pasididžiavimo ir su juo susijusių funkcijų globą.

Ugninių Zodiako ženklų (Avino, Liūto, Šaulio) sperma priskiriama „ugniniam tipui“, ji turi rausvą atspalvį ir aštrų kvapą. Gali sukelti alergiją moters odai.

Žemės stichijos ženklų (Jaučio, Ožiaragio, Mergelės) spermai būdingas klampumas ir baltas atspalvis, jos kokybė smarkiai priklauso nuo vyro mitybos.

Oro ženklų (Dvynių, Vandenio, Svarstyklių) sperma – judriausia iš visų, peršviečiama, santykinai malonaus skonio ir kvapo.

Vandens ženklų (Vėžio, Skorpiono, Žuvų) sperma įgalina pastoti tas moteris, kurioms niekaip nepavyksta to padaryti su vyrais iš kitos Zodiako ženklų grupės. Ji naudingiausia moters organizmui In ir Jan harmonijos atžvilgiu.

Dabar panagrinėkime vyriškų pasididžiavimų tipus.

„UGNINĖS STRĖLĖS“: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies ženklo vyras paprastai būna labai susirūpinęs dėl savo pasididžiavimo matmenų ir galimybių. Penis jam – tai savotiškas ginklas, sąmoningai ar nesąmoningai suteikiantis pasitikėjimo savimi visose gyvenimo sferose.

Šios grupės vyro manymu, jo organas – nepakankamai didelis. Todėl jam tiesiog būtinos šlovinamosios odės jo peniui. Nepagarbiai atsiliepianti apie jo ginklo dydį partnerė gali labai skaudžiai jį sužeisti ir net sukelti impotenciją.

Jeigu vyro „ugninis penis“ iš tikrųjų nėra toks didelis ir galingas, tai apie jį galima paguodžiamai pasakyti taip: mažas, bet vikrus, lengvai pakylantis. O iš prigimties didesnis „ugninės strėlės“ smaigalio jautrumas gali būti ankstyvos ejakuliacijos priežastis.

„Ugninių strėlių“ savininkai nemėgsta ilgų įžangų. Apskritai jie pirmauja pagal lytinio akto trumpumą.

Reikia pridurti, jog ugninio ženklo vyrai mėgsta pakovoti dėl moterų. Pernelyg lengvai pasiekiama dama jiems greitai nusibosta.

Erekcijos problemų jie gali patirti ir būdami visai jauni – dėl stresų. Todėl jiems kenkia nervinė įtampa. Pervargimas ir darbiniai rūpesčiai nuslopina jų norą užsiimti seksu.

Erekcijos kokybę jie gali pagerinti valgydami daugiau baltyminių produktų.

„AKMENINIAI GRYBAI“: Jautis, Ožiaragis, Mergelė

Šios grupės atstovai mėgsta ne per dažną („triušinį“), bet emocionalų, gerai surežisuotą seksą. Jie pirmauja pagal lytinio akto trukmę. Tarp „akmeninių grybų“ savininkų yra nemažai tokių, kurie nepasižymi erotine fantazija ir nėra pajėgūs leistis į seksualinius eksperimentus, romantiką ir vaizduotę.

Jiems būdingas primityvus vyriškas geismas ir ištvermingumas. Jų pasididžiavimas būna gerai išsivystęs. Nors „akmeninis grybas“ ne taip greitai reaguoja į partnerę kaip „ugninė strėlė“, užtat jo erekcija – ilgiausia ir patvariausia.

„Akmeniniai grybai“ pasižymi didele kantrybe. Jie sugeba stoiškai pakelti ilgą sekso nebuvimą (susilaikymą), o horizonte pasirodžius potencialiai partnerei gali kantriai išlaukti momento, kai jiems užsidegs „žalia šviesa“.

Akmeninių grybų“ savininkai – patys ištikimiausi. Tai – tobuli partneriai moterims, kurios bijo išdavystės.

Beje, Mergelės ženklui dar labai svarbus higienos klausimas.

„VANDENS ČIURKŠLĖS“: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Šio tipo vyrams būdingi intensyvūs seksualiniai išgyvenimai ir meilės kančios. Jie negali ilgai ištverti be sekso. Tai – čempionai pagal onanizmą, labiausiai iš visų domisi pornografija.

Vandens stichijos ženklai būna labai emocionalūs, mėgsta įvairovę. Jie pirmauja pagal lytinių santykių su moteriškos lyties atstovėmis skaičių.

Nepaisant tokio erotiškumo, „vandens čiurkšlių“ savininkas dažnai rūpinasi tik savo malonumais, tačiau tarp vandens stichijos vyrų pasitaiko ir išmoningiausių meilužių. „Žavūs niekšeliai“ – taip galima būtų trumpai apibūdinti šio tipo vyrus.

Su „vandens čiurkšlėmis“ nuobodžiauti netenka. Vieniems jų moters grožis – žavėjimosi ir dievinimo objektas, kitiems moters kūnas – veiksmų tikslas, tretiems – tai, kuo galima pasinaudoti tik vieną kartą.

Vandens ženklų atstovai domisi seksualiniu preliudijų ir aktų atlikimo technikomis, mėgsta glamones, oralinį seksą. Emocingas reagavimas, garsai ir atodūsiai būdingi „vandens čiurkšlių“ savininkams. Jų priešingybė šiuo atžvilgiu yra „akmeninių grybų“ sergėtojai, kurie emocijų nedemonstruoja.

„ORO SKEPTRAI“: Dvyniai, Vandenis, Svarstyklės

Oro stichijos atstovai mėgsta eksperimentuoti, mielai naudoja visokias priemones: penio „ilgintuvus“, geismą stimuliuojančias ir erekciją stiprinančias tabletes.

Neretai originalių intymaus pasitenkinimo formų ieškantys „oro skeptrų“ savininkai ima linkti į įvairius iškrypimus.

Nuobodžiaujantys „oro skeptrai“ nevengia pasilinksminti su prostitutėmis ar menkai pažįstamomis damomis.

Jie mėgsta gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje, girtis seksualiniais žygdarbiais, gerokai juos išpūsdami, gali užsiimti seksu per atstumą – virtuali meilė jiems nesudaro problemų.

Trys „oro skeptrų“ tipai pasižymi skirtingais pomėgiais. Pavyzdžiui, Svarstyklių partnerės kūnas turi džiuginti akį estetiniu požiūriu. Vandeniai mėgsta originalumą ir ekstremalias sekso rūšis. O Dvyniai gerbia partneres, su kuriomis gali pasikalbėti lovoje.

„Oro skeptrų“ savininkus stipriai jaudina seksualūs drabužiai ir dailūs apatiniai, kurie žadina jų vaizduotę.

Verta žinoti:

· Avino planeta Marsas ėmėsi globoti vyriško pasididžiavimo galvutę.

· Merkurijus (Dvynių ir Mergelės planeta) orientuojasi į porinius organus – sėklides.

· Už erekciją atsakinga griežtoji Ožiaragio planeta – Saturnas.

· Mėnulis prižiūri spermos kokybę, judrumą ir struktūrą, vaisingumą.

· Neptūnas – Žuvų planeta – atsakinga už energetinį turinį ir genetinę informaciją.

· Plutonas – Skorpiono planeta – nulemia seksualinę potenciją ir lytinę vyro energiją, reguliuoja lytinių aktų dažnumą ir trukmę, seksualinį ištvermingumą.

· Vandenio planeta Uranas kuruoja seksualines emocijas, orgazmą, erotines fantazijas ir vaizduotę.

· Jupiteris nulemia lytinio organo dydį ir jo savininko santykį su savo organu bei pastarojo galimybių seksualinėje sferoje suvokimą.

· Venera suteikia vyro pasididžiavimui atitinkamą formą, o lytinių santykių srityje atsako už jo seksualinį skonį ir pomėgius (arba iškrypimus), taip pat parenka vyrą traukiančių moterų tipažą.

#    Comments [0] |
# Tuesday, 02 October 2012

ko nori moteris lovoje

Iš tikrųjų seksas galėtų būti gražiausias dalykas pasaulyje, bet, kaip rodo apklausos, dauguma moterų yra nepatenkintos savo lytiniu gyvenimu. Iš vyro pusės joms trūksta švelnumo, supratimo ir kūrybiškumo. Nuo ko vyrams derėtų atprasti, kad jų moterys galėtų pasijusti laimingos lovoje?

Ko nori moterys?

Ne kiekvienas meilės žaidimas turi prilygti Holivudo filmų scenoms, tą reikia įsisąmoninti kiekvienam. Tačiau , pagal moterų vertinimus, vyrai per mažai stengiasi įsijausti į savo partnerę ir suprasti ją, kai abu meilės akto dalyviai turėtų pajusti erotinį pasitenkinimą. Ar dėlto kaltas grynas egoizmas? Gali būti. Tačiau dažnai už to slypi ir savotiškas vyro nepasitikėjimas savimi bei nesugebėjimas suprasti, kas patinka partnerei lovoje, o kas ne.

Nesusikalbėjimas ar nekalbėjimas?

Dabar peršasi paprastas receptas: surasti bendrą vardiklį. Kalbėtis apie tai! Deja, kai pokalbis paliečia seksualinius poreikius, abi lytys netenka žado. O juk net tos poros, kurios daugelyje gyvenimo sričių nuostabiai sutaria, gali turėti labai skirtingų seksualinių pomėgių. Blogiausiu atveju šia tema tylima daugybę metų ar net visą gyvenimą, ignoruojami kito norai. Pasekmė: šalia gyvena du nepatenkinti žmonės, kurie iš tikrųjų nori tik vieno – jausmingų lytinių santykių.

Išsiaiškinkite kito pomėgius

Turbūt niekam nepatiks būti kritikuojamam dėl savo seksualinių sugebėjimų. Tokie pokalbiai paprastai išsirutulioja į tikrą žodžių mūšį („Tu neatsižvelgi į mane!“), kurių pabaigoje abu partneriai jaučiasi sugniuždyti. Tokie dalykai gali paveikti neigiamai ir sustiprinti abiejų „frontų“ priešiškumą. Nė vienas partneris negali atspėti kito lovos pomėgių ir fantazijų, tačiau mėginimas juos išsiaiškinti, gali būti gera pradžia.

Praturtinkite meilės gyvenimą

Dažniau paklauskite savęs: „Ar galėčiau jai padovanoti daugiau švelnumo ir glamonių? Ar ji norėtų išbandyti naują pozą? Kaip galėčiau jai žavingai papasakoti apie savo erotines fantazijas?“ Jei sugebėsite švelniai, kantriai ir išmoningai išdėstyti savo poreikius ir gerbti partnerės jausmus, tai tikrai praturtinsite meilės gyvenimą ir visai be gluminančių pokalbių. Vyras neturi jokiu būdu pasirodyti besąs nekantrus ar net versti partnerę daryti tai, ko ji nenori, nes tada rezultatas bus priešingas.

Moteris turėtų įkvėpti drąsos vyrui

Visaverčiame lytiniame gyvenime visada dalyvauja du. Todėl ir moterys turi stengtis jautriai elgtis su savo mylimuoju. Padrąsinti jį, atvirai pasakyti ar parodyti, kas tikrai patinka . Pademonstruokite pačios daugiau kūrybingumo ir aistros miegamajame. Tai įkvėps vyrą ir paskatins jį labiau pasistengti.

#    Comments [0] |